Vratio se Djoleee....

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
Uraaa!Juris!To sam opet ja,stariji,bolest prosla malo duplo vidim ali i to ce proci :wink: .Hvala svima na podrsci a oni drugi...mozemo to i preko nisana bato.Jak je Djole(100kg)ej pa to je nesto!!!A devojcicu ko mi je dirao cekam ga veceras kod konja,jedan na jedan,a moze i jedan na tri,drzavu i devojku nemnojte da mi dirate vi zli paranoici...Stvarno sam bio bolestan,a ona je samo htela da vam prenese pozdrave.
Nova bitka se sprema,ali posle malo o tome.
Zasad par pitanja.
1)Znate li ko su VAHABISTI?Pa jedan od njih je onaj Abdurahman,da vam ne bi pisao guglajte malo.Za one koji nisu culi za google vahabista je islamski bombas samoubica koji pobije ljude i sebe pa ide u raj jer ga tamo ceka 70 devica...E sa tim se moramo boriti,to je zmija koja raste iz dana u dan
2)Montenegro...nezavisnost...mnogo mi lici na onih par ljudi na vlasti koji su se obogatili za par godina i ne znaju kako to da zadrze ako ne dobiju nezavisnost
3)Noz-zica-Srebrenica?Odgovor Srpske drzave stiye i svi ste njegovi svedoci.Javnost je pola pola,dize se frka,a sve to vodi konacnom cilju,PRIZNAVANJU SVIH KOJI SU ODGOVORNI ZA ZLOCINE NA PROSTORIMA SFRJ,iz svih zemalja.Zato su se p.i.cke slovenci i ucutali znaju sta se sprema.Dolazi vreme za polaganje racuna,ko je za zatvor,sud i ostalo,ko ce ostati bez svegha stecenog na mutan nacin?Ja sigurno necu ali strah i panika se polako sire od Vardara pa do Triglava...
I opet ce Srbija biti lider jer se oko nje sve lomi.Srca do kolena...Kuckamo se jos...
****************************************************
POZDRAV VEKSLA,KEEPER,NEXUS,EREMITA,KING,ZAINTERESOVANA I JOS MNOGI KOJIH NE MOGU DA SE SETIM.A OVI OSTALI?sVI STE ZRELI ZA JEDAN BOKS MEC M A J K E V A M G A B E Z O B R A Z N E!!!!
*****************************************************
:lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:
 
A da kad smo kod vere moram ovo da vam kazem.Dok prorok Muhamed nije dosao pa svim apodelio po Kuran znate koga su obozavali stanovnici prostora sa kojeg je potekao Islam???
MOLOHA!!!Znate li ko je on?E pa to vam je ono staro bozanstvo kome su prinoseni na zrtvu sto manje bebe to bolje i naravno device...
Mislite o tim i takvin korenima...
ABDURAHMAN?S A J S I G A L O M A :lol:
 
Keeper:
hahah :) evo ga. bash te se juche setio. shta je bilo sa tim hematomom? ona tvoja spominjala neke aparate, shvedsku...... jel sredjeno to do kraja? :)
nista mozda i odem za sada je stvar ad akta u septembru na kontrolu.jedina dobra stvar bolovanje do jeseni.ucrvljacu se...a mozda i necu?mozda dodje do nekog fajta :lol: salim se ima da sprzim sve ove magarce sto njacu jer ne znaju nista drrugo.pozdrav matori tipkamo se :wink:
 
eremita:
Здраво живо ! Помаже Бог! :D
BOG TI POMOGAO!!I malkice da budem romantican moja misija na ovoj maloj plavoj planeti nije jos zavrsena :D Samo jos malo vise da telo pocne da me slusa(skoro da sam zaboravio da pisem a rukopis mi je katastrofa).Nema veze puno jos posla ima do odlaska iz ove doline suza.POzdrav ljudima dobre volje i tebi eremita :wink:
A sta vam ja ono rekoh za one albatrose s Kosova?Sve ce bre da izgube i rastu im magarece usi.Prognoziram obracun(MAkedonija-Crna Gora-Juzna Srbija i mozda malo Sandzak).Ali sve sto su ko k u r v e dobili za stolom izgubice.A kad se to desi vodim sve na pice(necu vam reci eto znao sam).
OVDE VISE NEMA NEZAVISNOSTI NIKOME,PAMTITE OVO I BOG VAM POMOGAO.Kuckamo se :wink:
 

Back
Top