a jel vi ....

Potaman? Pa iz trenutnog ugla bio to bilo sigurno materijalno stanje, ne bogatstvo. A iz tog sigurnog materijalnog stanja bih rekao kako bi mi bogatstvo bilo potaman. Ebem li ga iskreno ne znam sta bi bilo kad bi bilo.
Ali najbitnije je mi je mir i sreca, ostalo sta Bog da.
 
Potaman? Pa iz trenutnog ugla bio to bilo sigurno materijalno stanje, ne bogatstvo. A iz tog sigurnog materijalnog stanja bih rekao kako bi mi bogatstvo bilo potaman. Ebem li ga iskreno ne znam sta bi bilo kad bi bilo.
Ali najbitnije je mi je mir i sreca, ostalo sta Bog da.

dragi mushkarci nekako zvuchite pogubljeni u vremenu i drustvu

- - - - - - - - - -

'ајд' да знам да се не плашиш мушкараца,као девојке са Крсте,па да одговорим.Овако ми је бзв,јер то теби ништа не користи.

ti bi da se zhenish?
 
Pa mozda i jesmo mozda nisu svi :D Sta je tebi potaman?

zdravlje, ljubav i sretja mir i sklad zatim poso i ako ikako mozhe da me prestane drzhava opominjati da josh nisam porez predala:lol::)

sve to bi ja mogla imati i na nekoj chuki mala kutjica i 100 ovaca, drva, krevet shporet vishe mi ne treba kad me prati zdravlje, sretja, mir i ljubav

- - - - - - - - - -

ljubav+pare zdravlje se podrazumeva

eh Dzordzi odmah posle ljubavi idu pare a ne tek tretja stavka je zdravlje <----- shokirata sam
 
I kad bi to ostvarila opet bi ti nesto falilo :lol:

- - - - - - - - - -



Au? :huh:

pa plakala sam za bratom, za ocem, plakala i kad su balije kutju zapalili, plakala sam da nesvrnem sa pameti da nefasujem chir na zheludcu da iskalim bol i bijes al da plachem zbog bezveznih stvari npr. mushkaraca, zlatnih nakita, novog auta itd. to nisam niti tju


ne vjerujem da bi mi nesto falilo znala bi da cijenim svoj mir i chinjenicu da zhivim u skladu sa prirodom ----> sto neznachi da se nebi obradovala kad mi poshtar svako tri mjeseca donese cosmopolitan chisto da vidim shta se radi u svijetu manje normalnih
 
Poslednja izmena:

Back
Top