Jungov tip ličnosti, malo da se opustimo

Poznat mi je test, bio je jedno vreme popularan među studentima na mom faksu. :lol:

Neću sad da navodim svoj psihološki tip, ali moram priznati da me je rezultat iznenadio- prilično dobro me karakteriše.

Najzanimljiviji momenat mi je ipak činjenica što je meni test ukazao na blagu intovertnost, a jednoj osobi koja ga je radila, a koja je daleko veći ekstravert od mene u toj stavci pokazao 100%-tnu introvertnost. :lol:
 
Poznat mi je test, bio je jedno vreme popularan među studentima na mom faksu. :lol:

Neću sad da navodim svoj psihološki tip, ali moram priznati da me je rezultat iznenadio- prilično dobro me karakteriše.

Najzanimljiviji momenat mi je ipak činjenica što je meni test ukazao na blagu intovertnost, a jednoj osobi koja ga je radila, a koja je daleko veći ekstravert od mene u toj stavci pokazao 100%-tnu introvertnost. :lol:

Мени испаде да сам научник, а знам овде да критикујем и судим како не ваљају :lol: Ето, сам себе осудих, мада занимљиво је то да ми највећи проценат (44%) управо има суђење , расуђивање, процењивање.
 
Poslednja izmena:
Poznat mi je test, bio je jedno vreme popularan među studentima na mom faksu. :lol:

Neću sad da navodim svoj psihološki tip, ali moram priznati da me je rezultat iznenadio- prilično dobro me karakteriše.

Najzanimljiviji momenat mi je ipak činjenica što je meni test ukazao na blagu intovertnost, a jednoj osobi koja ga je radila, a koja je daleko veći ekstravert od mene u toj stavci pokazao 100%-tnu introvertnost. :lol:

Meni je ISTJ, sa 78% introvertnosti, pa ti vidi :lol:
 
Pitao sam se vise puta za ćega je koristio psihološke tipove ka je bio psihijatar...U praksi
je imao shizofrenike,dementne,paranoike I sl. a ovo spade u veoma subjektivnu tipizaciju
zdravih ljudi...Mislim da mu kod shi.bolesnika nije bila ni od kakve pomoći...Jedino medikamenti...:mrgreen:
I bez popunjavanja testa znam da sam racionalni ekstrovert...Da su mi intuicija I osetilnost u nesvesnoj strain ličnosti...
A pošto sam nesvesno najvećim delom "osvestio" raspolažem u budnom stanju I tim mojim osobinama...Malo "levački",
ali ipak raspolažem...budan,poput shi,koristim I levi I desni podkorteks...
 
Poslednja izmena:
pre izvesnog vremena bila sam na granici ISTJ i ISTP

veceras sam granica ISTP i INTP.

konstantno su mi slicni rezultati u procentima za I i T komponentu, a S i N i P i J komponenta se menjaju. :roll:

- - - - - - - - - -

Pitao sam se vise puta za ćega je koristio psihološke tipove ka je bio psihijatar...U praksi
je imao shizofrenike,dementne,paranoike I sl. a ovo spade u veoma subjektivnu tipizaciju
zdravih ljudi...Mislim da mu kod shi.bolesnika nije bila ni od kakve pomoći...Jedino medikamenti...:mrgreen:

mene treba uloviti...meni kako se i na koju stranu nadigne. :lol:
 

Back
Top