Sexualno uznemiravanje
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 104

Tema: Sexualno uznemiravanje

Početnik
    Učlanjen
    30.08.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sexualno uznemiravanje

Moj prof. na fakultetu se lozio na mene. Predavao mi je glavni predmet,i 5 semestara sam imala individualne casove sa njim. Vec je poznat po tome da spopada studentkinje i jedna ga je vec prijavila u dekanat zbog sexualnog uznemiravanja. A koliko znam,nikad nije zaista bio u vezi sa nekom studentkinjom.....

Moj odnos sa njim je bio los-tj. on me je maltretirao, bio neuvidjajan,nekoliko puta su mi kretale suze na oci na casu. A u isto vreme mi je pricao da on to radi za moje dobro,i kako mu profesionalna etika nalaze...da on na mene gleda kao na cerku(izgubio je 20-togodisnju cerku u saobracajnoj nesreci..ali odavno)

Bila sam jednom kod psihologa koji mi je jasni rekao da je SEX to sto profa trazi od mene... Nisam poverovala,jer sam zelela da verujem da moj prof. ipak ima neki svoj stil i razlog.... Imala sam poverenja u njega!

Dva meseca pred moj diplomski, dosla sam u suknji na cas...koja je bila vrlo pristojne duzina-ali ipak suknja. To je bila greska. Kako bi volela da mogu da promenim to sada....To ga je ocigledno nalozio,i raspitivao se sta radim za raspust,i da li ostajem u gradu ili idem kod roditelja. Odgovorila sam da ne znam,nemam nikakve obaveze u rodnomm gradu,pa ne moram da idem-u smislu,nemam nikakav posao da obavim-on je to protumacio-NEMA NIKAKVE OBAVEZE- u smislu-NEMA DECKA... i rekao- AH ZIVOT SAD IZGLEDA DRUGACIJE,ZVACU TE.....

Reci ne mogu da opisu kako sam se tada osecala.. Te reci su bile dovoljne da znam da je psiolog bio u pravu , i da sam ja 5 semestara zlostaljana. Samo zene koje su na slican nacin zlostavnjane znaju o cemu pricam i kakav je to uzasan osecaj!!!!
    Najgore je sto to nije bila osoba koja se zaljubila u mene,ili da smo imali neki lep profesor-ucenik odnos, vec je on hteo da me sexualno iskoristi...i nije mario sto je moj zivot pretvarao u pakao!!!
    Kada je zvao,nisam se javljala...Bilo je oko Bozica,pa Nova Godina.... umesto da se koncentrisem na diplomski,bila sam u stanju soka.
    On je trebao da mi da ocenu za taj zadnji semstar da bi mogla da izadjem na diplomski. !!!!! Zvala sam ga 3 puta...na kraju je i ta ocena bila tu.
    Videli smo se dan pred diplomski,kao da me preslisa. Mnoge stvari nisu bile dovrsene,s obzirom da sam ga izbegavala poslednja 2 meseca . i da sam bila u stanju soka i nesposobna za razmisljanje i umni rad. Usudio se da me pita da li zelim da idem u Svajcarsku,vodi jos neke studente na festival,pa ako zelim s njima...ja sam odgovorila da cu videti jos...a u stvari bila zaprepascena kako moze posle svega to da me pita-besna,povredjena,a iznad svega nisam zelela da ta osoba NIKAD vise nema pristup meni....

Na diplomskom sam bila polupogubljena... I komisija je bila zbuljena... Dobila sam ne tako dobru ocenu- iz svih predmeta sam imala bolje ocene osim iz tog glavnog predmeta..Ali to mi je bio najmanji problem.
    Nisam imala nikakav osecaj uspeha povodom zavrsetka faksa-bila sam iscrpnjena,depresivna- i u stanju soka i neverice!

Sada,posle 5 meseci sam na sigurnom, ta osoba je proslost i vise nema pristup meni! Iskreno,jos uvek sam bezvoljna iimam taj ocajan osecaj povredjenosti i narosavanja mog integriteta!

Interesuje me samo kakve ce posledice imati ovo iskustvo na mene i moju buducnost...
    Iako nikad nije doslo do fizickog kontakta-osecam kao da je unistio jedan deo mog bica.

Eto,interesuje me da li je neko imao slicna iskustva na fakultetu,ili poslu... Svaki komentar ili savet su dobrodosli!!!!

Marija

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1245

Podrazumevano Re: Sexualno uznemiravanje

I ti si uništila jedan deo njegovog bića.

Nemoj više da seksualno uznemiravaš ljude, pogotovu starije .

Ubuduće nemoj da se služiš tim seksualnim igrama da bi postzala ciljeve u životu jer to može da povredi i tebe i druge.
    zzz

Buduća legenda perafitilj (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1950

Trebalo je da si mu dala i bilo bi lepo i tebi i njemu.Mislim da dolaziš iz nekog sela i zaboravljaš u koje se vreme živi.
    Ne mož da me bijete, koliko mogu ja da trpim.

Veoma poznat
    Učlanjen
    30.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ti ako budes pod stresom zbog svake osobe koja zeli seks sa tobom, onda bolje odmah kreni da se drogiras

Primećen član
    Učlanjen
    22.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa nije te seksualno uznemiravao nego te je samo uznemiravao. a druga je priča što si ti panglu pa nisi provalila zašto te uznemirava

Primećen član
    Učlanjen
    22.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

i čekaj, ti si uznemirena do te mere da odeš kod psihologa zbog tog profesora a vamo nastavljaš da ideš na te časove? izvini, ko je tu lud?

Primećen član
    Učlanjen
    22.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Majce1987 Pogledaj poruku
    Interesuje me samo kakve ce posledice imati ovo iskustvo na mene i moju buducnost...
    Iako nikad nije doslo do fizickog kontakta-osecam kao da je unistio jedan deo mog bica.

nažalost, ostaviće velike posledice, tu sumnje nema. najverovatnije nikad nećeš više moći da imaš seks pa samim tim ni decu. gajićeš čopor mačaka do smrti a onda će te one pojesti kad umreš

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    979

Da je studirala flozofiju ili arheologiju ( moze i etnologja, germanistka) ne bi joj se to desilo.
    A izgleda nije ni medicinu studirala. Sta je ona studirala?

Primećen član
    Učlanjen
    22.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

verovatno prava

Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    979

Citat Original postavio Aadon Tegonai Pogledaj poruku
    verovatno prava
    Ma jok, mozda muzika ili gluma, likovna, mada ti koji su to zavrsili ne bi na forumu pisali ovakve nebuloze.
    Gde to profesori imaju individualne casove sa studentima?
    Najvise mi se u njeno izlaganju dopalo sto je jednom obukla suknju i to je billa kobna greska.
    Ja sam na faksu, u skoli, uvek nosila suknje.

A, da, ja tipujem na Megatrend.

Primećen član
    Učlanjen
    28.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

bila sam u stanju soka.
    AU!

Ne bih rekao da je baš vrhunska sajebancija ali ima smešnih delova...

Moderator Microwave (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    912

pa ti si neki vunderkind...sa 21 si uspela i da diplomiraš, i ostaneš devica...verujem da si već PR neke poznate firme

Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    979

Citat Original postavio Microwave Pogledaj poruku
    pa ti si neki vunderkind...sa 21 si uspela i da diplomiraš, i ostaneš devica...verujem da si već PR neke poznate firme
    Ona je postavila identican topik ( na Krsti i nekoliko stai kasnije) na svim mogucim forumima diljem bivse YU

Primećen član
    Učlanjen
    28.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Videli smo se dan pred diplomski,kao da me preslisa.

Da sam paranoik rekao bih da je Hlido počeo da se predstavlja kao izvesna Marija iz unutrašnjosti....

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Rayela Pogledaj poruku
    Ona je postavila identican topik ( na Krsti i nekoliko stai kasnije) na svim mogucim forumima diljem bivse YU
    Kakav forumski opseg ti Radžela imaš!

Od Vardara pa do Triglava!

Za svega par sati!!!

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    912

ovaj sa profom manijakom ili onaj kako je maltretiraju roditelji što je još nevina sa 21

Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    979

Citat Original postavio Microwave;26091867[B
    ]ovaj sa profom manijakom[/B] ili onaj kako je maltretiraju roditelji što je još nevina sa 21
    Ma ovaj sa profom, ovo za neviost bez zastite nisam videla.

Ima i to?

aleksa ndar nije na forumu
    i kao svim nomadima sloboda u mislima, vreo vetar u kosi, toplota u srcima
    Elita aleksa ndar (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    764

Moj prof. na fakultetu se lozio na mene. Predavao mi je glavni predmet,i 5 semestara sam imala individualne casove sa njim. Vec je poznat po tome da spopada studentkinje i jedna ga je vec prijavila u dekanat zbog sexualnog uznemiravanja. A koliko znam,nikad nije zaista bio u vezi sa nekom studentkinjom.....

Moj odnos sa njim je bio los-tj. on me je maltretirao, bio neuvidjajan,nekoliko puta su mi kretale suze na oci na casu. A u isto vreme mi je pricao da on to radi za moje dobro,i kako mu profesionalna etika nalaze...da on na mene gleda kao na cerku(izgubio je 20-togodisnju cerku u saobracajnoj nesreci..ali odavno)

Bila sam jednom kod psihologa koji mi je jasni rekao da je SEX to sto profa trazi od mene... Nisam poverovala,jer sam zelela da verujem da moj prof. ipak ima neki svoj stil i razlog.... Imala sam poverenja u njega!

Dva meseca pred moj diplomski, dosla sam u suknji na cas...koja je bila vrlo pristojne duzina-ali ipak suknja. To je bila greska. Kako bi volela da mogu da promenim to sada....To ga je ocigledno nalozio,i raspitivao se sta radim za raspust,i da li ostajem u gradu ili idem kod roditelja. Odgovorila sam da ne znam,nemam nikakve obaveze u rodnomm gradu,pa ne moram da idem-u smislu,nemam nikakav posao da obavim-on je to protumacio-NEMA NIKAKVE OBAVEZE- u smislu-NEMA DECKA... i rekao- AH ZIVOT SAD IZGLEDA DRUGACIJE,ZVACU TE.....

Reci ne mogu da opisu kako sam se tada osecala.. Te reci su bile dovoljne da znam da je psiolog bio u pravu , i da sam ja 5 semestara zlostaljana. Samo zene koje su na slican nacin zlostavnjane znaju o cemu pricam i kakav je to uzasan osecaj!!!!
    Najgore je sto to nije bila osoba koja se zaljubila u mene,ili da smo imali neki lep profesor-ucenik odnos, vec je on hteo da me sexualno iskoristi...i nije mario sto je moj zivot pretvarao u pakao!!!
    Kada je zvao,nisam se javljala...Bilo je oko Bozica,pa Nova Godina.... umesto da se koncentrisem na diplomski,bila sam u stanju soka.
    On je trebao da mi da ocenu za taj zadnji semstar da bi mogla da izadjem na diplomski. !!!!! Zvala sam ga 3 puta...na kraju je i ta ocena bila tu.
    Videli smo se dan pred diplomski,kao da me preslisa. Mnoge stvari nisu bile dovrsene,s obzirom da sam ga izbegavala poslednja 2 meseca . i da sam bila u stanju soka i nesposobna za razmisljanje i umni rad. Usudio se da me pita da li zelim da idem u Svajcarsku,vodi jos neke studente na festival,pa ako zelim s njima...ja sam odgovorila da cu videti jos...a u stvari bila zaprepascena kako moze posle svega to da me pita-besna,povredjena,a iznad svega nisam zelela da ta osoba NIKAD vise nema pristup meni....

Na diplomskom sam bila polupogubljena... I komisija je bila zbuljena... Dobila sam ne tako dobru ocenu- iz svih predmeta sam imala bolje ocene osim iz tog glavnog predmeta..Ali to mi je bio najmanji problem.
    Nisam imala nikakav osecaj uspeha povodom zavrsetka faksa-bila sam iscrpnjena,depresivna- i u stanju soka i neverice!

Sada,posle 5 meseci sam na sigurnom, ta osoba je proslost i vise nema pristup meni! Iskreno,jos uvek sam bezvoljna iimam taj ocajan osecaj povredjenosti i narosavanja mog integriteta!

Eto,interesuje me da li je neko imao slicna iskustva na fakultetu,ili poslu... Svaki komentar ili savet su dobrodosli!!!!

Marija
    Na drugoj temi si napisala da imas 21 godinu , i da ovo u nicku nije tvoje pravo godiste ... kako si mogla sa 21 godinom zavrsiti fakultet
    i ne trebas se bojati da si bila zlostavljana 4 godine, ako si to skontala tek na kraju ...

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    912

Ma ovaj sa profom, ovo za neviost bez zastite nisam videla.

Ima i to?
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/641347-Sta-se-menja-prvim-sex-om

Elita
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1166

nažalost, ostaviće velike posledice, tu sumnje nema. najverovatnije nikad nećeš više moći da imaš seks pa samim tim ni decu. gajićeš čopor mačaka do smrti a onda će te one pojesti kad umreš
    Uvek moze da bude ekstra riba na Krstarici zato.
    Jeremic: Da li je unilateralna deklaracija Privremenih institucija samouprave na Kosovu o nezavisnosti od 17. februara 2008. godine u saglasnosti s međunarodnim pravom?
    Odgovor Suda pravde: Da

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    691

Nisi ti lutko sexualno uznemiravana ili maltretirana kako ti rece.

Ja rekoh sad cu procitam neko drpanje za sisu, presamicivanje preko stola, vatanje za butine a ono "reko je da ce me zvati".

Bemti danasnje manijake ni da maltretiraju ne umeju ko ljudi
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Aktivan član Aston M (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio aleksa ndar Pogledaj poruku
    Na drugoj temi si napisala da imas 21 godinu , i da ovo u nicku nije tvoje pravo godiste ... kako si mogla sa 21 godinom zavrsiti fakultet
    i ne trebas se bojati da si bila zlostavljana 4 godine, ako si to skontala tek na kraju ...
    Možda je završila fax od 4 godine a krenula 1 godinu ranije u školu ili je studirala neki koji traje 3+2 pa je završila osnovne (bačeler) studije (3 godine)

Elita
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1166

Ovako moze i neki muskarac da probesedi da mu umre jedan mali deo bica svaki put kada ga neka zenska osoba odbije.

Takodje, svaki put kada devojka svom momku odbije oralni seks, negde ce maleni zeka poceti da place.
    Jeremic: Da li je unilateralna deklaracija Privremenih institucija samouprave na Kosovu o nezavisnosti od 17. februara 2008. godine u saglasnosti s međunarodnim pravom?
    Odgovor Suda pravde: Da

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

i čekaj, ti si uznemirena do te mere da odeš kod psihologa zbog tog profesora a vamo nastavljaš da ideš na te časove? izvini, ko je tu lud?
    Profesor.
    Treba to odma' da baci na kožun !

86bogomoljka nije na forumu
    Ako neko postane svestan da je kroćen, kad-tad mora podivljati.
    Elita 86bogomoljka (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2324

Marija
    Znas li koliko ces cesto jos nailaziti na slicne situacije? Profesori i asistenti na fakultetu, kolege i nedredjeni na poslu, nastavnci i treneri dece,... Probaju, pa sta? Ako se ispravno postavis, pre svega prema sebi, nece te to toliko doticati. A za ekstremne slucajeve opet postoji resenje.
    Mislim da nema ko se nije nasao u slicnoj situaciji, ne jednom.

Najcudnije mi je bilo u srednjoj skoli, jer sam je zavrsavala vanredno i imala sam individualne casove sa profesorima. Jedan je bio vise nego napadan i zakazivao ih van skole u neprimereno vreme. Uvek mozes da nadjes izgovor i odbijes. Da sam bila starija, ne bi me zaprepastilo, ovako ne umes da nastupis ostro. Ali, ti nisi bas tako mlada.
    Neko na vratima zvoni. Traze me...
    Sta vredi i da otvaram kada nisam tu!?!
    Ko zna gde sam ja...

Iskusan
    Učlanjen
    10.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Videli smo se dan pred diplomski,kao da me preslisa.
    Ovde si nesto mnogo "smandrljala", nisi jasna, i kao da si nesto precutala.

U svakom slucaju, nije mi jasno kakvi su to "individualni casovi"? Gde to ima?

A i da ima (mozda na privatnim fakultetima, ali ipak znam da i tamo predaju grupi), nemas sta ti njemu da "verujes". U cemu si mu verovala? Odnos profesor - student je jedan krajnje profesionalni odnos i nema sta da se interesuju jedno za drugo privatno, niti da znaju o privatnosti, osim ako ne cuju usput, od drugog.

U svakom slucaju, nije trebalo da se 'intimiziras" sa profesorom, pa ni kroz pricu o njegovom privatnom zivotu.

Ako moze da te utesi, ja sam na ispit isla sa "skakavcem" u torbi, jer se i meni udvarao jedan (stariji) profesor, toga ima svuda i bice, ali treba da znas da zadrzis distancu. I nista mi nije bilo, povela sam i momka na ispit, a profesor se valjda postideo, te godine mi je dao 8 iako sam sve znala, ali sledece se uozbiljio, nije me "napadao" na casovima u smislu da sedne pored mene i gleda i prica dvosmisleno i tiho i gleda u moje telo, a ne u oci dok prica, a meni neprijatno pred drugim studentima koji su i sami isto primetili, i dao mi je 10 te godine.

Ipak, nikakve "posledice" nisam trpela, a kasnije sam cula da je bilo neko ozbiljno razmatranje za njegovom suspenzijom jer se izgleda i sa nekom drugom (pre mene, pa ga je prijavila) to dogadjalo. Nije suspendovan. Ali nisam ni cula da mu se to vise ponavljalo, sve koje sam pitala mladje koleginice vec su znale da je "zamlata" i izbegavale ga.
    Poneki muskarci jednostavno "polude" u klimaksu i to je trebalo da znas i da zauzmes stav od pocetka.
    Uostalom, sve ovo mozes da ispricas i u dekanatu ili da im posaljes pismo, pa neka vide sta ce stim profesorom, ili da bar na njega obrate paznju.
    Poslednji put ažurirao/la Platonida : 31.08.2013. u 16:29

Slične teme

1. Sexualno uznemiravanje na poslu??
    Autor billy_THE_kid u forumu Žene
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 14.12.2005., 10:03
  2. Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 16.05.2004., 23:34
  3. najduze sexualno iskustvo....
    Autor salle_yu u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 05.03.2004., 18:55