Lennon vs McCartney

John... Pokoj mu dushi... Paul se prodao... Da li ste znali da su u Hamburgu Beatlesi nosili koznjake i bili u cistom rokenrol fazonu... To je bila Johnova ideja... A onda je Paul uspeo da progura da se srede, obuku odela, osisaju se na one "pristojne" pazh frizurice i pocnu da pevaju uglancanu muziku...

Ali je i John posle raspada polako odustajao od rokenrola... Poceo je da pise pesmice isarane ideologijom i pod budnim okom Joko Ono...

Eh, sta nam zene rade. :P
 
Ima fanova, ne brini :) tuJ smo :wink:

Nemam nissta protiv ccika-Pola, ali nisam bass ljubitelj "prodanih dussa". Muzika takvih ljudi po meni nikad nije zvuccala onako kako treba, suvisse proraccunato i popriliccno sterilno.
Zato bi Lenon bio Polova suprotnost.

iluzionista:
Da li ste znali da su u Hamburgu Beatlesi nosili koznjake i bili u cistom rokenrol fazonu... To je bila Johnova ideja...
Tako su se uopsste oblaccili na poccetku postojanja benda -rokerice i razbarussena kosa.
iluzionista:
A onda je Paul uspeo da progura da se srede, obuku odela, osisaju se na one "pristojne" pazh frizurice i pocnu da pevaju uglancanu muziku...
Pa, i njihov menadzer je insistirao na takvom novom imidzu.
iluzionista:
Ali je i John posle raspada polako odustajao od rokenrola... Poceo je da pise pesmice isarane ideologijom ...
Medju kojima ima jako mnogo (po mom missljenju) dobrih pesama.
iluzionista:
Eh, sta nam zene rade. :P
Isto ssto i vi nama :P
 
Apach:
iluzionista:
A onda je Paul uspeo da progura da se srede, obuku odela, osisaju se na one "pristojne" pazh frizurice i pocnu da pevaju uglancanu muziku...
Pa, i njihov menadzer je insistirao na takvom novom imidzu.

To stoji... ;) Ali je Pol prvi poceo da gura ideju o tome... Mislim da se ta ideja menadzeru svidela (bese Brajan Epl... nesto :lol:)

Apach:
iluzionista:
Ali je i John posle raspada polako odustajao od rokenrola... Poceo je da pise pesmice isarane ideologijom ...
Medju kojima ima jako mnogo (po mom missljenju) dobrih pesama.

Nije da nema. ;) Ali to vise nije rokenrol. :(

Apach:
iluzionista:
Eh, sta nam zene rade. :P
Isto ssto i vi nama :P

Ma nemoj. :roll: :D
 
Zasto svi optuzijete Makartnija da je dusa prodana?
Ako je Lenon formalno formirao "Bitlse", Makartni je zasluzan zato sto su oni postojali od 1966-70.
Pa nije on davao trapave izjave o religiji kao Lenon.
I on je napravio par trapavih projekata, ali da se sve 1966. godine razresilo, danas ne bismo imali velike (Makartnijeve) hitove, kao sto su: "Yellow Submarine", "Sgt. Pepers", "Hey, Jude", "Let it Be", "Get Back",...
Odgledao sam emisiju "Lennon vs. McCartney" na "Discovery"-ju i mogu vam reci da je Makartni bez razloga optuzen, sto su cak priznali i Lenonovi prijatelji!!!
 
Dust:
I on je napravio par trapavih projekata, ali da se sve 1966. godine razresilo, danas ne bismo imali velike (Makartnijeve) hitove, kao sto su: "Yellow Submarine", "Sgt. Pepers", "Hey, Jude", "Let it Be", "Get Back",...

pa yellow submarine bolje da nije. meni je harisson omiljen i njegova while my guitar gently wheeps...
paul i lennon ne mogu jedan bez drugog... meni su kao solo artisti sranje. lennonov imagine me nervira. working class hero mi je super. ali zastranio je mnogo...
dok je macca pravio smesne stvari kao sto je hope of deliverence... :)
 
Dust:
Zasto svi optuzijete Makartnija da je dusa prodana?
Tako sam rekla, jer mislim da je tokom cele karijere toliko bio proraccunat da me nervira.
Dust:
Ako je Lenon formalno formirao "Bitlse", Makartni je zasluzan zato sto su oni postojali od 1966-70.
Jeste da je zahvaljujuci takvim ljudima koji stoje relativno ccvrsto na zemlji i imamo sve ove grupe koje su se odrzzale. Bio je Lenonova protivtezza i hvala mu na tome!
Dust:
Pa nije on davao trapave izjave o religiji kao Lenon.
Kazzem, bio je proraccunat i pazio je ssta pricca, za razliku od Lenona koji je sve svoje recci skupo platio.
Dust:
I on je napravio par trapavih projekata, ali da se sve 1966. godine razresilo, danas ne bismo imali velike (Makartnijeve) hitove, kao sto su: "Yellow Submarine", "Sgt. Pepers", "Hey, Jude", "Let it Be", "Get Back",...
Odgledao sam emisiju "Lennon vs. McCartney" na "Discovery"-ju i mogu vam reci da je Makartni bez razloga optuzen, sto su cak priznali i Lenonovi prijatelji!!!
Ja ga uopsse ne optuzzujem! Pol je ccak bio moja prva simpatija(dodusse, neuzvracena :) ), zato sam joss i blaga prema njemu :) :wink:
 

Back
Top