[Vasiona i Ljudska glupost jesu beskonacni] Buš "oplakao" Mendelu

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
informacija:
Buš "oplakao" Mendelu

http://www.mondo.rs/a611167/Info/Svet/Bus-oplakao-Mendelu.html

Američki mediji objavili telegram saučešća Džordža Buša starijeg povodom "smrti" Nelsona Mendele.

02.09.2013. | 00:10 0 A- A A+
Džorž Buš seniorFoto: Arhiva Džorž Buš senior
Bivši predsednik Sjedinjenih Američkih Država Džordž Buš senior napravio je pometnju u američkim medijima kada je njegov predstavnik za štampu objavio telegram saučešća povodom smrti Nelsona

Mandele.

Mejl je odmah preuzela američka agencija BNO, a kratko vreme je išao i kajron na CNN.

Mejl koji je poslao Džim Mekgeret naslovljen je kao izjava predsednika Džordža H.W. Buša povodom smrti Nelsona Mandele.

"Barbara i ja žalimo zbog odlaska jednog od najvećih poklonika slobode kojeg smo imali čast da upoznamo", navodi se u poruci.

"Kao predsednik, sa čuđenjem sam gledao Mandelinu neverovatnu sposobnost da oprosti onima koji su ga držali u tamnici 26 godina. Bio je čovek ogromne moralne hrabrosti, koji je promenio tok istorije u svoj zemlji. Barbara i ja veoma smo ga poštovali i izražavamo saučešće članovima njegove porodice i svim njegovim sunarodnicima", navedeno je u Bušovoj poruci, prenosi "Dejli telegraf".

Mekgeret se ubzo izvinio zbog greške i povukao telegram saučešća.

Mejl koji sam poslao rezultat je mog pogrešno shvaćenog naslova u fleš vestima kompanije WaPo. Bila je to moja glupa greška zbog koje se svima izvinjavam, napisao je Mekgeret.

Nelson Mendela juče je optušten na kućno lečenje.

Ako ameri ovako donose odluke (po sistemu rekla - kazala, kao sto proserBsko rukovodstvo decenijama donosi odluke u vezi budzetlija) u vezi Sirije, nazdravljot! :smeker:

_nobody_
 
Буш можда зна нешто што ми остали не знамо. Не мора свака грешка да буде случајна или да се приписује дебилизму.

Тако је и Европска унија потрчала пред руду и прогласила Тому Николића за председника (тј. честитала му) иако се још нису затворила бирачка места. Они су унапред знали а тако можда и Буш унапред зна. Информације су чудо.
 
Буш можда зна нешто што ми остали не знамо. Не мора свака грешка да буде случајна или да се приписује дебилизму.

Тако је и Европска унија потрчала пред руду и прогласила Тому Николића за председника (тј. честитала му) иако се још нису затворила бирачка места. Они су унапред знали а тако можда и Буш унапред зна. Информације су чудо.

Za skoro celu Ameriku i dobar deo sveta je Bus kreten i debilcina samo za tebe nije ciji si bre ti
 

Back
Top