drvlje i kamenje

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
ovde se uglavnom plasira teorija (dobro, doduše često i u praksi jeste tako) da one žene koje pljuju po muškarcima imaju loše iskustvo sa njima, imale su posla sa nekim bitangama pa su zbog toga zamrzele, prezrele ceo muški rod...isto i za muškarce važi, misim...i obrnuto
e sad...ja se pitam da nije možda obrnuto ? da nije možda zbog nedostatka pažnje, ljubavi, što da ne i seksa, došlo do toga da takva osoba postane takva ?
šta mislite o tome ?
 
svakakvih sam se stvari nagledala i naslušala u životu, ponešto i doživela lepo i ružno, ali nikada to nije uticalo na moje rasuđivanje, stvaranje osećaja mržnje, prezira ili sl.
ne znam, ali sigurno je jako teško onome ko je zbog nekog lošeg iskustva formirao takav stav i tako posmatra suprotni pol.
meni je jedino prihvatljivo razumevanje ili makar trud i pokušaj da se "druga strana " razume, ali mržnja nikako.
 
ovde se uglavnom plasira teorija (dobro, doduše često i u praksi jeste tako) da one žene koje pljuju po muškarcima imaju loše iskustvo sa njima, imale su posla sa nekim bitangama pa su zbog toga zamrzele, prezrele ceo muški rod...isto i za muškarce važi, misim...i obrnuto
e sad...ja se pitam da nije možda obrnuto ? da nije možda zbog nedostatka pažnje, ljubavi, što da ne i seksa, došlo do toga da takva osoba postane takva ?
šta mislite o tome ?

Hm, ima svacega na ovom svetu, ali mislim da se ljudi ovako ponasaju jer su nezadovoljni ne partnerom nego sobom i to podsvesno znaju. Lakse je reci on je djubre lazljivo i stoka prevarantska nego reci sebi "nisam ga postovala, nisam mu dovoljno dala :zper: , losa sam domacica" i tako dalje, znate sta hocu da kazem.
 
Hm, ima svacega na ovom svetu, ali mislim da se ljudi ovako ponasaju jer su nezadovoljni ne partnerom nego sobom i to podsvesno znaju. Lakse je reci on je djubre lazljivo i stoka prevarantska nego reci sebi "nisam ga postovala, nisam mu dovoljno dala :zper: , losa sam domacica" i tako dalje, znate sta hocu da kazem.

jel ovo ozbiljno il se zezaš ?
 
ovde se uglavnom plasira teorija (dobro, doduše često i u praksi jeste tako) da one žene koje pljuju po muškarcima imaju loše iskustvo sa njima, imale su posla sa nekim bitangama pa su zbog toga zamrzele, prezrele ceo muški rod...isto i za muškarce važi, misim...i obrnuto
e sad...ja se pitam da nije možda obrnuto ? da nije možda zbog nedostatka pažnje, ljubavi, što da ne i seksa, došlo do toga da takva osoba postane takva ?
šta mislite o tome ?

Moguce je i jedno i drugo, pa i nesto trece sto ovde nije opisano...sve je moguce, prijatelju...:)
 
ovde se uglavnom plasira teorija (dobro, doduše često i u praksi jeste tako) da one žene koje pljuju po muškarcima imaju loše iskustvo sa njima, imale su posla sa nekim bitangama pa su zbog toga zamrzele, prezrele ceo muški rod...isto i za muškarce važi, misim...i obrnuto
e sad...ja se pitam da nije možda obrnuto ? da nije možda zbog nedostatka pažnje, ljubavi, što da ne i seksa, došlo do toga da takva osoba postane takva ?
šta mislite o tome ?

mislim da me to ich ne zanima...
svako iskustvo je novo , recikliram staro i storija ide dalje..
 
Ah...šta ćete...ništa lakše od toga, pripisati i prišljamčiti sve drugome, zar ne ? :) Ono tipa, tvoje je najcrnje sve, moje belo je...:)

Šalu na stranu, razočarana , da. Ogorčena, da. Još me nada nije napustila, mada nije isključeno da uskoro i neće. Nemam pojma. Ostaje mi samo ono u šta još verujem, i nekim čudom, još istrajavam o tome. Neke sam stvari transformisala. Mnogo, mnogo, mnogo stvari sma za ove godine naučila. Pošteno me je klepalo sve. Ali, sam naučila svoju lekciju i mnoge stvari ispravila. Neke zauvek pokupila u svom umu i zaključala. Nekih se zauvek odrekla. A neke će doveka da me raduju.

Bilo bi bezveze reći, da nema dobrih i finih momaka. Dobrih duša, pametnih i osećajnih. Ne možemo suditi na osnovu ljudi, koji su nas vređali, ponižavali, unižavali i na sve načine obesmišljavali naše postojanje na ovom belom svetu. Mrcvarili nas ili ne voleli.

Dugo sam bila ljuta, na muški rod, zbog toga. Besna. Ali, niko meni nije kriv. Što bi mi bio. Ni neki peti ni deseti. Ne. Nikome o tome niti pričam, nebitno je potpuno a i na meni se vidi da o tome ne bih, pa me niko ni ne pita. I na tome...hvala im. Valjda i vide, da zaista mi je previše. I poodosta.

Šta god da je...i šta god da sam ostavila iza sebe, niko nikada neće osetiti ni mrvu toga na svojoj koži. Ja uspela sam i u tome. Verovali vi ili ne.

Ali, da sada malo poviše bojim se, zazirem, da sam opreznija, da jako pazim i šta pričam o sebi i kome, to da. I da sam se jednostavno opustila, prepustila...Da više ne očekujem. To ne poričem.

Shvatih, da sve ono što biti mora, naći će svoj put..Do mene.

Taman da se svet okrene naopačke.

Dobra to beše lekcija životna. Veoma, veoma poučna.

O, da.

Hvala im.

:bye:
 
ovde se uglavnom plasira teorija (dobro, doduše često i u praksi jeste tako) da one žene koje pljuju po muškarcima imaju loše iskustvo sa njima, imale su posla sa nekim bitangama pa su zbog toga zamrzele, prezrele ceo muški rod...isto i za muškarce važi, misim...i obrnuto
e sad...ja se pitam da nije možda obrnuto ? da nije možda zbog nedostatka pažnje, ljubavi, što da ne i seksa, došlo do toga da takva osoba postane takva ?
šta mislite o tome ?
ako nedostatak ljubavi, paznje i seksa nije lose iskustvo onda ne znam de gresim sa zenama :(
 
ovde se uglavnom plasira teorija (dobro, doduše često i u praksi jeste tako) da one žene koje pljuju po muškarcima imaju loše iskustvo sa njima, imale su posla sa nekim bitangama pa su zbog toga zamrzele, prezrele ceo muški rod...isto i za muškarce važi, misim...i obrnuto
e sad...ja se pitam da nije možda obrnuto ? da nije možda zbog nedostatka pažnje, ljubavi, što da ne i seksa, došlo do toga da takva osoba postane takva ?
šta mislite o tome ?

Vise je to stvar prirode.
Pesimisti vecito isticu ogorcenost, nezadovoljstvo,...
Ima ljudi koje bas razmazenost cini jos sitnicavijim, a ima i onih kod kojih je to posledica loseg iskustva.
 
ovde se uglavnom plasira teorija (dobro, doduše često i u praksi jeste tako) da one žene koje pljuju po muškarcima imaju loše iskustvo sa njima, imale su posla sa nekim bitangama pa su zbog toga zamrzele, prezrele ceo muški rod...isto i za muškarce važi, misim...i obrnuto
e sad...ja se pitam da nije možda obrnuto ? da nije možda zbog nedostatka pažnje, ljubavi, što da ne i seksa, došlo do toga da takva osoba postane takva ?
šta mislite o tome ?

Naravno da jeste tacno
kolektivna glupoca i slepoca da se jednostavno vidi sta ce ko tu i koliko da da
ona za njega da primi metak a on ne bi isto u prevodu da je zeni pa naravno da ce postati karakondzulica
sada ne znamo jedino sta to moze da utice na nas pa da skrtarimo pri davanju
ili da utice da recimo nekome zine apetit trostruko
kompliketeded
 
Mislim da treba prvo postaviti stvari u osnovi, pa onda izvoditi zakljucke. Na pr, da li je ljubav lovac i lovina, ili je ljubav nesto obostrano. Ako je obostrano kako da dolazi do razocarenja. Ako kazes, zato sto neko nije ni dozivljavao ljubav na prvom mestu..onda je pitanje sta je ljubav? Da li je ljubav izbor, da li je neka misticna knjiga koja je davno napisana i u napred podrazumeva da ce se dogoditi nekome i td... Mislim da razocarenja dolaze najvise zbog loseg postavljanja osnove.
 
Koliko klinacki zvuci, nije me decko dovoljno puta zvao dnevno, pa cu sad mrzeti sve muskarce, ua muskarci!
Nekako mi je logicnije da neko zamrzi muskarce, ako je taj neki kreten, lupam, snima je krisom dok imaju seks a onda pusti ortacima taj klip ili ga objavi na netu.

Po mom misljenju gore je da te neko prevari, povredi, maltretira (psihicki, fizicki, kako god) nego da ti ne pruza dovoljno ljubavi i paznje, i tu ima neke osnove za mrznju.
Opet, ne znaci ako nam neko nabije rogove jednom da trebamo mrzeti sve zene ili muskarce.

Ima i onog, da ne pruzas dovoljno ljubavi, paznje, pa da ona krene sa onom pricom "muskarci su nesposobni da vole" itd, itd, ali opet, ne iskazuju svi ljudi ljubav i paznju na isti nacin, a mozda ima i neki drugi razlog zasto taj neko ne iskazuje ljubav i paznju, nije on samo sebicni muskarac kao sto one tvrde.
 

Back
Top