vrlo ozbiljno pitanje!

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
evo recimo, znam da nije lepo ali realno desava se, ono sto se desilo tomu dzonsu
ima neka starleta ili je zecica ili nesto, sto je izjavila da tom dzon ima mali pjenis i da je na koncertima nosijo kobalu ili krastavac u tesnim pantalonicama
e sad to je mozda istina a mozda i nije, mozda ju je samo iskoristijo pa mu se ona osvetila, cisto primerice
i vidi sad, ko bi poverovo slavnom tomu dzonsu da ova kuja laze - niko, svi ce poveruju njojzi, svi!
i to sad moze svakom da se desi, nema nazad.
istina ili ne?
 
Priselekcija. Ako zensko ode i isprica kako si los u krevetu izgubio si velike sanse kod drugih zena. Verovatno zecica nije dobila jahticu od Tomice, pa se onda sveti. Ne verujem, zato sto to zvuci veoma naivno, da covek na koncertima nosi krastevce u gacama. To samo neko ko ima mentalitet, mastu i nivo inteligencije kao sto je plastikom nabudzena tinkerbel koja ima drustveno zvanje zecica moze da izmisli kada joj neko povredi sujetu ili ne ispuni razmazena ocekivanja zato sto je dala doope za dz a nadala se tituli grofice.
 
tumblr_m0ucy6jeCp1qbzqexo1_500.gif
 
evo recimo, znam da nije lepo ali realno desava se, ono sto se desilo tomu dzonsu
ima neka starleta ili je zecica ili nesto, sto je izjavila da tom dzon ima mali pjenis i da je na koncertima nosijo kobalu ili krastavac u tesnim pantalonicama
e sad to je mozda istina a mozda i nije, mozda ju je samo iskoristijo pa mu se ona osvetila, cisto primerice
i vidi sad, ko bi poverovo slavnom tomu dzonsu da ova kuja laze - niko, svi ce poveruju njojzi, svi!
i to sad moze svakom da se desi, nema nazad.
istina ili ne?

mali u erekciji ili vako, bez?
 
evo recimo, znam da nije lepo ali realno desava se, ono sto se desilo tomu dzonsu
ima neka starleta ili je zecica ili nesto, sto je izjavila da tom dzon ima mali pjenis i da je na koncertima nosijo kobalu ili krastavac u tesnim pantalonicama
e sad to je mozda istina a mozda i nije, mozda ju je samo iskoristijo pa mu se ona osvetila, cisto primerice
i vidi sad, ko bi poverovo slavnom tomu dzonsu da ova kuja laze - niko, svi ce poveruju njojzi, svi!
i to sad moze svakom da se desi, nema nazad.
istina ili ne?

A što ne bi bilo istina? Ozbiljno. Ima svakakvog sveta. Što se čudiš?

a ako on kaze da ona ima kondilome oce mu poveruju?

Ne, brate.

Biće da je ispizdeo zbog krastavca i da joj se sveti. :zcepanje:
 
ja sam morala da guglam da vidim ko je Tom Džons :rumenko:

e sad
mogu i dalje da živim
bez informacije
o veličini njegove piše

- - - - - - - - - -

informacija = trač

e jbg, bolje bi ti bilo da ne svracas na ljis vec tinejdzeri cuj nezna ko je tom dzons ;)

a inace mislim da nemas sanse ako zensko kaze da imas malu pisu onda si ga izgubio za sva vremena. iako to vise govori o njoj nego o tebi al danas kad je informacija vrednija nego karakter to se ne racuna.
 
evo recimo, znam da nije lepo ali realno desava se, ono sto se desilo tomu dzonsu
ima neka starleta ili je zecica ili nesto, sto je izjavila da tom dzon ima mali pjenis i da je na koncertima nosijo kobalu ili krastavac u tesnim pantalonicama
e sad to je mozda istina a mozda i nije, mozda ju je samo iskoristijo pa mu se ona osvetila, cisto primerice
i vidi sad, ko bi poverovo slavnom tomu dzonsu da ova kuja laze - niko, svi ce poveruju njojzi, svi!
i to sad moze svakom da se desi, nema nazad.
istina ili ne?

Neće njemu niko da povjeruje ... biće to šprdnja ustaljena ili čak preraste u frazeologiozam ... dok god ga on ne izvadi ,a ti tipovi zvijezda mogu si to priuštiti
 
pa dobro on je samo primer, evo recimo tebe neka riba da opanjka u gradu kao '' to je onaj aleksandar sto mu se ne dize'' pa pocnu te zovu aleksandar mekandonski ili jos gore.
i sta mozes, mozes da ides po gradu, po klubovima de izlazis, po restoranima, udruzenjima i svima pokazujes majmuna i govoris '' evo vidis da kucka laze''
ili je bolje da nadjes drugu ribu koja ce da ide po gradu i demantuje ovu!
 
pa dobro on je samo primer, evo recimo tebe neka riba da opanjka u gradu kao '' to je onaj aleksandar sto mu se ne dize'' pa pocnu te zovu aleksandar mekandonski ili jos gore.
i sta mozes, mozes da ides po gradu, po klubovima de izlazis, po restoranima, udruzenjima i svima pokazujes majmuna i govoris '' evo vidis da kucka laze''
ili je bolje da nadjes drugu ribu koja ce da ide po gradu i demantuje ovu!

:mrgreen:
bas tako nemas sanse da se operes vise ;)
 
pa dobro on je samo primer, evo recimo tebe neka riba da opanjka u gradu kao '' to je onaj aleksandar sto mu se ne dize'' pa pocnu te zovu aleksandar mekandonski ili jos gore.
i sta mozes, mozes da ides po gradu, po klubovima de izlazis, po restoranima, udruzenjima i svima pokazujes majmuna i govoris '' evo vidis da kucka laze''
ili je bolje da nadjes drugu ribu koja ce da ide po gradu i demantuje ovu!

pa ja bih onda rekao da normalno da mi se ne diže na njene gljivice i picjazle ... ako je neka oprana i vjeruje joj nek provjeri
Moga kurcа po zlu neće pamtiti niko :ljutko:

- - - - - - - - - -

Samo cujes kikotanje iza ledja, a ponekad i neko dobacivanje. :sad2:

ma to bi bilo dobro da je tako ... lakše bih stupao u konvercacije ... jes ti ona što je pričala to i to :mrgreen:
 

Back
Top