Veseljko mi je mali.

Па брате нема везе што је толики, довољан. Како кажу научници, жени је довољно 10цм да доживи оргазам. Ко ће гледати. Битно да он функционише. Просек у Србији како кажу је 14, што значи да има и мањих од твог.

Е да тако гледам ја на свог, јел мали или велики.

Prosek je 14 cm u bloku 45 na Novom Beogradu, jedino. haha. Šta ću ako je neka devojka bila sa nekom životinjom od 20 cm i onda dođem ja sa svojom petiljkom, ahahahah!
 
Smesno-odeveni-3.jpg
 
Prosek je 14 cm u bloku 45 na Novom Beogradu, jedino. haha. Šta ću ako je neka devojka bila sa nekom životinjom od 20 cm i onda dođem ja sa svojom petiljkom, ahahahah!

Па ништа ти кажи да имаш веће срце него он или можда већи џеп.

- - - - - - - - - -

idem ja ulicom i vidim tipa kako piša bez ruku, gledam se i ćudim...
Kažem mu kako to pišaš ispolivaćeš se?
kaže on meni - ko me jednom zajebe ja mu ruku više ne pružam :(

Мудар човек.
 
- - - - - - - - - -

Što se tiče džepa u njemu imam samo semenke.

Nemam pare i kitu. hahahah!

Mislim imam pare, ali ne dovoljno, isto važi i za kitu, AHAHAHHAHAH!

Онда ти једино остаје срце :D Осим тога не гледају све жене киту, није им то најбитније. Колико их има са малом ђоком а рибе свуда око њих.
И то што у порнићима они имају екстремне ђоке, не значи да су све ђоке екстремне. То су филмови, ваљда знаш да у филмовима све мора бити цакум-пакум и да немају везе са реалношћу.
 
Онда ти једино остаје срце :D Осим тога не гледају све жене киту, није им то најбитније. Колико их има са малом ђоком а рибе свуда око њих.
И то што у порнићима они имају екстремне ђоке, не значи да су све ђоке екстремне. То су филмови, ваљда знаш да у филмовима све мора бити цакум-пакум и да немају везе са реалношћу.

U kom smislu srce?
 
Imam 21 godinu i Veseljko mi je svega 13,5 cm. Tako da moja nikad započeta karijera sa ženama je završena, mogu slobodno u penziju i to invalidsku. Teši me to što ćete i vi sa velikim Veseljcima da crknete kao i ja. HA!

Jel da uopšte pokušavam nešto ili da se ne koprcam iz mreže kompleksa, bednog samopouzdanja i samoće? Bolje da crknem sam ko pas dostojanstveno nego da mi se neka nesretnica ismeje u facu dok pokušavam da svučem pantalone sa stopala. Na šta bi to ličilo, hahaha, tragikomično. Manastir je uvek rešenje.

Toliko.

Prvo, da li si ti probao nesto konkretno na delu, pa su ti se smejale, ili samo pricas onako na bazi pretpostavke i sopstvenih strahova? Ako nisi(a i sam pises da ti 'karijera sa zenama nije n pocela') do sada probao sa nekom, barem sa nekoliko razlicitih, ne mozes ni znati kakva bi reakcija bila. Ne mozes znati kako bi svaka pojedinacna devojka reagovala. Dakle, Prvo Pokusaj kod neke. A drugo, 13cm je nekim devojkama zenama zadovoljavajuce da dozive orgazam. Osim toga duzina kao ni obim ne resavaju sve, seks je citav splet ono umetnost dodira, poljubaca, predigre, tehnike. A ne samo kao 'ovo uguras u ono' i kao samo duzina. Ne funkcionise to bas tako. Ok, naravno, dosta devojaka, zena ce mozda zeleti duzinu, i tako je kako je. Ali, ne znaci da to gleda svaka. Nekoj ce biti dovoljno i 13cm. Znam da ovo sve zvuci kao klasicna olinjala utesna fraza, ali nije. Zista nije sve u duzini. Na kraju krajeva, sve ono sto nam je priroda dala ili nije dala, trebamo da nosimo dostojanstveno. Da iskoristimo ono sto imamo, onoliko koliko nam je dato. Za svakog negde postoji neko. Samo, treba docekati, i biti uporan. Ne trebas da se stidis ni strahova ni kompleksa, ni svoje zabrinutosti, to je ok, ljudski je. Narocito kada je rec o muskosti, o ulozi muskosti. To je razumljivo. Samo, ipak, ne trebas biti toliko zabrinut, jer tih 13 cm i nije nesto sto 'ne moze da zavrsi posao'(odnosno da zadovolji neku zenu). Moze. Samo treba naci onu kojoj ce to biti dovoljno, i to je to. Mnogi drugi ljudi imaju i teze, komplikovanije situacije, probleme(iako je svakom od nas sopstveni problem najtezi i najveci). Pokusaj da strahove i komplekse drzis pod kontrolom, i da te ne koce toliko, u prilazu devojkama..I naravno, pripremi se i na poraze, na gubitke. Ali budi spreman i za moguce uspehe. Zivot je satkan od padova i uspeha, uspeha i padova. Nekad vise od padova, ali kad tad naici ce i uspeh. Kazem ti i iz licnog iskustva, jer svako od nas u zivotu ima neke zivotne probleme, i barem neke strahove i neke komplekse, po razlicitim ili slicnim zivotnim pitanjima.
 
Poslednja izmena:
Prvo, da li si ti probao nesto konkretno na delu, pa su ti se smejale, ili samo pricas onako na bazi pretpostavke i sopstvenih strahova? Ako nisi(a i sam pises da ti 'karijera sa zenama nije n pocela') do sada probao sa nekom, barem sa nekoliko razlicitih, ne mozes ni znati kakva bi reakcija bila. Ne mozes znati kako bi svaka pojedinacna devojka reagovala. Dakle, Prvo Pokusaj kod neke. A drugo, 13cm je nekim devojkama zenama zadovoljavajuce da dozive orgazam. Osim toga duzina kao ni obim ne resavaju sve, seks je citav splet ono umetnost dodira, poljubaca, predigre, tehnike. A ne samo kao 'ovo uguras u ono' i kao samo duzina. Ne funkcionise to bas tako. Ok, naravno, dosta devojaka, zena ce mozda zeleti duzinu, i tako je kako je. Ali, ne znaci da to gleda svaka. Nekoj ce biti dovoljno i 13cm. Znam da ovo sve zvuci kao klasicna olinjala utesna fraza, ali nije. Zista nije sve u duzini. Na kraju krajeva, sve ono sto nam je priroda dala ili nije dala, trebamo da nosimo dostojanstveno. Da iskoristimo ono sto imamo, onoliko koliko nam je dato. Za svakog negde postoji neko. Samo, treba docekati, i biti uporan. Ne trebas da se stidis ni strahova ni kompleksa, ni svoje zabrinutosti, to je ok, ljudski je. Narocito kada je rec o muskosti, o ulozi muskosti. To je razumljivo. Samo, ipak, ne trebas biti toliko zabrinut, jer tih 13 cm i nije nesto sto 'ne moze da zavrsi posao'(odnosno da zadovolji neku zenu). Moze. Samo treba naci onu kojoj ce to biti dovoljno, i to je to. Mnogi drugi ljudi imaju i gore situacije i probleme(iako je svakom od nas sopstveni problem najtezi i najveci). Pokusaj da strahove i komplekse drzis pod kontrolom, i da te ne koce u prilazu devojkama.. Kazem ti i iz licnog iskustva, jer svako od nas u zivotu ima barem neke strahove i neke komplekse, po razlicitim ili slicnim zivotnim pitanjima.

Molim te! Nije 13, već 13 ZAREZ PET! Ne staj mi na muku i ti. Šala mala.

Dakle ja treba da idem okolo i nekako nađem devojku, mada i to je pod znakom pitanja jer mnogo dobro muvam ribe (sarkazam) i onda da se nadam da je ona ta prava i stvorena za mene u 3,5 milijardi žena i plus da mi se ne ismeje u facu dok pokušavam da skinem gaće. A ako mi se i ne ismeje, ja moram da izvedem poljubce, predigru i tehniku i u isto vreme da još dišem, a dišem ko Dart Vejder sa svojim uskim sinusima. I onda ja se nabijam u nju, a nju malo nešto svrbi. Kakva bi to komedija bila od seksa, trebalo bi snimiti i grdne pare napraviti na tome. Hvala na utesi ali nema meni pomoći sem da odem u Kinu, tamo sam možda prosek, haha. Imam 2 brata tako da loza neće se ugasiti ako iko i dalje brine o tome u 21. veku, ja ne.
 
Ma, pusti ti lozu, produzenje loze i to. Nije funkcija seksa samo u tome, barem nije vise. Seks je Vazan za ukupno zdravlje covekovo. Za Zadovoljstvo ljudsko. Rasterecuje. Prema tome, ako ti se ukaze prilika da deljes neku, i najprosecniju mladu damicu ili pak damu, samo navali. I ne blokiraj sam sebe toliko sa tom brigom oko tih 13,5cm. Rekoh ti, nece svaka reci 'ne', samo je treba sresti. I zavesti, osvojiti, dabome. Oko svake treba neki trud. Naravno, pritom, nauci da se ne razmeces kriterijumima, nego, onoj koja te pozeli, uvali ga. Ne razmisljaj toliko, nego e..bi. ;) Lepo njoj, lepo tebi, kud ces lepse.
 
Poslednja izmena:

Back
Top