papučar

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
papučar?
meni je prva asocijacija šlihtara.
dakle čovek koji je jedna sveoubuhvatna dupeuvlakačka pizdolizačka ličnost.
što ne znači da nasuprot tome vidim nekog agresivca ili neotesanog krkana,
nipošto. dovoljno je reći muškarac koji ima samopoštovanja, taj nije niti može da bude papuča.

e sad..imaš one porodične ljude, one koji za sebe kažu da su papuče, ali samo zato što je to neki njihov opis..miran i tih način života uz ženicu, dečicu i meni je to recimo ok..papuča u tom pomalo šaljivom i samokritičnom smislu mi je simpatična, ali nije ni blizu onom prethodnom slučaju.

papučar (negativni) je onaj koji bi yebo muvu u letu, a šlihta se ženi koju ne podnosi.
onaj koji bi vladao svetom, a šlihta se šefu/šefici na poslu.
onaj koji bi ratovao, a usere se kad zapuca....mislim i to mi nekako ide uz papuču i tako..svašta nešto grozomorno:lol:
 
Poslednja izmena:
najjadnija sorta ljudi dao sam jedno bas na tvojoj temi detaljan opis da se ne ponavljam
ma papuča je kada sam sebe izda uglavnom ... u stvari ne izda nego popljuje ... a taj je pretežno obavezno morao da pljuje neke prirodno nježne ljude ...
 
pa čim se oženiš upadaš u papuče
ma i veliki šmekeri i švaleri
ne znaš kako cvrkuću ženi na mobilni
dok im ja blajvam u kolima u šušnjaru
pa jel nije to papuča?
 
Papucar je neko ko se ulizuje, radi nesto sto nece, samo da bi dobio malo.
Ima i onaj sistem, kad muskarac nesto manje-vise mora da se uradi, da se izbegne prekid, svadja.

Opet, neko mozda ne zna kako da se nosi sa nekom glasnom zenom, kako uvek hoce ona po njenom, pa tu ucenjuje nesto, preti.
 
bilo je al nema veze, ionako koju god temu da otvoriš sigurno je nekad bila

tema...tvoje viđenje tipičnog papučara
Ne volim taj izraz, ali hajde...
Muskarac bez stava. Muskarac koji nije veran svojim principima i odlukama. Onaj koji sve povladjuje zeni kako bi je zadrzao uz sebe. Muskarac spreman i na laznu privrzenost jer nije spreman na samocu ili promenu.
 
papucar : Sexualno ovisan od svoje zene-devojke i sreca u vezi mu zavisi od sexualne, ili emotivne nagrade zene.
Danasnji dzentlmen, i koji veruje u dame i dzentlmene.
Koji voda zensku svuda, insistira da mu se ortaci ne druze vise samo sa njim vec mora uvek da bude u paketu mame-devojke.
Toliko mu je bitno misljenje zene-devojke-mame da ce promeniti karijeru, snove, ideje, stavove, samo da ne ostane bez pikane.
Ne sme da kaze sta mu smeta u vezi jer se plasi kritike i odbijanja.
Nije spreman da prekine vezu ako mu se ne svidja..u stvari papucar uvek misli da ne moze da nadje bolje i zaluldjen je idejom da je ona Ta, prava Jedna i jedina.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top