Kad je cura agresivna i nezasita u seksu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Kad je cura agresivna i nezasita u seksu

filozofzauvek nije na forumu
    Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor.
    Zainteresovan član filozofzauvek (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    21

Podrazumevano Kad je cura agresivna i nezasita u seksu

Evo ovako,nismo se dugo culi jer sam neko vrijeme bio u Parizu sa Natalijom jer je njen cale imao nekakvog posla tamo a i tamo Natalija ima stan.Evo u cemu je problem-nikako ne mogu da se naviknem na ovaj sada novi zivot,nekako mi nedostaju prijatelji koje sad sve redje vidjam.Ono sto me zabrinjava da Natalija ponekad zan biti agresivna i previse napadna na neki cudan nacin.Ne mogu ni da se opustim kad gledam neki film,mislim kad smo bili u Parizu ja ukljucih tv da se malo opustim navece kad eto ti nje u bademantilu.-Sta je?-upitah je zagledavsi je.Hoces u krevet,jer ja sam stvarno raspolozena za jednu partiju seksa-rece ona skidajuci bademantil i skinu se gola preda mnom.Meni njije bilo do seksa zato sto smo tad tek dosli u Pariz i bio sam preumoran od tog putovanja, prvo je****ni Bec pa onda prokleti Pariz ne znam sta me je snaslo.-Izvini,nisam raspolozen sad jer sam premoran nadam se da razumijes! Ali ona umjesto da fino legne u krevet kao ljudsko bice ona skoci na mene pritisnu me za ruke.-Odjebi Natalija,nije mi do seksa i ne svidja mi se tvoje ponasanje-rekoh joj ja.-Ma nemoj kako to moze biti,jer kada se druzis sa opasnim drustvom kakvo je drustvo onog tvog psihicki agresivnog druga metalca zato nemoj da mi pricas nebuloze! Pocela je polako da mi skida kosulju a onda je povjesnila i rastrgala mi je dugmad od kosulje.-Hejj,kucko jedna vidi sta si mi uradila od kosulje-rekoh joj ja dok je ona skidala svoj crni grudnjak koji je otkrio njene grdi koje su bile srednje velicine bas za menestvorene.Nakon sto se skinula gola, sjela je na mene i skinula mi je hlace munjevitom brzinom,i ostale su samo gace koje su bile nabrekle od mog terminatora.Skinuvsi gace zinula je iznenadivsi se velicinom.-Woooooowwww,mislim sta da kazem pravi je nije premal bas je golem,sad ima da ti ga popusim i da te dovedem do ludila je si cuo!.Pocela mi je da ga pusi,i da ga grize pa sam nekoliko puta vrsinuo od boli jer je ona koristila svoje zube na veoma seksi nacin.Osjetio sam da sam pri kraju,da cu svrsiti pa sam joj uhvatio glavu da je maknem lai nije mi dopustila to.-Natalija,makni glavu svrsavammmmm,aaaaaaaaaahhhhhhahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhaaaaahhhh,oooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhh,aaaaa aaaahhhhhhhh,***** ti sveeeee!!! Svrsio sam joj u usta i sve je progutala,gledala me je sa mracnim pogledom dok je ustajala na noge.-Ufff,bio si ukusan dragi moj,jeam ti rekla da ces dobiti najbolje pusenje na svijetu,vidis da sam bila u pravu.Moram priznati da mi je to bilo najbolje pusenje u mom zivotu, a moram da napomenem da prvo volim poljubiti curu prije nego je pojebem tako da je ovo bilo okej.

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

Podrazumevano Re: Kad je cura agresivna i nezasita u seksu

ajde da i ti jednom pogodis pdf

Iskusan Blau (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    387

Podrazumevano Re: Kad je cura agresivna i nezasita u seksu

Сјајно...
    Господару служим,слугама господарим!

Slične teme

1. Kad je cura agresivna i nezasita u *****
    Autor filozofzauvek u forumu Psihologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 16.08.2013., 00:45
  2. Dame, sta vi mislite o oralnom seksu?
    Autor Pera Detlic u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 203
    Poslednja poruka: 27.06.2012., 15:05
  3. Koliko znate o seksu?
    Autor Lord of Chaos u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 16.09.2011., 18:24
  4. Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 10.03.2011., 15:56
  5. koliko se prepustate partneru u seksu
    Autor koral u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 32