Pravda za kliću!

http://www.mondo.rs/a610858/Magazin/Seks-i-ljubav/Pravda-za-klitoris.html

Devojke i ostale zenskinje, da li vas partner obraca paznju na ovaj deo vaseg seksualnog zivota? Koliko je vama bitno da vam adekvatno stimulise klicu? :rumenko:

Muski, kako vi vodite racuna o ovome delu vaseg seksualnog zivota sa partnerkom? Koliko obracate paynju da stimulisete njen klitoris?

veoma obraćam pažnju...i svaki put se trudim da ne pomislim da je to rudimentirani ****** inače nema ništa od seksa
 
Koliki ono procenat žena može svršit samo pukim činom penetracije? Znam da je bila neka anketa, istraživanje, šta li; al se ne sećam rezultata. 0,00003 promila, tako nešto?

I, ko ono reče da je vaginalni - misleći penetracioni - oragazam, jedini zreo i zdrav; dok su sve žene koje su u stanju svršit samo stimulacijom klitorisa; nezrele i frustrirane?

Ni tog se izvora ne sećam, mada mi vuče da je mogao bit čika Frojd. On je ionako imao one teorije zavere o ženskoj zavisti spram kur.ca, pa bi mi bilo logično da njemu pripišem i ovako nešto.

Kako god, izgleda da imam slabo pamćenje po pitanju teorija. Hvala bogu pa znam kako da svršim u praksi. :mrgreen:
 
Koliki ono procenat žena može svršit samo pukim činom penetracije? Znam da je bila neka anketa, istraživanje, šta li; al se ne sećam rezultata. 0,00003 promila, tako nešto?

I, ko ono reče da je vaginalni - misleći penetracioni - oragazam, jedini zreo i zdrav; dok su sve žene koje su u stanju svršit samo stimulacijom klitorisa; nezrele i frustrirane?

Ni tog se izvora ne sećam, mada mi vuče da je mogao bit čika Frojd. On je ionako imao one teorije zavere o ženskoj zavisti spram kur.ca, pa bi mi bilo logično da njemu pripišem i ovako nešto.

Kako god, izgleda da imam slabo pamćenje po pitanju teorija. Hvala bogu pa znam kako da svršim u praksi. :mrgreen:

teorije zavere?
pa kako da ne zavide?!

ja kad ga pogledam, prosto mi milo
lep, bas lep

:cool:
 
http://www.mondo.rs/a610858/Magazin/Seks-i-ljubav/Pravda-za-klitoris.html

Devojke i ostale zenskinje, da li vas partner obraca paznju na ovaj deo vaseg seksualnog zivota? Koliko je vama bitno da vam adekvatno stimulise klicu? :rumenko:

Muski, kako vi vodite racuna o ovome delu vaseg seksualnog zivota sa partnerkom? Koliko obracate paynju da stimulisete njen klitoris?

Onoliko , koliko ona obraca paznju na moj penis. Ako ga koristi kao da je sam po sebi dovoljan, onda je i meni njen klica sam po sebi dovoljan, ako ume sa penisom, dobija propeler zviz dole.
 
šta bre?

- - - - - - - - - -

misliš propaganda? to si u pravu.
sutra mogu da ubede sve žene da im je klit nepotreban i da ga secnu
.

Za to su zaduzene tradicionalne vrednosti. Tuzno je da i danas postoje zene koje uopste ne masturbiraju, i ne obracaju paznju na tako bitan deo svoga tela, a za neka prosla vremena je besmisleno i govoriti. Ranije zene nisu imale pojma zasto je klitoris toliko bitna stvar.

O muskarcima onda necu ni da pocinjem.
 
Ja mislim da su zene poprilicno sebicne u otkrivanju klice i njegovih afiniteta. Uvek se provuce ono "moras sam da ga nadjes". A to me tako podseca na ono kada odes kao klinac kod komsije, vidis igra neku igricu, hoces i ti a on ti da, ali nece da ti kaze kako se igra..

A nego ja imam jedno pitanje. Ako klica nije bas onako nametljiv u celoj strukturi. Pa se onako krije iza onog brezuljka. Dal je bolje sve to raditi preko kapice ili ga pinceta stil vaditi iz kucice pa mu onda uvrtati siju? Naravno kada nije u pitanju jezik. Nekada imam osecaj kao da sam u restoranu sa morskim plodovima...Polako vadis ali da ne prsne po gostima.
 

Back
Top