razlichit zvuchni signal za razlichite sender-e
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: razlichit zvuchni signal za razlichite sender-e

Justine
    Guest

Podrazumevano razlichit zvuchni signal za razlichite sender-e

da li neko zna moze li se uchitati neki add-on za Outlook Express, tako da prilikom stizanja nove poruke u Inbox od odredjenog poshiljaoca, dobijem specifican zvuchni signal koji ce me obavestiti o tom eventu....ali ne ona fora da je isti za sve sendere, nego da svakom mogu da dodelim odgovarajuci zvuk? nisam zainteresovana za prelazak na novog mail clienta! hvala!

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Mozes da namestis zvuk za primanje mejla koji ti zelis ali da za svakog namestis poseban zvuk,to vec ne znam.
    Ovo ces uraditi:
    Control Panel>Sounds and Audio devices>Sounds>I u program events namestis new mail notification(stavis zvuk koji ti hoces) ali mora biti u .wav formatu.Najbolji je zvuk Homer:wooooooohooooooo ako ti treba ostavi mejl.

Zainteresovan član Bosko (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

JAO, LEKA , posalji meni HOMERA MOLIM TE!!!
    bosko_kukanjac@hotmail.com

Justine
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Leka
    Ovo ces uraditi:
    Control Panel>Sounds and Audio devices>Sounds>I u program events namestis new mail notification(stavis zvuk koji ti hoces) ali mora biti u .wav formatu.Najbolji je zvuk Homer:wooooooohooooooo ako ti treba ostavi mejl.
    Leko, bash bi bilo lepo da mi poshaljesh Homera . Adresa je moonlight27yu@yahoo.co.uk. Hvala ti puno! :wink:

Mada bih i dalje volela da mogu da odvojim 'bitnu' poshtu od 'nebitne', pa ako neko zna kako da to ostvarim nek' se javne. Dobro bi bilo i da postavim zvuk za samo jednog Sendera a kad shalju ostali da 'cuti'

stormbringer
    Guest

Podrazumevano

jos si pod utiskom filma You've Got Mail
    probaj IncrediMail, nisam siguran ali je on nasminkav takvim dzidza-midzama pa mozda i to ima
    pozdrav

Justine
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio stormbringer
    jos si pod utiskom filma You've Got Mail
    Pa zar nije sladak? Ovo je po principu: "Ih, cito, cito, odo bolan!" :wink:

Hvala na predlogu, ali taj IncrediMail mi se ne dopada...mislila sam da mogu da uchitam neki add-on programchic koji ce samo da 'doradi' Outlook Express..kad sam nestrpljiva da potroshim 6-15 sec. koje mi odu na izlistavanje pristigle poshte! :wink:

Početnik
    Učlanjen
    05.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

instaliraj IncrediMail. U njemu mozes podesiti "Notifier", odnosno "postara" (animaciju) za svaku email adresu posebno. Srecno

Justine
    Guest

Podrazumevano

Hvala ti Arso; nakon Stormove sugestije otishla sam na Incredimail web-site i videla sam da postoji IncredimailXE koji predstavlja dopunu za Outlook Express, samo je malo pogolem, 5.5 MB treba to uchitati u nasim uslovima :?

Justine
    Guest

Podrazumevano e, bash mi se ne da!

najzad sam downloadovala IncrediMailXE i kad sam ga instalirala i startovala program dobijem obaveshtenje da 'program has performed an illegal operation and will be shut down. If the problem persists, please contact program vendor'...blago meni! pa ga onda deinstalirala pa reinstalirala i opet je sve isto. A imam Win98 SE i trebalo bi da radi pod njim.

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Maler

Početnik
    Učlanjen
    05.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

znam da incredi mail radi na XP-u, a sto se tice win 98... neznam. Predji na windows XP (a sta ti drugo preostaje )) i cekaj mail....

Justine
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Arsa
    znam da incredi mail radi na XP-u, a sto se tice win 98... neznam. Predji na windows XP (a sta ti drugo preostaje )) i cekaj mail....
    Toliko me iznervirao glupavi IncrediMail da sad u inat necu da instaliram WinXP! Ok, nije samo zbog toga nego imam gomilu programa zbog koje mi je neophodna 98-ica, a necu da delim disk na particije samo zbog IMa. Uostalom, namesticu u Outlook Expressu drugu boju za Special Sendera i dodacu zastavicu...svetlo(st) ipak brze putuje od zvuka! :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

nemojte da stavljate incredimailXE, nije siguran. Moze se lako iscackati password za pop3 iz registry-ja...

Justine
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Mako
    nemojte da stavljate incredimailXE, nije siguran. Moze se lako iscackati password za pop3 iz registry-ja...
    a ja se bash pitala u chemu li je problem sa instalacijom i nervirala se shto nece...pa se onda teshila onim bapskim forama: "ko zna zashto je to dobro!" - kad ono vidish!

Slične teme

1. Gubi se signal
    Autor Stingwi u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.06.2008., 21:31
  2. VGA input no signal???
    Autor Pedja92 u forumu Hardver
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 19.02.2008., 20:05
  3. Signal za Outlook Expres
    Autor Badza u forumu Softver
    Odgovora: 2