Usamljenost

BuenaVista

Obećava
Poruka
61
Koliko ste usamljeni? Mislim , emotivno neispunjeni..Kako to prevazilazite? Da li na to reagujete tako sto se jos vise zatvarate i tonete u to stanje duha, ili nalazite mehanizme da to prevazidjete..? Da li napravite neku ishitrenu glupost, iz zelje da sto pre izadjete iz toga, kao npr. veza sa bilo kim, samo da imate nekoga..:) Znam, mnogo pitanja, al volela bih da cujem odgovor barem na neko od njih..:lol: kissim vas :lol:
 
....usamljenost je realno stanje i samo pošteni prema sebi kreću se kao kroz pustinje, ne smetajući tj. ne namećući se ikome i tim tražeći njihove 'slabe' tačke
kako bi svoj strah ujedinili...usamljenost je borovog porijekla i rado raste pored jele ali okolo je kamenjar i zmije...samo surovost zbližuje a ne ljeporečje i osmjeh odavno uvješban i stalno prisutan u tašni ili rukavu...
Samoroddjeni su svi osim sijamci ali zar oni nijesu medjusobno najosamljeniji stranci koji imaju samo jednu želju,- želju odlaska od sebe...
 
nikad nisam usamljena
il se spremam da se zaljubim , ili sam zaljubljena, ili patim jer ljubav prolazi..ili vise ne patim jer sam prebolela, a to su realno najbolji periodi:mrgreen:
jedva cekam da ostarim da se taj krug prekine..:)
a fiyicki..pa kuca mi uve puna dece, kako da budem usamljena?:)
 
Moja usamljenost je često prisutna i kad sam u društvu.
Teško nalazim sagovornike.
Komuniciram sa ljudima, ali je ta komunikacija nedovoljna jer se ne razumemo, bolje rečeno, njihove teme me ne dotiču.
Na to sam odavno navikla.
Emotivna usamljenost varira, nekad sam emotivno ispunjena, nekad ne, i to doživljavam kao neku neminovnost.
isto brate....isto...skroz
 
:think:
tu egzistencijalnu usamljenost mogu da ukapiram u nekim mladim godinama
u kasnijim mogu da razumem da ti fali neko konretan, ono, imenom i prezimenom
al u nasim godinama, imash decu, porodicu, prijatelje, rodjake, forum:mrgreen:, ceo hebeni Zivot, imas samo sebe ako si neki pustinjak, na kraju.
TJ ako si covek koji voi ljude, raZvio si neke veZe, i nisi usamljen
ako ih ne volis, sam si, i ok, al onda nisi usamljen.
jel tako?:think:
 
pre tri godine sam isla na "romanticno " putovanje sa muzem
u avionu,on nabio slusalice u usi i cita knjigu.umem i ja da citam...al posli smo zajedno,pa sam mislila da cemo caskati
deset dana sam provela ovako:
u sest se probudi,naravno da se i ja probudim od njegovog sata i ne mogu vise da spavam
ide da trci.vrati se,ide da pliva u ledenom bazenu.vrati se,sunca se na terasi sa slusalicama na usima i knjigom u rukama
do deset sam ja vec besna i ocajna jer sedim sama 4 sata....umem ja da se organizujem i sama,al ovo je kao romantika
uspemo da se pomirimo do 4 ,kad on opet ide na suncanje,al opet sa slusalicama,pa ja ostanem u sobi
u 9 uvece vec spava,jer u 6 mora da trci
nikad nisam bila usamljenija
tada sam i pocela vezu sa crnogorcem preko sms
 
Ja sam porodična muva i kućni tip, papuča u pravom i doslovnom smislu reči .)))
To što me razlikuje od većine vršnjaka je što baš u tome uživam i ne bih mogao da se zamislim u koži nekog vuka samotnjaka, snašao bih se u nevolji, samo što to nije moj izbor.
Volim znači to, porodica, komšije koji su mi i prijatelji, sve tako, jedan običan, mali čovek lol
 
Moja usamljenost je često prisutna i kad sam u društvu.
Teško nalazim sagovornike.
Komuniciram sa ljudima, ali je ta komunikacija nedovoljna jer se ne razumemo, bolje rečeno, njihove teme me ne dotiču.
Na to sam odavno navikla.
Emotivna usamljenost varira, nekad sam emotivno ispunjena, nekad ne, i to doživljavam kao neku neminovnost.

Mislila sam da mi se to desava zato sto zivim u stranom svijetu, bez svojih raseljenih prijatelja i da tesko nalazim srodne duse. Sada mi je "lakse"!
 
Koliko ste usamljeni? Mislim , emotivno neispunjeni..Kako to prevazilazite? Da li na to reagujete tako sto se jos vise zatvarate i tonete u to stanje duha, ili nalazite mehanizme da to prevazidjete..? Da li napravite neku ishitrenu glupost, iz zelje da sto pre izadjete iz toga, kao npr. veza sa bilo kim, samo da imate nekoga..:) Znam, mnogo pitanja, al volela bih da cujem odgovor barem na neko od njih..:lol: kissim vas :lol:
Не може излет тј. нека брзинска веза да нас спаси усамљености, ако је већ тако.
Потребан је одговарајући партнер.
 
Koliko ste usamljeni? Mislim , emotivno neispunjeni..Kako to prevazilazite? Da li na to reagujete tako sto se jos vise zatvarate i tonete u to stanje duha, ili nalazite mehanizme da to prevazidjete..? Da li napravite neku ishitrenu glupost, iz zelje da sto pre izadjete iz toga, kao npr. veza sa bilo kim, samo da imate nekoga..:) Znam, mnogo pitanja, al volela bih da cujem odgovor barem na neko od njih..:lol: kissim vas :lol:
skroz
neispunjena
tesko
jos vise tonem
ne pravim ishitrene gluposti

eto :( ... el to sve
 

Back
Top