starija ruska osoba,zenskog pola kveschn

Колико година има та Руска женска особа...колико ја знам Рускиње се не питају за ону ствар :) имају мало чудан менталитет за наше поднебље...
Приликом упознавања и уопште приликом сусрета,са Рускињама се не поздравља...ни када су им ту мужеви ни када су саме...
 
Колико година има та Руска женска особа...колико ја знам Рускиње се не питају за ону ствар :) имају мало чудан менталитет за наше поднебље...
Приликом упознавања и уопште приликом сусрета,са Рускињама се не поздравља...ни када су им ту мужеви ни када су саме...

kako to misliš ?

- - - - - - - - - -

et tema...čuo sam da ruskinjama ne treba mnogo ubeđivanja
 
Лепо,не поздравља се...рукујеш се са мушким пратиоцем а жену искулираш...ако је мушкарац ту за њега је то увреда,а ако је жена сама она једноствано то не разуме јер се са тиме није сретала...
Када дођу овде покушавају да се привикну на наше обичаје руковања,љубљења и грљења :) тешко им иде
 
nazovimo je npr,Djole
pazi ovo...svidja mi se ta osoba,ali ona mene ne voli:confused:
jel zna neko kako da je zeznem da idemo na kafu,posto ja nisam dovoljno pametan da je rechima ubedim?
kako ja to da iscirkuziram?
+,izgleda se malo naljutila,a svi mi dobro znamo sta bude kad se neko ljuti:D

Pa reci joj da nisi pametan i onda se rasplači i dodaj još nešto recimo da misliš da si ružan, da nećeš zbog toga produžiti sjeme, da nisi nikad tucao, ona će se sažaliti i krenuće da te tješi ti joj padni na rame, i onda se igraj dugmićima na košulji i reci da ti majka nije ni sise davala i pitaj jel možeš samo da lizneš :ok:
 
Ovo mora da upali, izabereš nekoliko stihova od Jesenjna (ne čitavu pesmu, da ne bi smorio), nekoliko reči čisto da zazvuči autobiografski, npr:
,,Znam da joj nisam blizak i mio:
Malo sam plesao, premalo pio.
Bio sam tužan, uvek u seni,
Dok pesma ječi i vino peni. "
:lol:
Garantujem da i starija gospodža uz takve stihove neće biti santa leda :lol:
 

Back
Top