Problem sa video klipom na YT

IvonaMP

Početnik
Poruka
12
Pozdrav svima,
nadam se da nisam omasila mesto ali treba mi mali savet. Treba da od slika i nekoliko iseckanih klipova napravim videoklip , i napravih ga u Movie Maker-u medjutim Youtube ga stalno skida zbog nekakvih autorskih prava. Ima li neko savet sta da radim ili da mi preporuci FREE software sa kojim bi spojila slike klip i muziku :)

Hvala vam unapred i izvinjavam se na amaterizmu :kiti?:
 
Ako sam te ja razumeo tebi ne treba softver za spajanje klipova, tebi problem pravi youtube sto stavljas tudje video klipove ;)
Autorska prava su zajebana stvar, trazi od vlasnika tih video dozvolu da ih postavis na svoj kanal... inace ce ti stalno skidati.
 
Pozdrav svima,
nadam se da nisam omasila mesto ali treba mi mali savet. Treba da od slika i nekoliko iseckanih klipova napravim videoklip , i napravih ga u Movie Maker-u medjutim Youtube ga stalno skida zbog nekakvih autorskih prava. Ima li neko savet sta da radim ili da mi preporuci FREE software sa kojim bi spojila slike klip i muziku :)

Hvala vam unapred i izvinjavam se na amaterizmu :kiti?:

Očigledno koristiš neki video koji je zaštićen autorskim pravima, što znači da niko drugi ne može da ga okači na Youtube osim onog kom autor da dozvolu. Prema tome, kojim god programom budeš pravila, isto će se dešavati.
 

Back
Top