Integrisana graficka

Lazar Aleksic

Početnik
Poruka
28
Dobar dan. Imam integrisanu Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family (Microsoft Corporation - WDDM 1.0) graficku karticu ona je 251 mb ali pise da je 64
Untitled-1.jpg
,moze pomoc? Znam da integrisana graficka uzima memoriju RAM-a. Citao sam da se to menja u Bios-u, ali moj bios je nekako cudan ima samo opcije za BOOT. Ono First Boot device, Second boot device i Third boot device ????? Sta da radim ?
Konfiguracije laptopa su sledece:
1,5 GB ram ddr2
Procesor: Intel Dual Core 1.83 Ghz
Hard disk : 160gb ATA
Operativni sistem: Windows 7 Ultimate
Evo slike BIOSA
c00763287.jpg

Pomozite molim vas,ako moze sto pre?!?!?!?!?!?!?
 
Ne znam šta bi ti hteo. Ako pogledaš drugu sliku, videćeš da ta intelova integruša ima 64 mb video memorije i da šeruje još 187 mb sistemske. 64 + 187 = 251.
Ko još koristi laptop za igrice?
64 megabajta koje takođe uzima od Ram memorije i da još može da šeruje po potrebi 187 iz ostatka sistemske memorije -ali svakako nije za igrice jer nema 3d
 
alo bre ? ratzumeš li ti srpski - ta grafička nije za igranje max na njemu možeš filmove da gledaš i to je to.
A razumes li ti da ja na njemu mogu da igram Pes 2009, Pes 2010, Pes 2011, NBA 2k9 i GTA SA i to bez seckanja, sto znaci da bi trebalo da ima 3d???
Ili je to nesto drugo?

- - - - - - - - - -

Ubaci Zumu DeLukse.
Ona može da se igra i u 2D.
:) Ako ne nadjem resenje samo mi to preostaje :)
 
Poslednja izmena:
daj bre GTA SA je jedna od najneoptimizovanijih igri koja postoji meni je seckala na x1650 sa 256 dd3 na 128 bita a kolegi na nvidiji 9800 sa 1gb rama 256 -bitnoj a ovaj našao mene da ubeđuje kako ona klizi na intelovoj integruši iz praistorije idi begaj , how yes nou ...
 

Back
Top