potrebna pomoc oko buprenofrina

Rogi Mash

Početnik
Poruka
26
Molim ljude koji znaju,da mi objasne proceduru,kako stici do tog leka.Znam da je u drajzerovoj do skoro bilo 20 000 din,uzimali su ogromne novce od napacenih roditelja,cuo sam da je doslo do promena,pa ako iko moze da me uputi,da vise informacija o dobijanju recepta.

unapred hvala,pitanje je bukvalno zivota ili smrti
 
da ojasnim malo moje pitanje,cuo sam da je doshlo do promene u samo izdavanju leka,taj lek nije cudotvoran ali od swih zla,najmanju shetu pravi ljuskom organizmu.kao primer navescu da se skotovi u drajzerovoj,nesmem ih josh imenovati,ali usoro planiram da posaljem obsezna pisma u vishe tv,novinskih redakcija pa do ministara zdravlja,gospda iz drajzerove su od makedonaca dobili donaciju,koju su oni 2-3 prodali privatnim praksama,a onih 1-3 su prodavali za 20 000din mesecno,jedna od kvaka je sto ima brdo ljudi kojima bih petina te sume reshila stvar,otkao su promenili propise pod pritiskom zapada i par NVO(koje u istini za voljom nikad nisam voleo,ali eto nadjese neka normalna).trenutno kutija buprenofrina od 8mg imate 7kom u njoj kosta sa receptom od 700 do2800 dinara,a na crnom se jedna tavleta krece od 1200(retko gde) pa do famoznih 20 ecra,cak znam pouzdano da lekari iz drajza salju svoje ljude,kao da se leche bupom. a u zivitu nisu videli heroin,i da najvaznije je da ja nisam jedan od onih koji vicu sutra pocinjem,ja sam odavno shvatio da kad ja i samo ja odlucim bice rezultata,posle 25 godina heroinskog staza,zadnji put kada sam dospeo u bash opasnu krizu,mora la je hitna da dolazi,josh su rekli mojima svashta zato sto su doshli,jer ih izgleda zabole za nas komane!! a najgore od svega,80% ljudi koji su na heroinu rade,placaju porez,imaju decu jednom recchju uzorni gradjani,ali zbog onih 20% svi izlazimo na losh glas! isao sam 3x u drajzerowu,te maloletan si,par godina kasnije,nemoze devojka i 3ci i zadnji put otishao sam da pitam za metadonsko odrzavanje i (oprostite na jeziku,ali moram) kuchka mi je trazila mito!! toliko o nashem zdravstvu. Molim sve ljude dobre volje za pomoc,nemam vishe snage,ako nista drugo da mi pojasne proceduru oko dobijanja bup. terapije ili met. A ako neko moze i vishe od informacija da pruzi,neka bude siguran da cu mu se duplo oduziti,neka posalje private mesage

unapred zahvalan!!!!!!!!!!!
 

Back
Top