Audicija - $100 nagrada

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lukrecija lambordzini

Početnik
Banovan
Poruka
42
ozbiljinije da ne moze da bude.
koja mi otpeva daljine '
',



na nacin koji meni odgrovara, da mi prija, dobice 100 dolara iz momenta. ne mora pratnja, moze i bez, ali hocu da vidim izraz lica, ne mora ni dobar glas, samo da shvati o cemu se radi i izrazi to do koske.
na zenski nacin.
da vidim da oseca sta peva i razume.

nema zayebancije ovde. western union i za 15 minuta 100 dolara.

audicija traje nedelju dana
stavite na youttube ili na interpolacija@gmail.com.


imam svoje razloge, ocu srpkinja da mi peva, ona koja zna
 
Poslednja izmena:
da, baš srpkinja, valjda zbog jezika, zbog nacije, zbog autentičnosti..koja to oseća, koja se obraća njegovoj duši u daljini, koja očima prodire u suštinu te tuge, čežnje...posle će da je ili yebe ili joj plati,
dobra fora:)

muzika ne poznaje narode, nacije, granice, jezike.., ona se oseca..
kad se vec kurchaja, nek to bude u serbian stilu, patriotski sa 10 000 ojra
kako bi devojka mogla snimiti pokajnicku plocu i prevazici audicijsku traumu :lol:
 
Poslednja izmena:
napisala sam nešto pa izbrisala. bila je psovka i tako..ali ne..ja bih ti zaista to otpevala. i baš bih se potrudila da osetim tu pesmu jer znam šta ti znači. ovaj put ne bih marila za muzički kvalitet, ali...
ne verujem u to da novac kupuje baš sve.
znaš, postoji i milosrđe.


il si u biznisu il nisi.
ako nisi - f-off

- - - - - - - - - -

i uzgred, cena je za tebe pala na 50 dolara
 
Videli bismo samo one naivne koji veruju da ovaj postavljač ima iskrene namere :D
Verujemo da će sve kandidatkinje koje požure sa prijavama, tj demo snimcima biti obaveštene kako su baš one srtene dobitnice, te da ostave svoje podatke kako bi im nagrada mogla biti poslata. Ono, ime, adresa, JMBG, što naravno neće biti zloupotrebljeno. Mslm, šta bi to ovako darežljivi i velikodušan mecena mogao i da pomisli.
Jeste nazalost .

A sto se tice postavljaca , verujem da je u momentu postavljanja imao takve namere
Zeleo je pesmu
Šta, Maja ne peva dovoljno dobro?
 
ozbiljinije da ne moze da bude.
koja mi otpeva daljine '
',



na nacin koji meni odgrovara, da mi prija, dobice 100 dolara iz momenta. ne mora pratnja, moze i bez, ali hocu da vidim izraz lica, ne mora ni dobar glas, samo da shvati o cemu se radi i izrazi to do koske.
na zenski nacin.
da vidim da oseca sta peva i razume.

nema zayebancije ovde. western union i za 15 minuta 100 dolara.

audicija traje nedelju dana
stavite na youttube ili na interpolacija@gmail.com.


imam svoje razloge, ocu srpkinja da mi peva, ona koja zna

Predivna kompozicija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top