PRIVLACE ME MUSKARCI

Z

zbunjeni

Gost
Promenio sam puno zenskih partnera za xxx ali mi je vremenom dosadilo zensko drustvo i telo.Ocajan sam dohvatio bi nesto musko ali nisam siguran kako ce to da utice na mene. dali sam ja gay?sramota me je da priznam ali privlaci me moj najbolji drug. sta dA RADIM,DALI DA POKUSAM DA MU OBJASNI\M STA OSECAM?UNAPRED ZAHVALAN ZBUNJENI DECKO :oops:
 
Bato, pa tebe bre iskvariše ovia serie po TV, eve svako veče po neki nov *eder mi nakači guzicu na moj ekran, prosto mi muka dodje i na ova moj..
Debelo si ti bre zastranio.. Ima jedna baba ovdena u komšiluk da ti prebaje malo, U najgoru ruku mi ovdena u Donju Češonju taki Štrojimo (kastriramo, kako bi rekla gazdarica), TO POMAŽE SIGURNO pa ti stoga velim pripazi na ta tvoja jajca, i gledi te ženskinje malo.. Pozdravlja te Milorad
 
Ne razumem kako ti se ogadi zensko telo?
Tako kazu i lezbejke,da im se ''gadi'' musko
pa priznaju javno da su lezb.
Tako i ti,priznaj da si gej.
A za druga,koji te ''mami'':
Ispitaj ga polako,kao ''marica oko plota''
sta misli o tome i dobices odgovor..
Srecno,pa javi dal dobi korpu il ne :wink:
 
Nemoj nista da mu govoris!!! Iskuliraj malo, mislim da si se pre malkice istripovao nego shto si gay! Iskreno, mislim da bih se zakopao na dnu okeana da me startuje najbolji moj najbolji ortak! Brrrrrrr....strashno!!! :shock:
 
GOSTCHA:
Ne razumem kako ti se ogadi zensko telo?
Tako kazu i lezbejke,da im se ''gadi'' musko
pa priznaju javno da su lezb.
Tako i ti,priznaj da si gej.
A za druga,koji te ''mami'':
Ispitaj ga polako,kao ''marica oko plota''
sta misli o tome i dobices odgovor..
Srecno,pa javi dal dobi korpu il ne :wink:
Ako mu je drug normalan dobiće METAK :!: :!: :!:
 
GOSTCHA:
Ne razumem kako ti se ogadi zensko telo?
Tako kazu i lezbejke,da im se ''gadi'' musko
pa priznaju javno da su lezb.
Tako i ti,priznaj da si gej.
A za druga,koji te ''mami'':
Ispitaj ga polako,kao ''marica oko plota''
sta misli o tome i dobices odgovor..
Srecno,pa javi dal dobi korpu il ne :wink:

8) 8) 8) Dal' dobi korpu, ili kittu u goozu nezasitu... uuuuyyeeeee... :twisted: :twisted: :twisted:

Salu na stranu, eto moje saucesce zbog tvoje... ...zguzenosti, pardon, zbunjenosti...
 
Svako ko ovdje nastupa, ne vrijedjajuci druge, dobro je dosao...
Ne mora svako da voli ljude drugacijeg seksualnog opredijeljenja, ali na ovom forumu nema pravo da ih vrijedja...
Daleko bezbolnije i pristojnije je da se jednostavno zaobidju topici, koji se ticu homoseksualizma...
Ima sasvim dovoljno i drugih tema na "Ljubav i seks", dragi goste, pa izvoli tamo, ali na pristojan nacin, da das svoje misljenje, a koje se, naravno, tice teme...
 
Što jest jest :!: Zašto lepo ne otvorite forum pod naslovom Nastranost ili Devijantnost pa da nastrani i devijantni imaju gde da se okupljaju :?: U isti koš mozemo staviti i zoofile,pedofile,nekrofile itd.
 
zbunjeni:
Promenio sam puno zenskih partnera za xxx ali mi je vremenom dosadilo zensko drustvo i telo.Ocajan sam dohvatio bi nesto musko ali nisam siguran kako ce to da utice na mene. dali sam ja gay?sramota me je da priznam ali privlaci me moj najbolji drug. sta dA RADIM,DALI DA POKUSAM DA MU OBJASNI\M STA OSECAM?UNAPRED ZAHVALAN ZBUNJENI DECKO :oops:

pa mozda je stvar u tom puno! sto ti je dosadilo zensko drustvo. mozda da probash preko interneta. pa kakav je vash odnos mozda ce ti pomoci a mozda ce da pobegne ako pricas s njim o tome.
 

Back
Top