quartz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
tako lepu bojicu sam nabacio, a ide zima....i sad sam u očaju kad pomislim na onu belužnjavu kožu
jel se kvarcuješ ? šta misliš o tome ?
kolko košta sat kvarcovanja ? misim kvarcovo bi se da i preko zime budem crn, a ne samo leti...pa zato pitam
hvala
 
nekad jesam jer mi je bilo bas bezveze da bela idem zimi na bazen
poslednje dve godine nisam
otisla sam samo jednom, dvaput pre mora u aprilu da bas ne izgorim na suncu
drugacija je boja i solarijum bas isusi kozu
cena je negde oko 350din 10min
 
tako lepu bojicu sam nabacio, a ide zima....i sad sam u očaju kad pomislim na onu belužnjavu kožu
jel se kvarcuješ ? šta misliš o tome ?
kolko košta sat kvarcovanja ? misim kvarcovo bi se da i preko zime budem crn, a ne samo leti...pa zato pitam
hvala

Sta fali beloj kozi? Nisam se kvarcovala nikad, niti planiram.
 
nekad jesam jer mi je bilo bas bezveze da bela idem zimi na bazen
poslednje dve godine nisam
otisla sam samo jednom, dvaput pre mora u aprilu da bas ne izgorim na suncu
drugacija je boja i solarijum bas isusi kozu
cena je negde oko 350din 10min
:mrgreen:
kod mene u kraju nigde nijevise od 15 din/min
ne idem u solarijum vec tri godine..unistila sam lice sas njim. a i dismr. a i klaustofobicna sam.
 
Poslednja izmena:
nekad jesam jer mi je bilo bas bezveze da bela idem zimi na bazen
poslednje dve godine nisam
otisla sam samo jednom, dvaput pre mora u aprilu da bas ne izgorim na suncu
drugacija je boja i solarijum bas isusi kozu
cena je negde oko 350din 10min

:mrgreen:
kod mene u kraju nigde nije 15 din/min
ne idem u solarijum vec tri godine..unistila sam lice sas njim. a i dismr. a i klaustofobicna sam.

eh zene, zene sta sve ne radite samo da se drugima dopadate :(

imao sam prelepu devojku svaki dan je isla unistila je kozu sreo sam je godinama kasnije izgledala je ko baba :(

dive dobijes boju al na sunce opet izgoris posto nema sve zrake u tom aparatu;)
 
Ma zаjebi zračenje, hemija je keva...

4ryxjm.jpg
 
eh zene, zene sta sve ne radite samo da se drugima dopadate :(

imao sam prelepu devojku svaki dan je isla unistila je kozu sreo sam je godinama kasnije izgledala je ko baba :(

dive dobijes boju al na sunce opet izgoris posto nema sve zrake u tom aparatu;)

ma dobro znam, al se manje vidi kad izgorim posle na suncu :lol:
e ove godine mi je koza vrh!
nisam na direktnom suncu provela pola sata od aprila do sada.suncala sam se samo dok sam bila u vodi
nicim se nisam mazala, nikakva ulja, zastite i sl. i nikad mi koza nije bila lepsa
verovatno zato sto je boravkom u vodi bila dovoljno hidrirana
 
Pa si sad ko sa svog avatara? lol
Pa što lice, kad ima sredstava koja su verovatno isto tako zdrava kao i kvarcovanje.

more pusti me kraju, el znas koliko normalni ljudi imaju imunoglobulina e? e pa ja imam deset puta vise
i nikad se ne zna na sta ce da krene da radi..
ko ******* tempirana bomba sam
mada mi ona iz laboratorije rekla da po tom nalazu treba da sam u bolnici
znaci, super sam.
ili sto bi ti rekao lol
 
tako lepu bojicu sam nabacio, a ide zima....i sad sam u očaju kad pomislim na onu belužnjavu kožu
jel se kvarcuješ ? šta misliš o tome ?
kolko košta sat kvarcovanja ? misim kvarcovo bi se da i preko zime budem crn, a ne samo leti...pa zato pitam
hvala

:lol:
Polako Dilajt, ne ide zima, jos uvek je leto, mnogi tek sad pale na more (to prvo)
Retko,imam podosta svetao ten, a ne mislim nista sve dok svi ne pocnu da lice jedni na druge ili izgledaju prepeceno i matorije bar 15 godina...:)
Ne znam za sat, to ide po minutima...: )))) Nije skupo uopste, sta vise -dzaba :)
 
ti ko one moje drage ruskinje...dođu ko sira bele a pocrne za jedan dan takoreći i bude to super neka crna boja

ja prvo dobijem crvenu boju ko rak i onda mi brzo predje u crnu. al' se ne ljustim uopste. a koristim neku kremu sa maslinovim uljem i zastitnim faktorom 30. za nju sam provalila da mi najbrze dovodi do toga da predjem u crno i nema efekat da uopste ne dobijem boju ili da bude crveno i samo postane belo opet ko sa drugim kremama i uljima. sad dal je zdravo ili nije, pretpostavljam da nije cim imam taj period od dva - tri dana kada sma crvena. u solarijum ne idem, tako da ne znam efekte. niti imam naeru da idem.
 
:lol:
Polako Dilajt, ne ide zima, jos uvek je leto, mnogi tek sad pale na more (to prvo)
Retko,imam podosta svetao ten, a ne mislim nista sve dok svi ne pocnu da lice jedni na druge ili izgledaju prepeceno i matorije bar 15 godina...:)
Ne znam za sat, to ide po minutima...: )))) Nije skupo uopste, sta vise -dzaba :)

:think:
jes
pa ništa...onda može lock pa ću tamo negde decembra januara kad izbelimo da otvorim ovu temu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top