Kako vas ljudi dozivljavaju...

Pa valjda su ti neki rekli... uostalom mozes i kako sebe dozivljavas

ubacicu i to na temu

Pa ne znam ovo mi dodje kao razgovor za posao kad te pitaju "kazite vase najvaznije vrline i mane" a ja ne mogu da se setim u trenutku ni jednih ni drugih. :lol:

Sebe dozivljavam naravno najlepse i najbolje, ali to ne znaci da nisam stroga prema sebi i da ne uvidjam svoje greske (mane).

Ma sigurno bar slutiš. :)

Slutim, i zato je bolje da ne govorim. :mrgreen:
 
Ma sigurno bar slutiš. :)

pa to...

- - - - - - - - - -

Pa ne znam ovo mi dodje kao razgovor za posao kad te pitaju "kazite vase najvaznije vrline i mane" a ja ne mogu da se setim u trenutku ni jednih ni drugih. :lol:

Sebe dozivljavam naravno najlepse i najbolje, ali to ne znaci da nisam stroga prema sebi i da ne uvidjam svoje greske (mane).





Slutim, i zato je bolje da ne govorim. :mrgreen:
da i ja to mrzim kada pitaju za mane za osobine znam par al mane :lol: to ne

- - - - - - - - - -

Fin, a opet caknut
rumenko
tako te vide jel :)
 

Mislim da me dozivljavaju kao poverljivu osobu i osobu koja zeli da pomogne (obracaju mi se rado u neprilikama). To je ono sto mogu da izdvojim. Za ostalo, sve i da znam, ne bih da se hvalim.

A verovatno da ima i ljudi koji me bas "ne mirisu" ali ne znam zasto (tacnije sigurno je neki nesporazum ili prerasuda u pitanju, osim kod par osoba s kojima sam prekinula svaki kontakt, eto oni me sigurno ne vole tj. ne "mirisu"...)
 
Ja sam covek koji izgleda uliva lazno samopouzdanje nepoznatima na ulici.
Uvek me pitaju na autobuskoj u guzvi de ide koji bus kao da ja pa ishta znam
I onda mi krivo jer sem od tacke A do tacke B koja je moj pravac puta ja nemam pojma nista drugo...a cesto cak ni to.

Ovo gore je i filozofska alegorija i primer iz mog zivota istovremeno.
 
pa ok nebitno je kako nas neki vide bitno je to kako nas vecina vidi...

- - - - - - - - - -

ako je uopste bitno :lol:

Koji su se izjasnili, za njih znam. Kako mogu da nagadjam za ostale? ;lol;

- - - - - - - - - -

Pa ja mislim da se ova tema odnosi na RL, a ne na forum, u tom kontekstu i pisem.

O tebi ne mislim nista (lose, a ni dobro. :lol: :hahaha: )

Sala.

Ja o tebi dumam sve.
 
Ajmo ozbiljno. :mrgreen:

Ljudi me doživljavaju kao nedruštvenu, arogantnu, bahatu i (često) neprijatnu. Misle da sam dobar organizator, ali loša s njima, ljudima. Misle da dobro radim, ali da nisam dobar gost na svadbi jer uvek sedim. Misle da bi mi mogli pozajmit pare, jer bi im sigurno vratila; ali se ne usuđuju da pitaju da im uzajmim. Misle da sam bezobrazna što im kažem da nikom ne posuđujem knjige. Dok stojim na pauzi i pušim, ponekad mi kažu: od tog ćeš da umreš, znaš. Kažem im: i ti ćeš, znaš?

Misle da sam žena zmaj jer šetam psa od trijest pet kila, sa svojih pedeset tri. Kažu: ju, di ćeš sos tom zveri?

Kažu, govori tiho i vodi V. sa sobom.

Ono što ja o sebi mislim, otprilike je to isto. :mrgreen:
 
Ajmo ozbiljno. :mrgreen:

Ljudi me doživljavaju kao nedruštvenu, arogantnu, bahatu i (često) neprijatnu. Misle da sam dobar organizator, ali loša s njima, ljudima. Misle da dobro radim, ali da nisam dobar gost na svadbi jer uvek sedim. Misle da bi mi mogli pozajmit pare, jer bi im sigurno vratila; ali se ne usuđuju da pitaju da im uzajmim. Misle da sam bezobrazna što im kažem da nikom ne posuđujem knjige. Dok stojim na pauzi i pušim, ponekad mi kažu: od tog ćeš da umreš, znaš. Kažem im: i ti ćeš, znaš?

Misle da sam žena zmaj jer šetam psa od trijest pet kila, sa svojih pedeset tri. Kažu: ju, di ćeš sos tom zveri?

Kažu, govori tiho i vodi V. sa sobom.

Ono što ja o sebi mislim, otprilike je to isto. :mrgreen:

A sto sedis na svadbama?
 

Back
Top