Na šta se sve troše pare iz budžeta gradova i opština: Od pesme do zuba i frizura

Kad sam videla naslov, pomislih da između ostalog kupuju proteze. :lol:

c1d38ce878d0a9ce6ab53d5a9a5cb4e8_content_large.jpg
 
To nije ništa novo.Ima tu i glupljih i gorih stvari.Npr. činjenica pokrajinska da vlada izdvaja novac poreskih obveznika za subvencionisanje jedne privatne novosadske picerije,samo zato što je vlasnik iste na prst u bulju sa vlastima.Naravno,izdvajanja za piceriju su "opravdana" pričom da su to ulaganja za razvoj turizma...:mrgreen:

Пицерија је велика шанса за економски опоравак Србије!
 
Koja bi bila adekvatna kazna za obe brljotine? Ili sve ovo stada pod kako Velja reče "kraduckanje"?

ne spada ni pod kraduckanje

U kabinetu tadašnjeg gradonačelnika Igora Pavličića objasnili su da je novac za „vizuelne pripreme za javni nastup“ odvojen samo za zaposlene u odeljenjima za protokol i odnose s javnošću.
 
vise puta sam pisao o primerima rasipanja para grada beograda.

nisam nailazio na neki odziv na forumu. valjda ono sto nije u medijima nije interesantno prosecnom forumasu. ha, ha, ha

Напиши и неки пример расипања пара буџета Р. Србије. Ипак, тај буџет је већи и покрива већи број становника па ће можда одзив на форуму бити већи?
 
a pazi ovo! Blic danas Presedan u Novom Pazaru: Sam sebi smanjio platu!
FoNet | 03. 09. 2013. - 10:24h | Komentara: 121

Vršilac direktora Narodne biblioteke "Dositej Obradović" u Novom Pazaru Džemil Mulić smanjio je sebi platu za 44.000 dinara, kako ne bi smanjio platu radnicima biblioteke.

- Imao sam bruto sredstva koja smo morali da raspodelimo na nas 30 zaposlenih u biblioteci. Ja nisam hteo da smanjim platu drugima, već sam je smanjio samo sebi - rekao je Mulić u izjavi FoNetu.



On je za 44 hiljade dinara smanjio sebi bruto platu, tako da je u neto iznosu, umesto 57, primio 29 hiljada dinara.



- Teška su vremena i moramo biti odgovorni prema radnicima. Nadam se da ubuduće neću biti primoran da smanjujem sebi platu, ali ni drugima - naglasio je Mulić.
 
a pazi ovo! Blic danas Presedan u Novom Pazaru: Sam sebi smanjio platu!
FoNet | 03. 09. 2013. - 10:24h | Komentara: 121

Vršilac direktora Narodne biblioteke "Dositej Obradović" u Novom Pazaru Džemil Mulić smanjio je sebi platu za 44.000 dinara, kako ne bi smanjio platu radnicima biblioteke.

- Imao sam bruto sredstva koja smo morali da raspodelimo na nas 30 zaposlenih u biblioteci. Ja nisam hteo da smanjim platu drugima, već sam je smanjio samo sebi - rekao je Mulić u izjavi FoNetu.



On je za 44 hiljade dinara smanjio sebi bruto platu, tako da je u neto iznosu, umesto 57, primio 29 hiljada dinara.



- Teška su vremena i moramo biti odgovorni prema radnicima. Nadam se da ubuduće neću biti primoran da smanjujem sebi platu, ali ni drugima - naglasio je Mulić.

Dobar i pozitivan primer... ali avaj..
 
Na sve to trosi pare bagra iz SNS-a SPS-a DS-a . Pljacka narod i trosi

U bolnicama raspad sistema, i mesto da se sredi zdravstvo , pare se trose na SNS-ovske i DS-ovske bahanalije....

Citam danas na vestima u Biblioteci u Novom Pazaru radi 30 ljudi . U Subotici 55 ....

Eto gde idu nase pare

Na izdrzavanje lopova iz SNS-a DS-a SPS-a

Lezilebovica parazita i neradnika.

- - - - - - - - - -

Primer jako nesposobnog menadzera. Doduse, i nije on kriv, zakoni ove drzave ga sprecavaju da bude dobar menadzer, i da pootpusta minimum 50% zaposlenih..

30 zaposlenih u biblioteci u Novom Pazaru??????? :eek: OMFG.

NIJE TO NISTA! U SUBOTICI IH IMA 55!

A u Beogradu verujem da ih nema manje od 200
 
Na sve to trosi pare bagra iz SNS-a SPS-a DS-a . Pljacka narod i trosi

U bolnicama raspad sistema, i mesto da se sredi zdravstvo , pare se trose na SNS-ovske i DS-ovske bahanalije....

Citam danas na vestima u Biblioteci u Novom Pazaru radi 30 ljudi . U Subotici 55 ....

Eto gde idu nase pare

Na izdrzavanje lopova iz SNS-a DS-a SPS-a

Lezilebovica parazita i neradnika.

- - - - - - - - - -



NIJE TO NISTA! U SUBOTICI IH IMA 55!

A u Beogradu verujem da ih nema manje od 200
U Beogradu ima puno biblioteka, svaki fakultet ima svoju biblioteku, a i tu rade bibliotekari.
 

Back
Top