Pop pevacice, odevanje, ponasanje i sl.

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Gledam tako ove domace pevacice JK, Natasu Bekvalac, ove sa Granda da ne pominjem, i primecujem da jedan deo njih, ne sve naravno, "rasipaju" se svojim izgledom. Na sve strane grudi, napucene usne, silikoni, seksualna tenzija probija kroz plafon.

Naravno, nije to samo kod nas, Rihanna, Miley Cyrus, Britney Spears i druge, isti princip, provokativno ponasanje, oskudno oblacenje i sl. E sad, cemu to? Ima uspesnih pevacica koje ne pokazuju svoje grudi, zadnjicu i sl. nisu u tabloidima, ne ucestvuju u skandalima, pa imaju uspesne karijere.

Zele li time da pokazu da su lepe, seksi, uspesne, zene? Opet, mislim da se moze biti lepa i seksi na suptilniji nacin i sa stilom.

Da li je to ocajnicki potez za privlacenje paznje (manjak talenta) ili nesto drugo u pitanju?
 
Слика са насловне стране.

Што те више има, успешнији си и требало би да зарађујеш више лове.

Мада се Јелена Карлеуша не би сложила са овим :zcepanje:
 
tumblr_lugmyuDC8E1qze5g2o1_500.gif
 
Gledam tako ove domace pevacice JK, Natasu Bekvalac, ove sa Granda da ne pominjem, i primecujem da jedan deo njih, ne sve naravno, "rasipaju" se svojim izgledom. Na sve strane grudi, napucene usne, silikoni, seksualna tenzija probija kroz plafon.

Naravno, nije to samo kod nas, Rihanna, Miley Cyrus, Britney Spears i druge, isti princip, provokativno ponasanje, oskudno oblacenje i sl. E sad, cemu to? Ima uspesnih pevacica koje ne pokazuju svoje grudi, zadnjicu i sl. nisu u tabloidima, ne ucestvuju u skandalima, pa imaju uspesne karijere.

Zele li time da pokazu da su lepe, seksi, uspesne, zene? Opet, mislim da se moze biti lepa i seksi na suptilniji nacin i sa stilom.

Da li je to ocajnicki potez za privlacenje paznje (manjak talenta) ili nesto drugo u pitanju?

Ladno sam i ja čula za tu Miley... Ladno članak o njoj u Bljucu. :bljuc:

Davno sam prestala gledati TV, vidim da ću morati prestati i novine čitati...

P. S. Ne znam šta pokušavaju. Znam samo da meni nit su lepe, nit su seksi....

A lepo i seksi jeste suptilno i sa stilom. Al dobro ima raznih paćenika koji se lože na sve i svašta.
 
sad je trend da se silikoni izvlace iz svih onih nemogucih mesta gde su ga uturavali
e, sad, posto i to kosta, ne znam samo gde ce one jadnice koje su jedva nakalemile kintu za uguravanje, da nadju kintu za izguravanje silikonskih dodataka
tesko da ce da nadju sponzora koji ce da plati da bi muljao manje sise i manje natrcenu guzu
 
Gledam tako ove domace pevacice JK, Natasu Bekvalac, ove sa Granda da ne pominjem, i primecujem da jedan deo njih, ne sve naravno, "rasipaju" se svojim izgledom. Na sve strane grudi, napucene usne, silikoni, seksualna tenzija probija kroz plafon.

Naravno, nije to samo kod nas, Rihanna, Miley Cyrus, Britney Spears i druge, isti princip, provokativno ponasanje, oskudno oblacenje i sl. E sad, cemu to? Ima uspesnih pevacica koje ne pokazuju svoje grudi, zadnjicu i sl. nisu u tabloidima, ne ucestvuju u skandalima, pa imaju uspesne karijere.

Zele li time da pokazu da su lepe, seksi, uspesne, zene? Opet, mislim da se moze biti lepa i seksi na suptilniji nacin i sa stilom.

Da li je to ocajnicki potez za privlacenje paznje (manjak talenta) ili nesto drugo u pitanju?

To se tako od njih zahtjeva, one su samo dio mašinerije, drukčije ne bi no mogle ni da hoće ... Eto samo što su pretežno uživile u ulogu ... Isto kao što prave kurvе moraju imati svoj način odijevanja prepoznatljivog ... Uglavnom nije nešto oko čega bi se trebalo opterećivati
 

Back
Top