Volite li zvukove i sumove sa igralista dok se necija deca igraju a vi ste u kuci?

Dok ste u stanu ili kuci zbog obaveza, otvoren vam je prozor i cujete zvukove sa igralista ili ulice gde se igraju deca, njihova kikotanja i padove sa bicikle.
Sum i znak da je sve zivo, ali vi ne vidite, samo cujete i srecni ste vam je to pravo osvezenje za dusu i srce. Iako traje kratko, svemocno je :)

Jel imao neko nekad ovaj osecaj?

Ne sjećam se konkretno u vezi tih zvukova,ali kad vidim i čujem neku malu bebu na ulici ili busu,stvori se u meni taj osjećaj..
 
Dok ste u stanu ili kuci zbog obaveza, otvoren vam je prozor i cujete zvukove sa igralista ili ulice gde se igraju deca, njihova kikotanja i padove sa bicikle.
Sum i znak da je sve zivo, ali vi ne vidite, samo cujete i srecni ste vam je to pravo osvezenje za dusu i srce. Iako traje kratko, svemocno je :)

Jel imao neko nekad ovaj osecaj?
Ne volim,a pogotovo mrzim kad mi pocnu prosipati pricu da su to samo deca,a ja kad sam bila dete u istom tom komsiluku nisam smela pisnuti.Tako daaaaa......Kada su oni mogli mene mogu i ja ovu decu danas :)
 
Dok ste u stanu ili kuci zbog obaveza, otvoren vam je prozor i cujete zvukove sa igralista ili ulice gde se igraju deca, njihova kikotanja i padove sa bicikle.
Sum i znak da je sve zivo, ali vi ne vidite, samo cujete i srecni ste vam je to pravo osvezenje za dusu i srce. Iako traje kratko, svemocno je :)

Jel imao neko nekad ovaj osecaj?

Nikako ne uživam u tome. Ili me užasno nervira (ukoliko treba da se koncentrišem) ili mi je nebitno.
 
Ne volim,a pogotovo mrzim kad mi pocnu prosipati pricu da su to samo deca,a ja kad sam bila dete u istom tom komsiluku nisam smela pisnuti.Tako daaaaa......Kada su oni mogli mene mogu i ja ovu decu danas :)

bolje pokusaj da se oslobodis te male traume kad si ti bila dete pa nisi smela pisnuti
oslobodi se toga, bices radosnija i uzivaj sa decom:))

roditelji mogu da povrede dete jer su ljudi koji grese:D
 
bolje pokusaj da se oslobodis te male traume kad si ti bila dete pa nisi smela pisnuti
oslobodi se toga, bices radosnija i uzivaj sa decom:))

roditelji mogu da povrede dete jer su ljudi koji grese:D
Ni pod tackom razno,dokle god se deca velicaju a ostali sto bi rekli mogu da crknu nemam nameru da tolerisem bilo koga.
 
I u mojoj ulici ima puno dece, divno je videti novu mladež koja stiže, svi ti glasovi i radosti, znak da život ide dalje....ali me jedino zabrinjava što noću presedaju do 00h.
da, to nije dobro
pa koliko su stara?

pa sta rade roditelji onda?:)

- - - - - - - - - -

Ni pod tackom razno,dokle god se deca velicaju a ostali sto bi rekli mogu da crknu nemam nameru da tolerisem bilo koga.

toga ce biti uvek

ja sam se umorila od isterivanja pravde, digla sam ruke i samo gledam svoj zivot i lakse je

- - - - - - - - - -

Kuća mi je pored zabavišta i 6 dana se čuju dečje pesme ,galama igre tih malih stvorenja ali kad dođe nedelja ja nemogu da se smirim jer mi fale njihova vriska i galama.To je nešto lepo i ko to nezna taj nezna šta su deca i taj nezna da uživa u ovom životu.

hahaha:zcepanje:

nedelja pada tesko?
hehe
 

Back
Top