Imam strasan problem

O

ocajan

Gost
Upoznao sam jednu devojku pre dve godine, od tada sam sa njom, lepo mi je sa njom, ali nece da spava samnom, ja je volim, voli i ona mene ali kad treba da vodimo ljubav ona se neverovatno plasi da ce je puno boleti i nezeli sex. Sta da radim, kako da je nagovorim?
 
ocajan:
Upoznao sam jednu devojku pre dve godine, od tada sam sa njom, lepo mi je sa njom, ali nece da spava samnom, ja je volim, voli i ona mene ali kad treba da vodimo ljubav ona se neverovatno plasi da ce je puno boleti i nezeli sex. Sta da radim, kako da je nagovorim?

vec je recheno da nema nagovaranja.
a sta da radis? prvo pricaj s njom o tome(puno puno puno, da izgradi poverenje u vezi toga), ako ne vredi onda ... psiholog, ili neki doktor. mislim, ne bi trebalo nikog da je sramota da zatrazi pomoc ako zatreba, prava je stvar znati zatraziti pomoc u pravi trenutak ...
ali prvo budi strpljiv, polako, iskrenom pricom se gradi poverenje, a ona ocito da ima neki iracionalan strah ... :roll:
 
ocajan:
Upoznao sam jednu devojku pre dve godine, od tada sam sa njom, lepo mi je sa njom, ali nece da spava samnom, ja je volim, voli i ona mene ali kad treba da vodimo ljubav ona se neverovatno plasi da ce je puno boleti i nezeli sex. Sta da radim, kako da je nagovorim?

idi i procitaj
kako da joj ga stavim na kvarnjaka
:lol:
 
ocajan:
Upoznao sam jednu devojku pre dve godine, od tada sam sa njom, lepo mi je sa njom, ali nece da spava samnom, ja je volim, voli i ona mene ali kad treba da vodimo ljubav ona se neverovatno plasi da ce je puno boleti i nezeli sex. Sta da radim, kako da je nagovorim?
Budi uporan , trazi i dalje ili
budi strpljiv pa sachekaj jos dve godine ili
je ozeni.
Ustvari nadji ti nesto sa strane.
 
Laze te bato moj (istina boli, ali bolje da ti kazem) a sigurno se krese sa nekim, ko zna kojim a tebe, jadnog, vorta (vuce za nos). Pocni polako da joj okreces ledja ili polako flertuj sa njenim drugaricama - to mu nekako dodje isto.

U principu ne pali se na tebe pa gleda da te drzi na distancu. Smatra te samo kao vodica da ne bude sama. Obrati paznju sigurno gleda sa strane nekog da upeca.
 
Kazanova:
Laze te bato moj (istina boli, ali bolje da ti kazem) a sigurno se krese sa nekim, ko zna kojim a tebe, jadnog, vorta (vuce za nos). Pocni polako da joj okreces ledja ili polako flertuj sa njenim drugaricama - to mu nekako dodje isto.

U principu ne pali se na tebe pa gleda da te drzi na distancu. Smatra te samo kao vodica da ne bude sama. Obrati paznju sigurno gleda sa strane nekog da upeca.
ne slusaj ovakve price,to sigurno nije istina.
Mada,ako je stvarno,iskreno volis,sto ne razmisljas da je ozenis.Ipak je 2 god.dovoljno da saznas da li zelis sa nekim nesto tako ozbiljno.
Moguce je da ima veliki strah od sexa i zato moras da budes sto njezniji,da se ponasas prema njoj kao prema necemu lomljivom.
 
ocajan:
Upoznao sam jednu devojku pre dve godine, od tada sam sa njom, lepo mi je sa njom, ali nece da spava samnom, ja je volim, voli i ona mene ali kad treba da vodimo ljubav ona se neverovatno plasi da ce je puno boleti i nezeli sex. Sta da radim, kako da je nagovorim?

prebi je :)
nemoj da joj podilazish i nadji nekog ovako mozda ona u tebi vidi vise ortaka neko momka !!
 
ne slusaj ovakve price,to sigurno nije istina...

Ha vecita zenska teznja da imaju potrcka i da se hvale time (kao muskarci svojim uspesima u seksu). S obzirom ako stvarno niste klinci, kao sto jedan ovde rece odgovaram ozbiljno.

Mnogo puta sam video muske u drustvu zenskih, da se stalno motaju i zavaravaju, misle da ce im dati i svakog dana pa se preispituju a ona u stvari o tome i ne razmislja. Na kraju se uda za nekog 10-og a ovaj (bas bih voleo da znam o cemu tada razmislja) se tek tada preispituje i vidi koja je budala bio i zasto je gubio vreme.

Obicno se kod takvih muskaraca javlja zenomrstvo itd.

Savet (iako me nisi pitao): ako hoces da znas, sta da radis, pitaj uvek muskaraca a ne zenu jer njihov odgovor ce ti biti uvek slican ovome (a to znaci budi budala i trci za njom).

Brate nije dobro po tebe ma sta ti uradio. Ona nece biti tvoja.

S druge strane ako se ona samo plasi seksa (a drugo ti dozvoljava(?) ali ipak pazi da te to samo ne pali da bi opet trckarao oko nje, mozda da bi neki njen, za koga ti ne znas, crknuo od muke) pokusaj da je uveravas gestovima da si ti bas taj... Shvati ona ti nikad nece hteti reci "'ajde". Probaj na svaki nacin... ma ima da ti pisem ali sada ne mogu... u zurbi sam
 
Kazanova:
Laze te bato moj (istina boli, ali bolje da ti kazem) a sigurno se krese sa nekim, ko zna kojim a tebe, jadnog, vorta (vuce za nos). Pocni polako da joj okreces ledja ili polako flertuj sa njenim drugaricama - to mu nekako dodje isto.

U principu ne pali se na tebe pa gleda da te drzi na distancu. Smatra te samo kao vodica da ne bude sama. Obrati paznju sigurno gleda sa strane nekog da upeca.
Moze biti i to,kazanova?
Nemoguce da ste toliko dugo,a jos niste vodili ljubav?
Nisi rekao,koliko imate god?
Ako ona ima 10(posto sad klinke vec od 12)
onda razumem :roll:
A ako nije tako,onda znaci,da te cuva u rezervi
jer ako se volite i ako (normalno)izmedju vas
ima hemije,pa mora postojati i zelja za ''sjedinjenje voljenog bica'' :!: :?:
 
Upoznao sam jednu devojku pre dve godine, od tada sam sa njom, lepo mi je sa njom, ali nece da spava samnom, ja je volim, voli i ona mene ali kad treba da vodimo ljubav ona se neverovatno plasi da ce je puno boleti i nezeli sex. Sta da radim, kako da je nagovorim?

Pricaj s njom i saznaj da li je razlog da li ne želi da bude vise s tobom ili je neki drugi razlog, možda zdravstveni, religiozni, ko zna šta može da bude .... ali razgovaraj.
Devojke vole razgovore i sve je kao i kad si je muvao nekada :) znas da se devojke pale na priču.... pa sad samo pričaj malo ozbiljnije.
 

Back
Top