Dva muškarca

Svinjska_radost

Primećen član
Poruka
593
Interesuje me pojava zavisnosti jednog muškarca od drugog.

Imam dva druga. Čim se jednom svidi neka riba recimo, ovaj drugi odmah mora da je ispita, da vidi ko je, doda je na fejsu, kasnije i upozna i druge gluposti.
Zašto su toliko debilni?
 
Interesuje me pojava zavisnosti jednog muškarca od drugog.

Imam dva druga. Čim se jednom svidi neka riba recimo, ovaj drugi odmah mora da je ispita, da vidi ko je, doda je na fejsu, kasnije i upozna i druge gluposti.
Zašto su toliko debilni?

jedan od dvojice je latentni homo I postiskuje svoju zaljubljenost u drugog kompeticijom
 
Vecina muskaraca sa svojim muskim pajtosima je takvo, a sto su stariji sve je gore, samo neki su inteligentniji pa nauce to bolje da prikrivaju.

Nikad, nikad, nikad, nikad zenska sujeta ne moze da se takmici sa muskom. Nikad.
 
Interesuje me pojava zavisnosti jednog muškarca od drugog.

Imam dva druga. Čim se jednom svidi neka riba recimo, ovaj drugi odmah mora da je ispita, da vidi ko je, doda je na fejsu, kasnije i upozna i druge gluposti.
Zašto su toliko debilni?



a ček stani, jel taj što je prso u tu ribu onda krene da smara i kevće iz prikrajka na ovog drugog jer je i sam svestan da je inferiroran i da je dovoljno da ovaj drugi mrdne prstom pa da mu skine ribu jer se ona vidno prži na ovog drugog al je sa ovim prvim samo zato što ovog drugog zabole ***** za nju? česta je to pojava, ima toga de oćeš, ima toga i ovde na forumu, eto recimo mene su tako neki ovde smarali bez razloga i ko babe kevtali iz džbuna, ja se čudio koji im je ***** (jer sećam se bili fini prema meni pa se nekad čak i šlihtali lepo i kulturno) dok se nisam malo osvrnuo oko sebe i skonto da se njihove ****** forumske (da, ima i tih dijagnoza ovde) lože na mene pa maleni brabonjci u stilu seoskih kerčadi učoporisanih pokušavali da odbrane svoje ženskice od alfe.

misim... luzeri jednom rečju :lol:


to ti je ko ona fora iz filmova, novi lik dođe u grad napravi talas i sve ribice ovlaže a lokalni seljačići onda počnu da grizu noktiće od muke i dozvoljavaju sebi neke očajničke pokušaje, kevću na novog lika i slično. dok na kraju ne budu lepo postavljeni na svoje mesto i prirodna ravnoteža se uspostavi :lol:
 
Poslednja izmena:
ja mnogo volim da jedem gowna i onda kad se najedem gowana mene zaboli stomak udari mi groznica u glavu a pošto sam i inače bilde to se samo učetvorostruči usled loše probave pa totalno pobudalim. tad dođem na forum i počnem da ispadam. najviše volim kad ljudi počnu da me napušavaju a pošto sam homoseksualac mazohista posebno se uzbudim kad su baš brutalni prema meni. to mi jedino uzbuđenje u životu jer dečka nemam



hm, interesantno... a da razmisliš o nekoj terapiji medikamentima recimo, uz preskripciju naravno?
 
ma taj drugi je inferioran i toga je svestan pa pokušava da se izbori, da ubedi sebe i druge da nije pa u tom procesu ispada bilmez... još je mlad pa se nije pomirio sa sudbinom. imam ja takvih drugara, doduše sad su mirni jer nisu više klinci a i umorilili su se i prihvatili svoje mesto... u hijerarhiji
 
zato i ne volim glupe ružne siromašne niske i slično, jer su iscimani iskompleksirani, nemaju širinu nemaju snagu nemaju humanost, njihovi komleksi su im na prvom mestu uvek, konstatno ti zavide iako se to veći deo vremena ne vidi ali onda kad je baš frka iz njih izleti taj prdež koji su dugo vremena skupljali u sebi i ispadnu pichkice prema tebi. ljudi sa nekim nedostatkom fizičkim su uglavnom loši ljudi i to je surova istina koju retko ko priznaje
 
Ima toga kod oba pola u neku ruku, ali da se fokusiramo na rivalstvo izmedju dva drugara.

Svaki muskarac vidi drugog muskarca kao konkurenciju, tj. poredi se sa njime u neku ruku. Primera radi, ako neko koga ja znam nadje dobar posao, ili dobru devojku, ja se zapitam sta meni fali, sto ja to ne nadjem, i gde je on uspesniji kao muskarac od mene, tj. zasto?
To je manje-vise i normalno, ne osecas se ugrozeno od uspesnijih zena i muskaraca, ali realno sluze kao sredstvo poredjenja.

Nenormalno je kada postoji neko rivalstvo, a posebno izmedju drugara. Imam takav primer u svom okruzenju, i mogu da kazem da su takvi ljudi neostvareni, osecaju se promaseni, verovatno se osecaju i inferiorno kao muskarci.
Lupam, primer bi bio da jedan nadje devojku, a ovaj drugi sam, a taj drugi posle nedelju dana nadje lepsu devojku cisto da bi ovom (tj. samom sebi) dokazao da je ostvaren kao muskarac.

Nesigurnost, neostvarenost, manjak samopouzdanja.
Nije nista sramota u tome, pa ni biti "druga liga", manje musko, ali cim se neko tako uzdize, zavidi nekom drugaru, takmici se sa njim, dokazuje nesto drugima (tj. sebi) pa onda ima nekih licnih frustracija koje mora da resi.
 
meni je lepa i verzija da je jedan od njih derpe.
ali ne znam koji

Nema veze sa tim, cak sam i siguran da su strejt likovi. U pitanju je najobicnija muska sujeta, samo malo jaca varijanta, a likovi su jako glupi, pa je toliko ocigledna.

- - - - - - - - - -

Ima toga kod oba pola u neku ruku, ali da se fokusiramo na rivalstvo izmedju dva drugara.

Svaki muskarac vidi drugog muskarca kao konkurenciju, tj. poredi se sa njime u neku ruku. Primera radi, ako neko koga ja znam nadje dobar posao, ili dobru devojku, ja se zapitam sta meni fali, sto ja to ne nadjem, i gde je on uspesniji kao muskarac od mene, tj. zasto?
To je manje-vise i normalno, ne osecas se ugrozeno od uspesnijih zena i muskaraca, ali realno sluze kao sredstvo poredjenja.

Nenormalno je kada postoji neko rivalstvo, a posebno izmedju drugara. Imam takav primer u svom okruzenju, i mogu da kazem da su takvi ljudi neostvareni, osecaju se promaseni, verovatno se osecaju i inferiorno kao muskarci.
Lupam, primer bi bio da jedan nadje devojku, a ovaj drugi sam, a taj drugi posle nedelju dana nadje lepsu devojku cisto da bi ovom (tj. samom sebi) dokazao da je ostvaren kao muskarac.

Nesigurnost, neostvarenost, manjak samopouzdanja.
Nije nista sramota u tome, pa ni biti "druga liga", manje musko, ali cim se neko tako uzdize, zavidi nekom drugaru, takmici se sa njim, dokazuje nesto drugima (tj. sebi) pa onda ima nekih licnih frustracija koje mora da resi.

Uporedjivanje je posledica sujete, i zato je isto tako, generalno, jako bolesnicka stvar.
 
Sujeta mi je trula, nema veze od kog pola potiče. Izvuče najgore iz čoveka, pa mislim da ne treba sad upoređivati muška je gora od ženske itd... Ne znam koliko je bolesno, ali je svakako awkward u tim nekim godinama se toliko mešati u nečiji život, a taj neko to i da dopušta :eek: , kao otimanje zvečke u jaslicama.
 
Interesuje me pojava zavisnosti jednog muškarca od drugog.

Imam dva druga. Čim se jednom svidi neka riba recimo, ovaj drugi odmah mora da je ispita, da vidi ko je, doda je na fejsu, kasnije i upozna i druge gluposti.
Zašto su toliko debilni?

Prvo to nisu nikakvi drugovi (prijatelji da ne govorim), već muški foliranti i pozeri i sebični paraziti.
Ne znam da li ima nešto odvratnije od muškog foliranja. Fuj! A kod nas je ono prilično izraženo.
Nikad ja ne bih mogao da imam takvog druga. Koji će mi!?
Meni apsolutno ne bi bio problem da pravom prijatelju dam devojku, ženu na "probu" čak i ako je sex upitanju. Ali takvi pravi prijatelji se retko stiču tako da ništa.

Ovde imamo dvojcu volina, nezrelih i niže inteligencije. Verovatno fino podgojenih na brzoj hrani i sa kvarnim zubima. Fuj!
 

Back
Top