Top 10 serija 2000-2013

MareNov100

Obećava
Poruka
66
Evo top 10 serija po mom misljenju
1. Battlestar Galactica - Sumnjao sam u ovu seriju ali sto je vise prolazila sve je bila bolja i bolja bilo je i nezanimljivih epizoda ali kako se zavrsavala postajala je fenomenalna. Neumorna potraga za zemljom i cyloni koji ih cekaju na svakom cosku cine ljude ocajnim i umornim. Omiljeni lik -William Adama-
2. Game of Thrones - Nisam neki fan istorijskih serija ali ova serija me je prosto odusevila jedina serija bez ijedne dosadne epizode svidja mi se haos koji vlada u kraljevstvu i primesu natprirodnih stvorenja. Omiljeni lik - Jon Snow-
3. Doctor Who - Jedina serija koja traje preko 50 godina i to samo po sebi govori o njenom kvalitetu serija je dobar upoznavatelj sa pojmom vremenskog putovanja i konstantnog humora i smeha. Omiljeni lik (da ne racunam Doctora) -Strax-
4. The Walking Dead - Najrealisticniji prikaz kakva bi situacija bila kada bi svet pogodila epidemija i globalna zaraza, volim surovu realnost sveta koji ih okruzuje ali da je covek na kraju uvek sam sebi najveci neprijatelj. Omiljeni lik - Daryl Dixon -
5. House M.D - Zaista odlicna serija Dr House je vrlo interesantan i zanimljiv lik po meni dosta glumaca u serijama koje nemaju pribliznih tacaka sa ovom imitiraju njegov humor Hju Lori glumi fenomenalno i prirodno. Omiljeni lik - Gregory House -
6. Fringe - Ne preferiram nesto serije tipa fbi i istrazivanja zlocina ali mi se ova svidela zbog natprirodnog, dr. Bishop je apsolutno fenomenalan lik i John Noble koji ga glumi bez sumnje najbolji i najkomicniji lik u bilo kojoj seriji koju sam gledao. Omiljeni lik -Walter Bishop-
7. True Blood - Vampiri su konacno izasli iz svojih sklonista i pokusavaju da se izbore za jednaka prava sa ljudskom rasom jedna od serija koja me je najduze drzala prikovanim za ekran i jedva sam cekao sledecu epizodu. Omiljeni lik - Russel Edgington -
8. Stargate Atlantis - Vrlo dobra serija i za razliku od SG-1 mnogo vise akcije i neizvesnosti po meni su Wraithi mnogo zanimljiviji neprijatelji nego Goauldi. Omiljeni lik - Carson Beckett-
9. Stargate Universe - Gledao sam sva tri serijala ove fransize i Universe je imao neverovatan potencijal za dobrom pricom ali medjutim je ugasen. Omiljeni lik - Ely Wallace-
10. Andromeda - Solitdna niskobudzetna serija koju uvek volim da gledam. Kapetan Dylan Hunt nakon sto je 300 god bio zarobljen u vremenu tesko miri sa cinjenicom da je sistem Commonwealth za koji je on radio nestao i da svemirom vlada potpuni haos. Omiljeni lik - Sheamus Harper-
Izvolite vi sastavite vase liste racunaju se serije od 2000 god pa nadalje.
Serije koje planiram da gledam:
Homeland
Supernatural
Firefly
 
Serija koju bih stavio na 1 mesto ali ne mogu posto ne spada u uobicajene serije je Top Gear UK to je jedina serija koja me psihicki rastereti i nasmeje do suza i ostavi bez daha svakome je preporucujem

zar to spada u serije?

nisam neki ljubitelj serija i mora bas da mi se svidi da krenem da pratim

haus, 2 i po muskarca, csi serijal one u raznim gradovima, mada nisam ni jednu od pocetka do kraja pogotovo pri kraju smore al aj (mislim na csi)...ne mogu da se setim dal sam pratila jos neku, ima verovatno al sam zaboravila trenutno :think:

ako je top gir serija onda i to neka udje u moj spisak, carevi nad carevim
mada mislim da nije
 
1. Merlin (Najdivnija serija na sfetu! :333 Šteta što su morali da zbrzaju i završe priču u 5. sezoni iako priča nije bila ni blizu kraja, ali je i dalje moja najnajnaj serija!) Lik: Merlin, Gaius
2. Supernatural Lik: Dean, Crowley :D
3. The Big Bang Theory Lik: Bernadette i Šeldon ofc
4. How I Met Your Mother (Ali do neke 5. sezone, posle počinju da smaraju već više. Upropastiše priču koja je počela super. )
5. Dexter (Prve dve sezone su neprevazidjene) Lik: Brain :mrgreen: i Angel
6. Game of Thrones LIk: Arya, Jon Snow
7. House
8. Criminal Minds
9. Bones
10. Two and a Half Men

- - - - - - - - - -

+ ubacila bih i Futuramu i Simpsonove :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top