divlji

dođoše divlji otjeraše pitome...koliko je ovo točno za ovo mjesto ?

- - - - - - - - - -

ako je bilo il smaram može lock

niko nikoga ne tera,ima mesta za sve
neki odlaze zato sto im dosadi
neko ne moze da podnese da je neko novi interesantan...
nesigurni ili uobrazeni misle da im neko nesto otima
sta znam...
 
Često je, nažalost, tako.
Bez uvrede po prave beogradjane,
moje prijatelje i ostale,
za koje je to normalno,
nemože se proći Beogradom od "Beogradjana", j*b*t*
Jedini im je uspeh u životu što žive u BG.
I to uglavnom u ča-ča-ča naseljima (Ovča, Borča, Kaludjerica...)
po 60-tak km od centra.
 
Poslednja izmena:
ima tu nesto... u vreme kad sam se prijavila na forum ovde je vladala skroz neka druga atmosfera... 100 nekih prakticnih tema, kako da ovo ono, sta da radite kad ovo i ono, koliko kosta ovo i ono... zene pitome, saveti pljuste na sve strane, skoro pa kó stepfordske zene :lol: e onda ne znam sta se desilo, sad teme postavljaju muskarci, oni i odgovaraju, kako da smotas curku, sta da radis kad te curka ne slusa, koliko kosta da upgrejdujes curku... sad od silnog kukolja zito ni ne vidis... sheS sati trazim informaciju kako se cisti mikrotalasna limunom, i nema, djole, zatrpale je kako napuniti curku, sta kad prepunis curku, isl teme :(
 
dođoše divlji otjeraše pitome...koliko je ovo točno za ovo mjesto ?

- - - - - - - - - -

ako je bilo il smaram može lock

Ne znam,...meni je zao sto kad dodjem sve je manje i manje stare ekipe one od 2005 pa na vamo kad sam se ja orvi put registorvala ...
Mada mislim da je pre bila bolja ekipa ljudi pre ,..necu nikog da vredjam ali ovo sad ovde je uzasno....steta!

Mislim da kao i sve nove generaciije ljudi su gluplji i gluplji i ne znaju cemu forumi sluze!
 
Poslednja izmena:
Ne znam,...meni je zao sto kad dodjem sve je manje i manje stare ekipe one od 2005 pa na vamo kad sam se ja orvi put registorvala ...
Mada mislim da je pre bila bolja ekipa ljudi pre ,..necu nikog da vredjam ali ovo sad ovde je uzasno....steta!

Mislim da kao i sve nove generaciije ljudi su gluplji i gluplji i ne znaju cemu forumi sluze!

pa za kawanje, shta drugo. dok je bio karolko prodakshn bilo je veselije <3
 
Ne znam,...meni je zao sto kad dodjem sve je manje i manje stare ekipe one od 2005 pa na vamo kad sam se ja orvi put registorvala ...
Mada mislim da je pre bila bolja ekipa ljudi pre ,..necu nikog da vredjam ali ovo sad ovde je uzasno....steta!

Mislim da kao i sve nove generaciije ljudi su gluplji i gluplji i ne znaju cemu forumi sluze!
Kako ti znas ekipu iz 2005 . kad si se registrovala prije par mjeseci ?:think:
 
Generalno je kvalitet ljudi na internetu opao. Pre deset godina računare i pristup netu su još uvek imali većinom oni malo obrazovaniji i urbaniji. Sad kromanjonci drže smartfonove u svojim čobanskim šakama, prljavim noktima džaraju po displeju i pišu komentare sa onih 20% gramatike kojom vladaju.
 
Često je, nažalost, tako.
Bez uvrede po prave beogradjane,
moje prijatelje i ostale,
za koje je to normalno,
nemože se proći Beogradom od "Beogradjana", ******
Jedini im je uspeh u životu što žive u BG.
I to uglavnom ča-ča-ča naselja (Ovča, Borča, Kaludjerica...)
po 60-tak km od centra.


Izvini, kakve to veze ima sa temom?
 

Back
Top