Zeleo bi da Vas sve pitam da li neko ikad ima neki cudan osecaj da ga tako nazovem, ne znam ni kako da ga opisem, rekao bi da je to osecaj kao da hodate kroz san.
Cesto se zateknem u situaciji da nisam koncentrisan, stalno preispitujem realnost, svet oko sebe i zivot kao sam po sebi, cesto postavljam sebi pitanja "zasto sam tu"? "zasto se sve ovo desava" "kakva je poenta zivota" i takve razne misli mi neprestano dolaze i odlaze, nekad vise nekad manje. ponekad imam osecaj kao da sam odvojen sam od sebe ili kako da kazem....da li je to normalno? u zadnje vreme sam cesto sam odvojen od kuce, u tudjem svetu da tako kazem...uvek se nekako bolje osecam kada sam sa nekim i ne razmisljam toliko, ali kada sam sam cesto imam cudan osecaj, i opet se ponekad osecam kao da hodam kroz san. da li se to nekome desava? imam 22 godine i ovakva osecanja mi se i u proslosti javljala, ali mislim da ne toliko od kako sam sam, i u zadnjih godinu dana sam bio moze se reci konstantno pod nekim strasom, sto zbog financija, porodice i jos nekih razno raznih problema. onda cesto sam sebi kazem da je to mozda normalno i da nisam 'prso' sto se i nadam da nisam, i nadam se da nisam jedini koji ima ovakve probleme :/