u dokolici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
imam jednog druga sa kojim imam neki chudan 3p....naime....ja npr odem na chat potpishem se kao malaKOzmaj87....pricham s nekim suludim klincima.....posle nekog vremena dam im broj tog drugara i oni ga cimaju , shalju mu sms-ove , dahtju(ne bi verovali koliko ljudi je spremno da zove chim im dash broj)...on pak kad putuje negde....po stanichnim klozetima ispisuje moj broj uz jako degutante oglase....pa ja ostavim njegov mejl na neke pron sajtove....pa on u foto shopu izvitoperi moj lik pa ga shlaje zajednichkim prijateljima...i tako dalje i dalje....dajte neq prichu...bilo kakvu....eto meni juche explodiralo usrkshnje jaje(josh sam pod utiskom)...na sretju sam bio sam....chita mi se....a i pishe mi se....( e da dajte i neki predlog da mu napakostim ako imate)
 
:) imam drugare koji su jedno vreme bili u istom tripu. Poslednja "pakost" koju su napravili bila je sledeca : Njih nekolicina je zakupila bilboard i sliku sa letovanja jednog druga sa bivsom devojkom sa kojom ne govori (bili su dugo u vezi, voleo je puno, lose se zavrsilo)su objavili na isti sa porukom: UVEK CU TE VOLETI :) Naravno bio je besan jedno vreme, ali ga je brzo proslo!
 
E brate uradi ovo!

Uzmes halo oglase, u njima mozes besplatno da das oglas. Napises nesto primamnjivo sa dobrom cenom i ljudi ce ga zivkati po celi dan. Ili jos bolje napisi da on kao prodaje nesto sto zaista i poseduje. Ili nesto ponizavajuce "cistim po kucama cuvam decu i sl"

Mozes da ga drukas muriji da on kao valja herojin pa on neka dokaze da nevalja.

Naruci mu drolu i posaolji mu je na kucu.

Sipaj mu nesto u pice ili slicno.

Otruj mu psa ako ima

Rastavi ga sa devojkom

namesti mu sacekusu
 
bljak oce li ovi otici?? ajde imate lep forum na www.svas.tara.com bez druge tacke

a sta je lose cuvati decu .

en ja se ne druyim ni sa kim pa nemam kome da smestam zvrcke i dobra sam u dushi. jao kako ste odvratni ajde nazad u svoj blok
 
CIKLON B:
E brate uradi ovo!

Uzmes halo oglase, u njima mozes besplatno da das oglas. Napises nesto primamnjivo sa dobrom cenom i ljudi ce ga zivkati po celi dan. Ili jos bolje napisi da on kao prodaje nesto sto zaista i poseduje. Ili nesto ponizavajuce "cistim po kucama cuvam decu i sl"

Mozes da ga drukas muriji da on kao valja herojin pa on neka dokaze da nevalja.

Naruci mu drolu i posaolji mu je na kucu.

Sipaj mu nesto u pice ili slicno.

Otruj mu psa ako ima

Rastavi ga sa devojkom

namesti mu sacekusu


to za halo oglase....fala....ovo ostalo....ma daaaaaaaaaj to mi je drug a ne neprijatelj
 
?:
bljak oce li ovi otici?? ajde imate lep forum na www.svas.tara.com bez druge tacke

a sta je lose cuvati decu .

en ja se ne druyim ni sa kim pa nemam kome da smestam zvrcke i dobra sam u dushi. jao kako ste odvratni ajde nazad u svoj blok


........territoryal pissing or what?....mislim...ak imash neshto protiv da neko neshto pishe ...ma kljuchno je "ovi'....el ti babo dao forum?....el te neko uvredio?...el ovulirash pa ti frka?...mislim ne bi da budem groob...al daaaaaaj...uh bash sam sad...uh ...uf
 
da da teritorial pissing i nije babo nego bog mi je dao forum a ti mozes da izaberes neki drugi je l vazi, i tamo lepo ides sa drugarima iz blokcica 45. ili 61?
e frka ti je pred menstruaciju obicno.
jao si se naljutio
 
?:
da da teritorial pissing i nije babo nego bog mi je dao forum a ti mozes da izaberes neki drugi je l vazi, i tamo lepo ides sa drugarima iz blokcica 45. ili 61?
e frka ti je pred menstruaciju obicno.
jao si se naljutio


45...ma nisam se naljutio...bole me...neg...trulo..al aj sad....nit je ovo brvno nit ja ovan...peace love and respect shto se mene tiche...ooooooommmmmmmmmmmm
 
predrasuda nije prava rech...pogreshih...glupost jeste prava....otq ti da sam i bga?....zatim otqd ti da se drogiram?....da prodajem drogu?....shta retji...potpuno si u pravu....fantastichno je shto postoje takvi ljudi poput tebe....znash li i koji broj cipela nosim?....jesam li klempav?....shit pa ti sigurno znash i dal da se chujem sa marijom il ne....daj pishi malo vishe....da znam ko sam
 
AntunTun:
imam jednog druga sa kojim imam neki chudan 3p....naime....ja npr odem na chat potpishem se kao malaKOzmaj87....pricham s nekim suludim klincima.....posle nekog vremena dam im broj tog drugara i oni ga cimaju , shalju mu sms-ove , dahtju(ne bi verovali koliko ljudi je spremno da zove chim im dash broj)...on pak kad putuje negde....po stanichnim klozetima ispisuje moj broj uz jako degutante oglase....pa ja ostavim njegov mejl na neke pron sajtove....pa on u foto shopu izvitoperi moj lik pa ga shlaje zajednichkim prijateljima...i tako dalje i dalje....dajte neq prichu...bilo kakvu....eto meni juche explodiralo usrkshnje jaje(josh sam pod utiskom)...na sretju sam bio sam....chita mi se....a i pishe mi se....( e da dajte i neki predlog da mu napakostim ako imate)

Ex,owi danashnji klinci...ququ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top