Nedokazani roditelji

gost 287618

Zainteresovan član
Poruka
218
Ima li neko problem sa ovim? I kako izaći na kraj sa tim?
Mslim moj problem je što ne mogu da se izborim za to da mi roditelji uvedu
internet i kablovsku konekciju kod kuće. Pa da mi naprave sobu...

Poludeću... ovakvi nedokazani roditelji ne daj bože nikom.
I to kada nešto zacrtaju nemoguće ih je ubediti u suprotno. Katastrofa nad katastrofama.

Jedva čekam da završim srednju i da se konačno otkačim od njih tj. ili da se
odselim nekako ili da molim boga i čekam da umru. Jer ovo je unbelievable. Toliko.
:mrgreen::mrgreen:

P.S: trudiću se da pratim ovu temu, ali moje neodazivanje na temu je isključivo tehničke prirode, nije stvar moje volje.
 
Poslednja izmena:
Ima li neko problem sa ovim? I kako izaći na kraj sa tim?
Mslim moj problem je što ne mogu da se izborim za to da mi roditelji uvedu
internet i kablovsku konekciju kod kuće. Pa da mi naprave sobu...

Poludeću... ovakvi nedokazani roditelji ne daj bože nikom.
I to kada nešto zacrtaju nemoguće ih je ubediti u suprotno. Katastrofa nad katastrofama.

Jedva čekam da završim srednju i da se konačno otkačim od njih tj. ili da se
odselim nekako ili da molim boga i čekam da umru. Jer ovo je unbelievable. Toliko.
:mrgreen::mrgreen:

P.S: trudiću se da pratim ovu temu, ali moje neodazivanje na temu je isključivo tehničke prirode, nije stvar moje volje.

to se zove pubertet... proce te
 
TO nije nedokazani roditelj, nedokazan znaci neiskusan koji je upravo dobio prvo dete, nedokazni znaci da ne mozes da mu dokazes nista i tera po svom...
A da li se ti zapitas da umesto da NECE, oni to ne rade jer NE MOGU, jer mozda ne mogu da ti priuste dobru garderobu, nov telefon svakih nekoliko meseci i fin racun za to, dzeparac, kompjuter i da jos od svojih plata, ili jos gore plate, imaju da prezive, plate racune, sebi kupe nesto, natoce gorivo i poprave auto... Kakvi su ovi danasnji klinci, svi vas mrze i ne daju vam a vi sve to zasluzujete, hocete i morate da dobijete!!
 
Što da me tučete?

Nisam ja kriv što oni nisu normalni.

Evo već sedam godina im tražim da mi uvedu internet i nema vajde...
Nedokazana stoka koja uopšte ne ceni nove tehnologije i ne vidi njihovu prednost.

Ja planiram da se u budućnosti bavim IT-em i Grafikom ali nemam uslova da učim sad.

Takođe nemam svoju sobu i privatnost, spavam u istoj sobi sa majkom ko mamina maza,

To koliko su oni nedokazani govori i činjenica da i dalje koriste telefon sa okretačem, iskrin koji je po meni
davna istorija
Vidi sliku
Iskra-telephone.jpg

U stvari ja ne živim sa roditeljima već sa majkom i dedom.
Majka mi je lečena od psihijatrijskih bolesti,
a deda mi je učitelj u penziji koji takođe sve tera po svom.
(tipičan tvrdoglavac)

Ja ne tražim odelo, ono mi nije toliko bitno, samo tražim najbedniju internet konekciju.
Internet je u nekim zemljama proglašen ljudskim pravom.

A i o čemu da pričam sa vršnjacima ako nemam internet i kablovsku?
Deca samo o internetu i kablovskoj pričaju u školi. Te skinuli ovo sa torenta, te gledali ovo na
fox lifey i slično. Te uh što mi je fesi ovaj android telefon. Ej baš ti je fensi ta mp3 pesmica, prebaci mi...
itd.

Ja nikog nisam terao da me radja i pravi. A internet smatram neophodnim u svakom normalnom
domu. Te ako mogu da plaćaju struju, vodu i slično, e onda mogu i ovo. Jer sada je i celokupna
društvena socijalizacija prenešena na internet.
Evo skoro mi se desilo da nisam bio na odeljenskoj
proslavi jer nisam video poruku na fejsu. Bilo je neko okupljanje dve nedelje pre početka škole, kao
proslava. I društvo mi se čudi, pa kako to nemaš internet kod kuće??
 

Prilozi

  • Iskra-telephone.jpg
    Iskra-telephone.jpg
    46,3 KB · Pregleda: 1
Poslednja izmena:
Sa kojom ocjenom si zavrsio prosli razred ? Ako nisi sa peticom onda i nisi zasluzio da ti uvedu .
Ako tu umru roditelji kopaces po kontejnerima . Trazices tamo koru hleba a ne internet . Razmisljaj o tome !
Vrlodobar, ali gradivo u srednjoj je stvarno preteško. Pogotovo moji profil finansijski administrator. Za školu se maksimalno trudim.
Ali neznam kako da posle srednje upišem IT fakultet jer pretpostavljam da je za isti potrebna internet konekcija. Pa učenje na daljinu...
Jednim klikom miša ti je dostupno svo znanje sveta.

Stalno moram da se snalazim. Te biblioteka, te kafić, te molim druga, komšiju. Ne mogu više ovako.

Ja mislim da ne tražim mnogo najbedniju konekciju od 500 din. Ne tražim ni android ni multi tač ni
sve ostale stvari što deca imaju. Samo konekciju.

Krivo mi što neki mnogo gluplji od mene imaju bolje uslove za školu, karijeru itd.

Ma danas svaki ciga ima internet konekciju. (Nemam nikakvu rasističku nameru, samo kažem)
 
Ima li neko problem sa ovim? I kako izaći na kraj sa tim?
Mslim moj problem je što ne mogu da se izborim za to da mi roditelji uvedu
internet i kablovsku konekciju kod kuće. Pa da mi naprave sobu...

Poludeću... ovakvi nedokazani roditelji ne daj bože nikom.
I to kada nešto zacrtaju nemoguće ih je ubediti u suprotno. Katastrofa nad katastrofama.

Jedva čekam da završim srednju i da se konačno otkačim od njih tj. ili da se
odselim nekako ili da molim boga i čekam da umru. Jer ovo je unbelievable. Toliko.
:mrgreen::mrgreen:

P.S: trudiću se da pratim ovu temu, ali moje neodazivanje na temu je isključivo tehničke prirode, nije stvar moje volje.

Veruj mi da tvoja mama ne spava s tobom u sobi zato sto tako zeli, vec verovatno zato sto mora.

Sto se tice interneta....ja razumem tvoju frustraciju, normalno je da zelis internet kuci, to danas nije nikakav luksuz vec osnovna potreba. Zbog cega ne zele da ti uvedu internet? Jel razlog novac ili nesto drugo? Ako je novac u pitanju, koliko god ti se to ne svidja, moras da razumes i njih. Koliko imas godina? Ako mozes, nadji neki posao, vikendom na primer ako imas vremena i mogucnosti, cisto da bi imao dzeparac....ili ako ti neki predmet dobro ide ili si dobar sa jezicima, daj oglas za privatne casove. Tako ces moci mozda i sam da placas sebi za internet.

Ako novac nije problem, vec jednostavno nece iz drugih razloga....popustio si u skoli, misle da je internet gubljenje vremena ili su na drugi nacin nezadovoljni tobom, onda bi valjalo da lepo sednes i popricas s njima, i predocis im koliko ti je to vazno i koliko bi ti znacilo za dalje skolovanje...i objasnis im koje su prednosti interneta.
 
Što da me tučete?

Nisam ja kriv što oni nisu normalni.

Evo već sedam godina im tražim da mi uvedu internet i nema vajde...
Nedokazana stoka koja uopšte ne ceni nove tehnologije i ne vidi njihovu prednost.

Ja planiram da se u budućnosti bavim IT-em i Grafikom ali nemam uslova da učim sad.

Takođe nemam svoju sobu i privatnost, spavam u istoj sobi sa majkom ko mamina maza,

To koliko su oni nedokazani govori i činjenica da i dalje koriste telefon sa okretačem, iskrin koji je po meni
davna istorija


U stvari ja ne živim sa roditeljima već sa majkom i dedom.
Majka mi je lečena od psihijatrijskih bolesti,
a deda mi je učitelj u penziji koji takođe sve tera po svom.
(tipičan tvrdoglavac)

Ja ne tražim odelo, ono mi nije toliko bitno, samo tražim najbedniju internet konekciju.
Internet je u nekim zemljama proglašen ljudskim pravom.

A i o čemu da pričam sa vršnjacima ako nemam internet i kablovsku?
Deca samo o internetu i kablovskoj pričaju u školi. Te skinuli ovo sa torenta, te gledali ovo na
fox lifey i slično. Te uh što mi je fesi ovaj android telefon. Ej baš ti je fensi ta mp3 pesmica, prebaci mi...
itd.

Ja nikog nisam terao da me radja i pravi. A internet smatram neophodnim u svakom normalnom
domu. Te ako mogu da plaćaju struju, vodu i slično, e onda mogu i ovo. Jer sada je i celokupna
društvena socijalizacija prenešena na internet.
Evo skoro mi se desilo da nisam bio na odeljenskoj
proslavi jer nisam video poruku na fejsu. Bilo je neko okupljanje dve nedelje pre početka škole, kao
proslava. I društvo mi se čudi, pa kako to nemaš internet kod kuće??

E klinjo ,taj Iskrin telefon ti je 50 puta bolji. Mozes da ga koristis u svako doba ,ne brines da li je napunjen i sto je najvaznije ne trosi elektricnu energiju.
A ako ti je stalo toliko do neta,zaradi backo,i sam kazes da 500 dinara nije mnogo...
 
@DoktorD
saosecam se sa tobom, stvarno si u nezgodnoj situaciji.. neverovatno je kako neki stariji odbijaju da zive u savremenom svetu.
mozda kada bi im pomogao da shvate da internet ne mora samo tebi da sluzi, da moze i njima dosta da olaksa zivot *(kazes - koje god pitanje da imate, sta god vam zatreba mozete pronaci tamo i tako to)
ili da pocnes na radis, neki honorarni posao i zaradis.
u svakom slucaju iskreno zelim da resis taj problem sto pre :)
 
Problem rešem zahvaljujući forumu, PALA JE BASTILJA NAKON VIŠEGODIŠNJE BORBE.
bastille1.bmp

Fala bogu!!

Ala ima da piče torenti.

Ucena is bitch. Kada ne može milom, onda silom. Ko je to rekao? Ma nije ni bitno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top