Kafana MEČ LOPTA Vol. 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
141002_lQszw2.jpeg


Da nazdravimo ledenim pivom. :)
 
Pozdrav svima.

1. Original postavio Dule25
I da, nedo gospod Bog da Rodžer pobedi Nadala, a izgubi od Novaka...daleko bilo
OVO NIJE MOJ POST.GOSPODA BOGA NIKAD NE SPOMINJEM


Ovo je moje:
Kako je krenulo nece ni stici do Nadala. Mislim Federer

Bilo jos nesto, ali izbrisano. „Imati dva puta 6:0 u brejk prilikama i nijednu ne dobiti, a u svakom setu dati 1 od 1 je sramota“. Nesto u tom smislu.

Jedan stari post:
1. Original postavio Dule25
Samo jedan mali podatak o VELIKOJ dominaciji prema trojici velikih. Od poslednjih 21 susreta deset dobio jedanaest izgubio. Stvarno dominantan. Cini mi se sa Nadalom 1:5
 
Pozdrav svima.

1. Original postavio Dule25
I da, nedo gospod Bog da Rodžer pobedi Nadala, a izgubi od Novaka...daleko bilo
OVO NIJE MOJ POST.GOSPODA BOGA NIKAD NE SPOMINJEM


Ovo je moje:
Kako je krenulo nece ni stici do Nadala. Mislim Federer

Bilo jos nesto, ali izbrisano. „Imati dva puta 6:0 u brejk prilikama i nijednu ne dobiti, a u svakom setu dati 1 od 1 je sramota“. Nesto u tom smislu.

Jedan stari post:
1. Original postavio Dule25
Samo jedan mali podatak o VELIKOJ dominaciji prema trojici velikih. Od poslednjih 21 susreta deset dobio jedanaest izgubio. Stvarno dominantan. Cini mi se sa Nadalom 1:5

Dule, zar ponovo pokušavaš da argumentima postigneš nešto kod borisa? Njega samo treba podbosti i kasnije naložiti nekoliko puta, nikakva ozbiljna rasprava e dolazi u obzir, nije on na tom nivou :D
 
OVO NIJE MOJ POST.GOSPODA BOGA NIKAD NE SPOMINJEM[/COLOR]

Ovo je moje:
Kako je krenulo nece ni stici do Nadala. Mislim Federer

...ne znam Dule...tako sam dobio nakon CITATA...sta je tvoje a sta ne...ne bih komentirao.
Ne mogu dokazati da SERVER ne radi posao...

- - - - - - - - - -

Dule, zar ponovo pokušavaš da argumentima postigneš nešto kod borisa? Njega samo treba podbosti i kasnije naložiti nekoliko puta, nikakva ozbiljna rasprava e dolazi u obzir, nije on na tom nivou :D

...kojim argumentima KLINAC...

Nije Boris TI :mrgreen:...

Eto ponovo lažeš :D Nisam rekao da nije pravi broj 1

Rekao sam da je lažnjak...lažni najbolji teniser

Evo upravo si sam sebi skočio sa dupetom u facu, čobane :D


Smešno je koliko si epohalno glup :D

Smešno ti je kad te neko napuni? :D


...i onda na to sve jos i...:cepanje:...

Činjenica :D Čak si i sam pisao o tome da si kratež. Zašto sad ponovo lažeš? :D

Rekli su mi drugi forumaši da si se hvalio da si 170 cm a ne 168 cm kako se priča :D


...cuti Cakamanovijenejemene i poklopi se usima :mrgreen:...
 
...ne znam Dule...tako sam dobio nakon CITATA...sta je tvoje a sta ne...ne bih komentirao.
Ne mogu dokazati da SERVER ne radi posao...

- - - - - - - - - -




...kojim argumentima KLINAC...

Nije Boris TI :mrgreen:...













...i onda na to sve jos i...:cepanje:...






...cuti Cakamanovijenejemene i poklopi se usima :mrgreen:...

...ne znam Dule...tako sam dobio nakon CITATA...sta je tvoje a sta ne...ne bih komentirao.
Ne mogu dokazati da SERVER ne radi posao...

- - - - - - - - - -

Ni ja ne znam da li SERVER radi posao kako treba, ali uvek mozes biti siguran u ono sto ti kazem (sta je moje, a sta ne).
Jos ga napljuvao sa one silne brejk lopte, "penzionisao", rekao da sto pre prekine sa brukanjem i mnogo toga.

I moje je ono:
Jedan stari post:
1. Original postavio Dule25
Samo jedan mali podatak o VELIKOJ dominaciji prema trojici velikih. Od poslednjih 21 susreta deset dobio jedanaest izgubio. Stvarno dominantan. Cini mi se sa Nadalom 1:5
 
...ne znam Dule...tako sam dobio nakon CITATA...sta je tvoje a sta ne...ne bih komentirao.
Ne mogu dokazati da SERVER ne radi posao...

- - - - - - - - - -



...kojim argumentima KLINAC...

Nije Boris TI :mrgreen:...













...i onda na to sve jos i...:cepanje:...






...cuti Cakamanovijenejemene i poklopi se usima :mrgreen:...

Reče čovek koji je napisao OVO :D

29TpO.jpg


Totalni diletant i nepoznavalac tenisa :D

- - - - - - - - - -

...ne znam Dule...tako sam dobio nakon CITATA...sta je tvoje a sta ne...ne bih komentirao.
Ne mogu dokazati da SERVER ne radi posao...

- - - - - - - - - -

Ni ja ne znam da li SERVER radi posao kako treba, ali uvek mozes biti siguran u ono sto ti kazem (sta je moje, a sta ne).
Jos ga napljuvao sa one silne brejk lopte, "penzionisao", rekao da sto pre prekine sa brukanjem i mnogo toga.

I moje je ono:
Jedan stari post:
1. Original postavio Dule25
Samo jedan mali podatak o VELIKOJ dominaciji prema trojici velikih. Od poslednjih 21 susreta deset dobio jedanaest izgubio. Stvarno dominantan. Cini mi se sa Nadalom 1:5

Dule, ne treba da te čudi da naš bokica lažira postove i citate...to radi i sa mojim postovima ali me ne dotiče puno...nek se igra dete, i ovako je glavni pajac na forumu :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top