Distribucija projekta
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Distribucija projekta

Obećava Evader (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    20

Cool Distribucija projekta

Mozda se neki ne bi slozili da ova tema treba biti na ovom forumu,ali i te kako je bitna.
    Najveci problem ne predstavlaj nikad razrada,nego pocetak i kraj samog projekta.

Moju igricu-Smiley escape The cube invasion-mozete videti,i pristupiti stranici gde se igrica nalazi(Post je pod nazivom-Moja igrica-)

Ako se trenutno ne nalazi ispod,evo linka:

http://nexva.com/30599

Takodje hteo bih da cujem vase misljenje,iskustva,tipove distribucija koje koristite(paid ili free-sa add reklamama)i kakve oblike saradnje imate sa samim distributerima.

Nazalost nigde na ovom forumu nisam nasao neku slicnu temu,ali postavlajm je posto mislim da je moja tema na mestu.

I jos nesto:

Ako neko zeli neki feedback kako se distribuira,ili kupuje igrica,slobodno nek pita!?!

miki208 nije na forumu
    Ponekad ljudi za koje to niko ne bi pomislio, mogu da urade nesto sto niko ne moze da zamisli.
    Moderator miki208 (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano Re: Distribucija projekta

Mislim da paid nije bas dobra opcija ukoliko hoces veci publicitet, a to ti svakako treba na pocetku.
    Prava stvar je zaradjivanje preko ingame-ads, vise ce se ljudi zainteresovati kada vide da je aplikacija free.
    Ukoliko uspes da postignes veliki broj korisnika, reklame ce se zaista isplatiti.
    Ja sam radio igricu za facebook, trenutno imam 6000 registrovanih korisnika, ali i dalje reklamiranje ne naplacujem, cekam veci publicitet, vecu zainteresovanost.
    Sve u svoje vreme, strpljiv sam, pa se nadam da ce se isplatiti. Hocu da doradim sve do kraja pa da lici na nesto
    Priznaces da je mala sansa da se neka igrica pojavi tako odjednom, a da pritom navuce dosta korisnika.
    Moj predlog ti je da koristis ingame-ads, i da ulozis malo novca i postavis aplikaciju na Android Market.
    Ako hoces, mogu ti reklamirati igricu na moje dve stranice:70k i 45k ljudi.
    Poslednji put ažurirao/la miki208 : 04.09.2013. u 00:02
    Uvek budi ono sto zaista jesi, pa cak iako odstupas od ostalih. Lepota je razlikovati se.

Obećava Evader (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    20

Podrazumevano Re: Distribucija projekta

Citat Original postavio miki208 Pogledaj poruku
    Mislim da paid nije bas dobra opcija ukoliko hoces veci publicitet, a to ti svakako treba na pocetku.
    Prava stvar je zaradjivanje preko ingame-ads, vise ce se ljudi zainteresovati kada vide da je aplikacija free.
    Ukoliko uspes da postignes veliki broj korisnika, reklame ce se zaista isplatiti.
    Ja sam radio igricu za facebook, trenutno imam 6000 registrovanih korisnika, ali i dalje reklamiranje ne naplacujem, cekam veci publicitet, vecu zainteresovanost.
    Sve u svoje vreme, strpljiv sam, pa se nadam da ce se isplatiti. Hocu da doradim sve do kraja pa da lici na nesto
    Priznaces da je mala sansa da se neka igrica pojavi tako odjednom, a da pritom navuce dosta korisnika.
    Moj predlog ti je da koristis ingame-ads, i da ulozis malo novca i postavis aplikaciju na Android Market.
    Ako hoces, mogu ti reklamirati igricu na moje dve stranice:70k i 45k ljudi.
    E,stavio sam promo kod da igrica bude besplatna nedelju dana,pa izvoli downloaduj.
    Imam razlicite nacine marketinga,a nazalost,sto se tice reklama,trebalo je da bude reklame,ali problem je u engin-u koji je postavio zastite da samo kroz njih mogu da distribuiram sa reklamom,a u vreme kad sam ja trebao da distribuiram,zatvorili su distribucioni kanal zbog previse posla,pa je sad daj sta das!!!

E,daj link da vidim igru sto si napravio-imas fore 1 nedelju da skines moju PROMO FREE IGRU ako hoces!?!

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.04.2006., 15:54
  2. Linux Distribucija II
    Autor ZeeN u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.08.2004., 19:39
  3. ISO format i narezivanje Linux distribucija
    Autor disk u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 17.12.2003., 14:06

Pravila za slanje poruka