И шта сада феминизам има са мном..

Kata Bucik

Zainteresovan član
Poruka
255
Право да вам кажем, мушке волим у панталонама (без розе нијанси), када су у стању да ме носе, трпе, воле, нахране, плате ми пиће, придрже капут, отворе врата, смеју се са мном и дозволе ми да верујем како сам најважнија на свету, без нагона да доказујем како смо исти зато што знам да исцепам дрва или заменим осигурач..

Нека је најпаметнији на свету, ја морам бити та која мисли а он тај који је пуста снага..ето..
 
Право да вам кажем, мушке волим у панталонама (без розе нијанси), када су у стању да ме носе, трпе, воле, нахране, плате ми пиће, придрже капут, отворе врата, смеју се са мном и дозволе ми да верујем како сам најважнија на свету, без нагона да доказујем како смо исти зато што знам да исцепам дрва или заменим осигурач..

Нека је најпаметнији на свету, ја морам бити та која мисли а он тај који је пуста снага..ето..
uh mora da si ono naslikana riba sa duplerica ako takav tretman zasluzis uz all inclusive sex
 
хахахахаха..ма, ни случајно..

Дала сам себи мало одушка због форсирања феминизма, који је, по мом скромном мишљењу, чисто срање..

А један такав описан ме је већ нашао..овако несавршену..
И не смета му да ме пусти да умишљам да сам јако битна и важна..
Довољно му је да смо обоје свесни ко носи панталоне, а ко је газда у кући..
И сви задовољни.. :)
 
Poslednja izmena:
Право да вам кажем, мушке волим у панталонама (без розе нијанси), када су у стању да ме носе, трпе, воле, нахране, плате ми пиће, придрже капут, отворе врата, смеју се са мном и дозволе ми да верујем како сам најважнија на свету, без нагона да доказујем како смо исти зато што знам да исцепам дрва или заменим осигурач..
Da ne znam o čemu pišeš, mislio bih da opisuješ poslovnu pratnju.... :hahaha:
 
Право да вам кажем, мушке волим у панталонама (без розе нијанси), када су у стању да ме носе, трпе, воле, нахране, плате ми пиће, придрже капут, отворе врата, смеју се са мном и дозволе ми да верујем како сам најважнија на свету, без нагона да доказујем како смо исти зато што знам да исцепам дрва или заменим осигурач..

Нека је најпаметнији на свету, ја морам бити та која мисли а он тај који је пуста снага..ето..

neš se ti pravih muškaraca naiskoristiti
 
Право да вам кажем, мушке волим у панталонама (без розе нијанси), када су у стању да ме носе, трпе, воле, нахране, плате ми пиће, придрже капут, отворе врата, смеју се са мном и дозволе ми да верујем како сам најважнија на свету, без нагона да доказујем како смо исти зато што знам да исцепам дрва или заменим осигурач..

Нека је најпаметнији на свету, ја морам бити та која мисли а он тај који је пуста снага..ето..




pa tis gora čak i od feministkinja, ako je to uopšte moguće. one bar oće nešto i da rade a ne samo da gazduju a ti bi samo da gazduješ i to s guzzice ako bi nekako moglo
 
када су у стању да ме носе, трпе, воле, нахране, плате ми пиће, придрже капут, отворе врата, смеју се са мном и дозволе ми да верујем како сам најважнија на свету,
ја морам бити та која мисли а он тај који је пуста снага..ето..

I sta bi kad si se probudila?
 
Право да вам кажем, мушке волим у панталонама (без розе нијанси), када су у стању да ме носе, трпе, воле, нахране, плате ми пиће, придрже капут, отворе врата, смеју се са мном и дозволе ми да верујем како сам најважнија на свету, без нагона да доказујем како смо исти зато што знам да исцепам дрва или заменим осигурач..

Нека је најпаметнији на свету, ја морам бити та која мисли а он тај који је пуста снага..ето..

a u kojoj drzavnoj firmi radis darling?
 
Lepo se nasmejah na ovu temu... tako, nađe se neka pametnica pa misli da ako se malko ulizuje ovim našim vickastim muškarcima, a pljuje na feminizam, da će da dobije odmah medalju. neću biti zlobna pa da kažem - dobila si šta si zaslužila, pošto uvrede niko ne zaslužuje, čak ni kad moraš uvredom da reaguješ na uvredu.

btw, o tom mitskom favorizovanju žena... Npr, među pravnicima i filolozima su favorizovani muškarci. Dakle, moglo bi se kazati da i neko nestručno muško dobije posao pre nego neko stručno žensko u tim profesijama, u državnim institucijama naravno. Međutim, nisam primetila da je i jedna feministkinja pričala kako je to diskriminacija stručnih žena. To se zove jednaka zastupljenost polova i pozitivna diskriminacija i ne predstavlja problem. Zato nek vam ne predstavlja problem ni davanje prioriteta ženama u nekim tipično muškim profesijama (mada nisam primetila tako nešto).
 
Lepo se nasmejah na ovu temu... tako, nađe se neka pametnica pa misli da ako se malko ulizuje ovim našim vickastim muškarcima, a pljuje na feminizam, da će da dobije odmah medalju. neću biti zlobna pa da kažem - dobila si šta si zaslužila, pošto uvrede niko ne zaslužuje, čak ni kad moraš uvredom da reaguješ na uvredu.

btw, o tom mitskom favorizovanju žena... Npr, među pravnicima i filolozima su favorizovani muškarci. Dakle, moglo bi se kazati da i neko nestručno muško dobije posao pre nego neko stručno žensko u tim profesijama, u državnim institucijama naravno. Međutim, nisam primetila da je i jedna feministkinja pričala kako je to diskriminacija stručnih žena. To se zove jednaka zastupljenost polova i pozitivna diskriminacija i ne predstavlja problem. Zato nek vam ne predstavlja problem ni davanje prioriteta ženama u nekim tipično muškim profesijama (mada nisam primetila tako nešto).

what a piece of garbage you posted
 
Право да вам кажем, мушке волим у панталонама (без розе нијанси), када су у стању да ме носе, трпе, воле, нахране, плате ми пиће, придрже капут, отворе врата, смеју се са мном и дозволе ми да верујем како сам најважнија на свету, без нагона да доказујем како смо исти зато што знам да исцепам дрва или заменим осигурач..

Нека је најпаметнији на свету, ја морам бити та која мисли а он тај који је пуста снага..ето..

Odo ovog poslednje navedenog se nećeš hleba najesti. Sve i da se skroz isključi...
 
ja volim žene u pantalonama koje su sposobne da brinu o sebi i ne čekaju novog tatu da brine o njoj a muški čekaju novu mamu da im kuva ručak, briše prašinu i slično. evo u skandinaviji celog leta žene molerišu, u julu svi obnavljaju stanove, a videh jednu vozi kamion sa šljunkom. žene treba od mučkarca da očekuju zabavu i seks a ne novog oca koji će da brine o njoj.
 
meni se lično ne dopada to forsiranje muške garderobe na ženama..kao sad poslovna žena, jedna advokatica npr, mora da nosi odela da bi je uzeli za ozbiljno... šta fali haljinama koje su pristojne, u smislu nisu prekratke, providne ili dekoltirane? ceo taj imidž poslovne žene kreiran je po muškom uzoru.. eto, moja zamerka na stil feministkinja :D

ja cisto sumnjam da su zene tolko glupe da one same nisu shvatile da ih za ozbiljnije ljudi uzimaju ako se oblace u odelo.

moj kolega je lepo jednom reko, ne volim ja kravatu al te drugacije gledaju kad je imas.
 
eto, moja zamerka na stil feministkinja :D
To je tvoja ideja njihovog stila... iako se slažem da ima i takvih - nisu sve takve...

130501_XX_HAREM.jpg.CROP.original-original.jpg
 
Mislim da smo oterali autorku sa temilice.... :lol:

Naravno da niste.. :)
Naprosto nemam puno toga da dodam na vec receno..

Ne razumem koncept feminizma..nikada nisam..
Narocito u zemlji Srbiji u kojoj je imperativ pravljenje sigurnih kuca umesto menjanja zakonske regulative, u kojoj svaka 3-4 zena trpi neki oblik nasilja u kuci, a preti joj zatvorska kazna od 5 godina ukoliko se od silovatelja odbrani suzavcem..i da ne nabrajam..

Ne vidim da je i jedna zena ozbiljnije shvacena ukoliko je u pantalonama, umesto u elegantnoj haljini ili suknji sa blejzerom, ma o kakvom poslu je rec..
I ne smatram da je zena vise zena ili 'jednakija' muskarcu zbog toga sto tegli, vuce, cepa drva ili radi u rudniku..

I ne shvatam zasto bih uopste trebala biti jednaka muskarcu..svasta..

Mene moj covek voli bas ovakvu sasavu i namcorastu..
Sve se lepo dogovorimo, narocito ako je onako kako sam ja smislila..
A njegovo je da bude musko..jedno u kuci je i vise nego dovoljno..
 
ja cisto sumnjam da su zene tolko glupe da one same nisu shvatile da ih za ozbiljnije ljudi uzimaju ako se oblace u odelo.

moj kolega je lepo jednom reko, ne volim ja kravatu al te drugacije gledaju kad je imas.


Smesno..nema tog muskarca koji ce poslovati na isti nacin sa drugim muskarcem ili sa zenom..
Na zeni je da razliku medju polovima okrene u svoju korist..a ne da bude ono sto nije..

Naprosto je lakse kada si zensko..to ce svaki muskarac da potvrdi..
Ne vidim da sam vise vredna ukoliko me tretira kao muskaracu..

Ja na sastanke idem u suknji ili haljini, volim da sam nasmejana i da posao radim na svoj nacin, a ne kopirajuci neko musko..

Ni jedan moj saradnik se nikada nije bunio, a ja ne pamtim da se desilo da posao ne sklopim ukoliko je saradnik musko..

Pri tom, nisam sex bomba sa naslovnice i nikada nisam zavrsila u krevetu sa poslovnim partnerom (i ne radim u drzavnoj firmi).. :D
I nikada, ali nikada nisam bila obucena kao musko na nekom poslovnom sastanku..
 
Smesno..nema tog muskarca koji ce poslovati na isti nacin sa drugim muskarcem ili sa zenom..
Na zeni je da razliku medju polovima okrene u svoju korist..a ne da bude ono sto nije..

Naprosto je lakse kada si zensko..to ce svaki muskarac da potvrdi..
Ne vidim da sam vise vredna ukoliko me tretira kao muskaracu..

Ja na sastanke idem u suknji ili haljini, volim da sam nasmejana i da posao radim na svoj nacin, a ne kopirajuci neko musko..

Ni jedan moj saradnik se nikada nije bunio, a ja ne pamtim da se desilo da posao ne sklopim ukoliko je saradnik musko..

Pri tom, nisam sex bomba sa naslovnice i nikada nisam zavrsila u krevetu sa poslovnim partnerom (i ne radim u drzavnoj firmi).. :D
I nikada, ali nikada nisam bila obucena kao musko na nekom poslovnom sastanku..

nisi me razumela i prcamo o istim stvarima ali paralerno ;)

svatam ja tebe sta ti hoces da kazes i nisam ja sunjao u tvoju inteligenciju to je sto sam napomenuo da niste nimalo glupe kao sto se obucene u sukknju ili haljinu pravite ;)
 

Back
Top