Nikolićev savetnik u Kini čačkao zube i mrvio po tepihu

.-.. .--- ..- -... ---

Elita
Banovan
Poruka
22.671
Kamere agencije Tanjuga snimile su savetnika predsednika Tomislava Nikolića kako tokom prijema kod Džanga Vansjua, zamenika gradonačelnika Šangaja, čačka zube i "plen" mrvi po tepihu.

373283_99savetnik01_ff.jpg

Delegacija Srbije je poslužena čajem tokom prijema u Šangaju, a Nikolićev savetnik Predrag Mikić je, očigledno mislivši da su kamermani koncentrisani na domaćine i predsednika Srbije, nehajno iščačkao nešto iz zuba, a zatim to hitro prstima izmrvio po podu.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/402092/Nikolicev-savetnik-u-Kini-cackao-zube-i-mrvio-po-tepihu

Zemljo, otvori se! :roll:
 
napredno nema sta... izgleda da je isuvise bukvalno shvatio reci 'osecajte se kao kod kuce'

sa koje planine predsednik skida sve te svoje savetnike, asistente, zamenike... mora da su ortaci iz preduzeca

To mu je komšija iz Bajčetine koji mu svake godine dolazi da pomogne oko kazana s rakijom. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ne spominji mi ih pls, nisam deo SNS-ove glasacke masinerije. A "diplomac" je.... "diplomac", ni INTERPOL ne moze uci u trag njegovoj diplomi!:mrgreen: Ne zna covek ni koji je smer zavrsio!:hahaha:



Pročitao sam negdje da Tomina diploma nije falsifikat.

A i ne znam zašto bi netko kupovao falsifikat.

Sigurno je za te pare dobio original diplomu. :mrgreen:
 
To mu je komšija iz Bajčetine koji mu svake godine dolazi da pomogne oko kazana s rakijom. :mrgreen:

- - - - - - - - - -



Pročitao sam negdje da Tomina diploma nije falsifikat.

A i ne znam zašto bi netko kupovao falsifikat.


Sigurno je za te pare dobio original diplomu. :mrgreen:

Dobro, ali GDE je prokletinja, nije valjda odsetala!?:mrgreen:

 
Poslednja izmena:
Kada se ovako nešto desi ja se prvo zapitam šta bih ja radio na njegovom mestu. Očigledno je nešto bilo u šolji iz koje je pio, možda je to bio čaj pa ostala neka travka i slično. A nigde u blizini ni tacne ni bilo čega za odlaganje. I šta čovek da radi? Ima 4 opcije:
1. da strpa u džep
2. da drži u ruci
3. da ustane usred konferencije i potraži korpu za smeće
4. da uradi to što je uradio

Šta biste vi uradili? Ja bih verovatno pod 2.
 
Dobro, ali GDE je prokletinja, nije valjda odsetala!:mrgreen:


Pa na vještačenju!

Vidiš da se provodi RKB analiza originalnosti i diploma ne može biti na uvidu javnosti dok predmet ne bude riješen (tamo negdje 2347. godine). :)

- - - - - - - - - -

Jel ovo tema o Tomi ili njegovom saradniku koji pljuca?:dontunderstand:

Savjetnik mora biti predsjednikov alter ego, dakle potpuno je legitimno ovdje spominjati predsjednika, pošto je on i odabrao tog krezavog savjetnika.
 
Kada se ovako nešto desi ja se prvo zapitam šta bih ja radio na njegovom mestu. Očigledno je nešto bilo u šolji iz koje je pio, možda je to bio čaj pa ostala neka travka i slično. A nigde u blizini ni tacne ni bilo čega za odlaganje. I šta čovek da radi? Ima 4 opcije:
1. da strpa u džep
2. da drži u ruci
3. da ustane usred konferencije i potraži korpu za smeće
4. da uradi to što je uradio

Šta biste vi uradili? Ja bih verovatno pod 2.

Sigurno je da ne bih ništa čačkao, pa onda ne bih imao ni šta mrviti, gutati, pljuckati i sl.
 
Ljupce, da ti kazem, skoro je Ivek odrzao neki govor, verovatno na kreku, na kojem je spominjao da mu je zao svih zrtava totalitarnih rezima, na foru, od mongolskog razaranja Bagdada, preko Jasenovca, Blajburga, do Crvenih Kmera.

Tako se Ivek izlupetao tada, verovatno pijan od bevande, da je ovaj sto cacka zube mala maca u odnosu na njega. :mrgreen:

Nisam slušao govor, pa ne mogu suditi.

Ali ne shvatam što hoćeš reći.
 
Pa bolje da cacka zube nego da lupeta kao na primer pijani i drogirani Josipovic onomad.

Ako hoćeš da mi uvijeno kažem da gledam svoja posla, odnosno da kritiziram hrvatskog predsjednika i savjetnike umjesto srpskih, moram da ti kažem da griješiš.

To može važiti za tebe, samo kontra smjer, jer tebi Josipović nije ništa.

Međutim, Nikolić je i moj predsjednik, kao i tvoj, i gafovi srpskih diplomata i predstavnika se dotiču mene isto kao i tebe.
 

Back
Top