Gospodarica

Pre su ljudi velicali zenu kao onu koju daje zivot, gledali je kao boginju.
Mislim da su vremenom muskarci uvideli da su fizicki nadmocniji i stoga preuzeli vodecu ulogu, jer zakon jacega tu vazi.

Jer ako su ratovali, borili se goloruki sa svakakvim zverima sigurno im je palo na pamet zasto oni ne bi onda mogli da vode pleme, ako mogu da vode grupu ljudi u lov ili rat?
 
Pre su ljudi velicali zenu kao onu koju daje zivot, gledali je kao boginju.
Mislim da su vremenom muskarci uvideli da su fizicki nadmocniji i stoga preuzeli vodecu ulogu, jer zakon jacega tu vazi.

Jer ako su ratovali, borili se goloruki sa svakakvim zverima sigurno im je palo na pamet zasto oni ne bi onda mogli da vode pleme, ako mogu da vode grupu ljudi u lov ili rat?

A koliko sam upucena, matrijarhat je trajao jako dugo. Bas im trebalo vremena da ukapiraju da su jaci
 
Pita me veca:"Šta ćeš s tim silnim parama od tog projekta?" A ja:"Daću ih tebi
pa ih ti pametno upotrebi..." "A na šta...?" :mrgreen::hahaha:
Yebo vas patrijarhat I matrijarhat-valjda ne treba osujetiti sposobnijeg da zaradi kintu...
Ja bolje zarađujem,veca bolje troši-to je to...(Još kad joj ona mala veca pripomogne-ode lova...:mrgreen:)
 
Pita me veca:"Šta ćeš s tim silnim parama od tog projekta?" A ja:"Daću ih tebi
pa ih ti pametno upotrebi..." "A na šta...?" :mrgreen::hahaha:
Yebo vas patrijarhat I matrijarhat-valjda ne treba osujetiti sposobnijeg da zaradi kintu...
Ja bolje zarađujem,veca bolje troši-to je to...(Još kad joj ona mala veca pripomogne-ode lova...:mrgreen:)

Slazem se. lepo je sto si sa nama podelio svoje projektno-finansijske sposobnosti i to da kod koga pare zavrse:)
 
Pošto nema Makija ,ja ću da vam objasnim vase šoping sklonosti...
Vi u stvari kad ste željni trošenja u šopingu,nadomešćujete jednu od
Ničeovih Fenix tica...Naime,pobačaj tristo do četrsto bebiđona treba
nadoknaditi I to udešavanjem za svaku ovuklaciju za svadbu,doček bebe I Babine
kad stigne I td...Tristo do četrsto kompletnih ceremonija! ! !
S tim bi napunile,da ima love,bar desetak garderobera minimum...:mrgreen:
Ali nije to sve...Za svasku ovulaciju,zanošenje,trudnoć,porođaj,dojenje I ostalo-očekujete I ljubav I obožavanje I pažnju...
Da nastavim???:mrgreen:
I tako tristo do četrsto puta u toku života....Inače -osujećene... (Jadne...)
Moram napomenuti da iza toga leži prilična psihićka snaga...Mada ne I fizićka...:lol:
 
Pošto nema Makija ,ja ću da vam objasnim vase šoping sklonosti...
Vi u stvari kad ste željni trošenja u šopingu,nadomešćujete jednu od
Ničeovih Fenix tica...Naime,pobačaj tristo do četrsto bebiđona treba
nadoknaditi I to udešavanjem za svaku ovuklaciju za svadbu,doček bebe I Babine
kad stigne I td...Tristo do četrsto kompletnih ceremonija! ! !
S tim bi napunile,da ima love,bar desetak garderobera minimum...:mrgreen:
Ali nije to sve...Za svasku ovulaciju,zanošenje,trudnoć,porođaj,dojenje I ostalo-očekujete I ljubav I obožavanje I pažnju...
Da nastavim???:mrgreen:
I tako tristo do četrsto puta u toku života....Inače -osujećene... (Jadne...)
Moram napomenuti da iza toga leži prilična psihićka snaga...Mada ne I fizićka...:lol:

da ti otkrijem jednu tajnu....ne loze se sve zene na soping. :roll: al' dobro, ja i nisam neki primer, mene ovde i ne tretiraju ko zensko. :lol:
 
Moram napomenuti da iza toga leži prilična psihićka snaga...Mada ne I fizićka...:lol:

tumblr_mlse5o0d4Y1rcuz7ao1_500.gif


u svakom slucaju fizicka snaga je vise odlika robova nego gospodara.

"evo ti pare, i spisak, i nemoj da se zadrzis sto godina" - danas kada osvane jutro skoro svaka udata zena
 
A koliko sam upucena, matrijarhat je trajao jako dugo. Bas im trebalo vremena da ukapiraju da su jaci



de bre trajao jako dugo? ko te upućivao u to? leksa?

- - - - - - - - - -

u svakom slucaju fizicka snaga je vise odlika robova nego gospodara.

"evo ti pare, i spisak, i nemoj da se zadrzis sto godina" - danas kada osvane jutro skoro svaka udata zena




a robovi pretpostavljam su snagom verbalnih argumenata ubeđeni da treba da lome kičme za gospodara? nadmudreni? ili lepo zamoljeni? a?
 
Poslednja izmena:
матријархат је пропао јер се мени смучило више да идем да кољем дивље вепрове и ракуне и да идем у бој са припадницима супарничког племена
па сам издала наређење да пропадне матријархат
 
да, фина је
заборавила сам јој име

а види моје ново откриће, буквално има овакве очи
платићеш ми 200 еура да ти кажем ко је

1146638_556409191084490_1714915318_n.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top