Izgubljeno-nenadjeno

cvetni vrt

Domaćin
Poruka
4.658
Zene moram da vas pitam nesto.
Koliko cesto gubite stvari i sta najcesce gubite i zaboravljate?

Ja sam cula da neko izgubi olovku, upaljac, pa i telefon negde zaturi, al ja sam izgubila cipele!
Sad sve razmisljam da sam negde isla u njima, morala sam se u njima i vratiti, a ne secam se da sam se vracala bosa, sto znaci da moraju biti u kuci, jel.
Elem, njih nema pa nema! Celu kucu sam prerovila.
Aj recite mi da se i vama to desava :)
Prilikom selidbe, moj bivsi mi je iz starog stana preselio 5 pari obuce od kojih je bila po jedna od svakog para ito, sto je najsumnjivije onih koje sam najvise volela.
E sad, pitam ga juce "Jel, da mi nisi frkno cipele u kontejner, imas obicaj" a on kaze "Ti stvarno nisi normalna"
Sad mi nista nije jasno...:sad2:
 
izgubila sam par svarovski mindjusa u obliku srca sto mi je mm kupio za 30. rodj i ne mogu ih prezaliti,srecom te je ogrlica ostala :(
a ovako,i kad izgubim ja ne primetim :rumenko:
cerka u skoli izgubila novu preslatku jaknicu,tek sam joj kupila
jao kako sam ispiiiip :evil:
 
Биле су потребне године да схватим да је све што је "нестало" и то баш сезонски, на пример, сетим се мајице неке летње и ње нема или неки џемпер, ципеле исто, да су то мени укућани бацили. Уништили су прањем или нешто се десило и онда их је била срамота и бацили су.
Више ни не питам где је, него негацијом само констатујем : е, оне моје браон ципеле, нема их више, је л да да их нема, па знао сам да их нема.
Нема ту борбе.
 
e da dva puta sam izgubila mobilni u vozu,oba puta otputovao do bazela al jednom mi se vratio
devojka ga nasla i pozvala osobu pod imenom "mama" ali post osoba nije znala da bekne francuski :lol: ona zvala osobu pod "amore"
amore me zove na posao i kaze izgubila si mobilni,a je l? :eek:
posle dosla na posao i donela mi mobilni,i nije htela nagradu
i jednom credit card zaboravila u masini za izdavanje dvd,to kad je bilo
i lik nasao,uzeo imenik,i naravno prezime pod "vic" nije bas cesto ovde pa me dobio na fiksni,i on nije hteo nagradu
 
Биле су потребне године да схватим да је све што је "нестало" и то баш сезонски, на пример, сетим се мајице неке летње и ње нема или неки џемпер, ципеле исто, да су то мени укућани бацили. Уништили су прањем или нешто се десило и онда их је била срамота и бацили су.
Више ни не питам где је, него негацијом само констатујем : е, оне моје браон ципеле, нема их више, је л да да их нема, па знао сам да их нема.
Нема ту борбе.
mm nosio neke majice sugave,ja se zalim njegovoj mami reko kako me nervira nosi ovo budjavo
kaze ona baci,reci pojela ves masina :malav:
ja tako uradila i uspelo :lol:
 
Zene moram da vas pitam nesto.
Koliko cesto gubite stvari i sta najcesce gubite i zaboravljate?

Ja sam cula da neko izgubi olovku, upaljac, pa i telefon negde zaturi, al ja sam izgubila cipele!
Sad sve razmisljam da sam negde isla u njima, morala sam se u njima i vratiti, a ne secam se da sam se vracala bosa, sto znaci da moraju biti u kuci, jel.
Elem, njih nema pa nema! Celu kucu sam prerovila.
Aj recite mi da se i vama to desava :)
Prilikom selidbe, moj bivsi mi je iz starog stana preselio 5 pari obuce od kojih je bila po jedna od svakog para ito, sto je najsumnjivije onih koje sam najvise volela.
E sad, pitam ga juce "Jel, da mi nisi frkno cipele u kontejner, imas obicaj" a on kaze "Ti stvarno nisi normalna"
Sad mi nista nije jasno...:sad2:
Imaš li podrum? Ja tako odnesem obuću u podrum na kraju sezone i potpuno zaboravim na nju. Setim se posle nekoliko godina, kad je slučajno ugledam.:lol: U međuvremenu sam obično već kupila drugu...;)
Ne gubim stvari, ali kad nešto specijalno ostavim da znam gde je, obavezno zaboravim. Zbog toga se trudim da mi sve bude na svom mestu, kako bih ga u pola noći našla. Međutim, to je često u višečlanoj porodici misaona imenica.:(
 
Zene moram da vas pitam nesto.
Koliko cesto gubite stvari i sta najcesce gubite i zaboravljate?

Ja sam cula da neko izgubi olovku, upaljac, pa i telefon negde zaturi, al ja sam izgubila cipele!
Sad sve razmisljam da sam negde isla u njima, morala sam se u njima i vratiti, a ne secam se da sam se vracala bosa, sto znaci da moraju biti u kuci, jel.
Elem, njih nema pa nema! Celu kucu sam prerovila.
Aj recite mi da se i vama to desava :)
Prilikom selidbe, moj bivsi mi je iz starog stana preselio 5 pari obuce od kojih je bila po jedna od svakog para ito, sto je najsumnjivije onih koje sam najvise volela.
E sad, pitam ga juce "Jel, da mi nisi frkno cipele u kontejner, imas obicaj" a on kaze "Ti stvarno nisi normalna"
Sad mi nista nije jasno...:sad2:
malo se ti raspitaj da neko nije iz kuce otisao u tim cipelama :)
u mojoj kuci se redovno gube carape,pojma nemam sta se desi s njima.puna kesa nekih koje nemaju par,sve se nadam pojavice se od nekud.
jednom sam mislila da sam izgubila kljuceve od stana,kola ,kancelarija ali sam skontala da sam ih bacila u kontejner kad samm smece bacala.vjeruj,to je gore od gubljenja :D
 
Poslednja izmena:
Joj, ja sam pre mesec dana izgubila 200 dinara iz zadnjeg džepa, dok sam nervozno gurala ruke prilikom večernje šetnje. Nešto sam se raspravljala s deverom i Bog me kaznio... Duša me boli. Za lovu, naravno.:lol:

kako ne
obradujem se kad nadjem i 20 din, merak :lol:
skoro nadjoh 100din, uuu slavilo se :lol:
zeza me poznanica kaze a pa jos malo pa ces nadoknaditi onih 20e :zcepanje: al sporo bre nesto....

- - - - - - - - - -

da zaboravih pomenem, shvatila da fali 20e u menjacnici, zaletele se ja setam sise na pijacu, oces mucak u menjacnici shvatim da sam zinula i prazan dzep :rida:
vracala se nazad, kad pre ih ulovi neko
 
U taksiju sam zaboravila mobilni.
Pare sakrijem sama od sebe i mislim da sam ih izgubila, pa se posle obradujem kada ih nadjem. Kao da mi ih je neko poklonio:)
Vecito mii nestaje ono cudo za ljustenje krompira. Shvatila sam da ga bacim zajedno sa ljuskama.
Gubim carape. Za njih sigurno postoji posebna planeta na kojoj cuce rasparene.
U poslednje vreme najcesce gubim zivce.
 
U taksiju sam zaboravila mobilni.
Pare sakrijem sama od sebe i mislim da sam ih izgubila, pa se posle obradujem kada ih nadjem. Kao da mi ih je neko poklonio:)
Vecito mii nestaje ono cudo za ljustenje krompira. Shvatila sam da ga bacim zajedno sa ljuskama.
Gubim carape. Za njih sigurno postoji posebna planeta na kojoj cuce rasparene.

U poslednje vreme najcesce gubim zivce.


ovo ne racunam u gubitke. kao ni onaj nesrecni escajg, koji takodje na neki nacin zavrsi u djubretu.
 
Imaš li podrum? Ja tako odnesem obuću u podrum na kraju sezone i potpuno zaboravim na nju. Setim se posle nekoliko godina, kad je slučajno ugledam.:lol: U međuvremenu sam obično već kupila drugu...;)
Ne gubim stvari, ali kad nešto specijalno ostavim da znam gde je, obavezno zaboravim. Zbog toga se trudim da mi sve bude na svom mestu, kako bih ga u pola noći našla. Međutim, to je često u višečlanoj porodici misaona imenica.:(

Imam. I tih 5 raspara sam stavila dole, sve se nadajuci da cu naci ostale, ubila se trazeci al jok.

E TO!
Ja zapravo zaboravim gde sam nesto ostavila, al zna se gde stoje cipele majkumu, pa nisam valjda toliko pukla.

- - - - - - - - - -

malo se ti raspitaj da neko nije iz kuce otisao u tim cipelama :)
u mojoj kuci se redovno gube carape,pojma nemam sta se desi s njima.puna kesa nekih koje nemaju par,sve se nadam pojavice se od nekud.
jednom sam mislila da sam izgubila kljuceve od stana,kola ,kancelarija ali sam skontala da sam ih bacila u kontejner kad samm smece bacala.vjeruj,to je gore od gubljenja :D



Ma nema sansi, ja sam jedino zensko celjade.
A carape nam guta masina, garant :)
 
U taksiju sam zaboravila mobilni.
Pare sakrijem sama od sebe i mislim da sam ih izgubila, pa se posle obradujem kada ih nadjem. Kao da mi ih je neko poklonio:)
Vecito mii nestaje ono cudo za ljustenje krompira. Shvatila sam da ga bacim zajedno sa ljuskama.
Gubim carape. Za njih sigurno postoji posebna planeta na kojoj cuce rasparene.
U poslednje vreme najcesce gubim zivce.

Uvek imam dva rezervna,neotpakovana.I kupujem ih u najdrečavijim bojama.:lol:
 
Нама мачак вади решеткицу из каде и судопере и сеје по кући, највише испред улазних врата, ебле га решеткице
Ти наместиш, он извуче.
 
Imam. I tih 5 raspara sam stavila dole, sve se nadajuci da cu naci ostale, ubila se trazeci al jok.

E TO!
Ja zapravo zaboravim gde sam nesto ostavila, al zna se gde stoje cipele majkumu, pa nisam valjda toliko pukla.

:zcepanje:

Pukli smo, pukli. Meni otisla pegla, mama ima dve. I trazim od nje jednu. Ubila se trazeci je, sve prevrnula, a stajala u originalnoj kutiji, na polici u spajzu, vristi: "Vidi me, ovde sam!" Sta vredi...
 
ne mogu da pronađem foto aparat, kao da je u zemlju propao od prošlog vikenda:think:

- - - - - - - - - -

U taksiju sam zaboravila mobilni.
Pare sakrijem sama od sebe i mislim da sam ih izgubila, pa se posle obradujem kada ih nadjem. Kao da mi ih je neko poklonio:)
Vecito mii nestaje ono cudo za ljustenje krompira. Shvatila sam da ga bacim zajedno sa ljuskama.
Gubim carape. Za njih sigurno postoji posebna planeta na kojoj cuce rasparene.
U poslednje vreme najcesce gubim zivce.


:lol:
 
moja keva je jednom ostavila psa vezanog ispred prodavnice, vratila se kuci i tek onda ukapirala da joj nesto fali. :rotf:

- - - - - - - - - -

a drugarica je izgubila macku u fioci od ormara. i to nije bila njena macka....slom je dozivela zbog macke. :zcepanje:
 
e da dva puta sam izgubila mobilni u vozu,oba puta otputovao do bazela al jednom mi se vratio
devojka ga nasla i pozvala osobu pod imenom "mama" ali post osoba nije znala da bekne francuski :lol: ona zvala osobu pod "amore"
amore me zove na posao i kaze izgubila si mobilni,a je l? :eek:
posle dosla na posao i donela mi mobilni,i nije htela nagradu
i jednom credit card zaboravila u masini za izdavanje dvd,to kad je bilo
i lik nasao,uzeo imenik,i naravno prezime pod "vic" nije bas cesto ovde pa me dobio na fiksni,i on nije hteo nagradu



Kako je lepo to cuti.
Poznajem devojcicu iz Bg koja je na eksurziji u Becu izgubila novcanik sa dokumentima i novcem.
Tek kada je nakon mesec dva otisla u MUP da vadi novu licnu, rekli su joj da je njen novcanik kod njih, neko ga je poslao postom.
E sad, tom nekome nije bilo tesko da posalje, a ovim nasim bilo tesko da je pozovu telefonom i obaveste je :roll:
 

Back
Top