Distribucija projekta

Evader

Obećava
Poruka
75
Mozda se neki ne bi slozili da ova tema treba biti na ovom forumu,ali i te kako je bitna.
Najveci problem ne predstavlaj nikad razrada,nego pocetak i kraj samog projekta.

Moju igricu-Smiley escape The cube invasion-mozete videti,i pristupiti stranici gde se igrica nalazi(Post je pod nazivom-Moja igrica-)

Ako se trenutno ne nalazi ispod,evo linka:

http://nexva.com/30599

Takodje hteo bih da cujem vase misljenje,iskustva,tipove distribucija koje koristite(paid ili free-sa add reklamama)i kakve oblike saradnje imate sa samim distributerima.

Nazalost nigde na ovom forumu nisam nasao neku slicnu temu,ali postavlajm je posto mislim da je moja tema na mestu.

I jos nesto:

Ako neko zeli neki feedback kako se distribuira,ili kupuje igrica,slobodno nek pita!?!
 
Mislim da paid nije bas dobra opcija ukoliko hoces veci publicitet, a to ti svakako treba na pocetku. :)
Prava stvar je zaradjivanje preko ingame-ads, vise ce se ljudi zainteresovati kada vide da je aplikacija free.
Ukoliko uspes da postignes veliki broj korisnika, reklame ce se zaista isplatiti. :)
Ja sam radio igricu za facebook, trenutno imam 6000 registrovanih korisnika, ali i dalje reklamiranje ne naplacujem, cekam veci publicitet, vecu zainteresovanost.
Sve u svoje vreme, strpljiv sam, pa se nadam da ce se isplatiti. Hocu da doradim sve do kraja pa da lici na nesto :)
Priznaces da je mala sansa da se neka igrica pojavi tako odjednom, a da pritom navuce dosta korisnika.
Moj predlog ti je da koristis ingame-ads, i da ulozis malo novca i postavis aplikaciju na Android Market.
Ako hoces, mogu ti reklamirati igricu na moje dve stranice:70k i 45k ljudi. :)
 
Poslednja izmena:
Mislim da paid nije bas dobra opcija ukoliko hoces veci publicitet, a to ti svakako treba na pocetku. :)
Prava stvar je zaradjivanje preko ingame-ads, vise ce se ljudi zainteresovati kada vide da je aplikacija free.
Ukoliko uspes da postignes veliki broj korisnika, reklame ce se zaista isplatiti. :)
Ja sam radio igricu za facebook, trenutno imam 6000 registrovanih korisnika, ali i dalje reklamiranje ne naplacujem, cekam veci publicitet, vecu zainteresovanost.
Sve u svoje vreme, strpljiv sam, pa se nadam da ce se isplatiti. Hocu da doradim sve do kraja pa da lici na nesto :)
Priznaces da je mala sansa da se neka igrica pojavi tako odjednom, a da pritom navuce dosta korisnika.
Moj predlog ti je da koristis ingame-ads, i da ulozis malo novca i postavis aplikaciju na Android Market.
Ako hoces, mogu ti reklamirati igricu na moje dve stranice:70k i 45k ljudi. :)
E,stavio sam promo kod da igrica bude besplatna nedelju dana,pa izvoli downloaduj.
Imam razlicite nacine marketinga,a nazalost,sto se tice reklama,trebalo je da bude reklame,ali problem je u engin-u koji je postavio zastite da samo kroz njih mogu da distribuiram sa reklamom,a u vreme kad sam ja trebao da distribuiram,zatvorili su distribucioni kanal zbog previse posla,pa je sad daj sta das!!!

E,daj link da vidim igru sto si napravio-imas fore 1 nedelju da skines moju PROMO FREE IGRU ako hoces!?!
 

Back
Top