antikristov mag .

ravana2

Domaćin
Banovan
Poruka
4.865
naletio sam tu na religiji na opise da ce antikrist imati nekog maga koji ce ciniti cuda i da ce izgraditi crkvu svih religija . ako sam dobro pohvatao naravno . dakle da li je to neki okultist , svecenik , iscjelitelj ili recimo doktor ?:whistling:
 
ako dakle mag zamjeni crkvu a antikrist preuzme zaduzenje politicara imaju apsolutnu vlast . evo nasao sam nesto na internetu . hram svih religija . to me podsjeca na to prorocanstvo o jednoj crkvi :

Kazan_church_edit1.jpg
 
naletio sam tu na religiji na opise da ce antikrist imati nekog maga koji ce ciniti cuda i da ce izgraditi crkvu svih religija . ako sam dobro pohvatao naravno . dakle da li je to neki okultist , svecenik , iscjelitelj ili recimo doktor ?:whistling:

Црква свих религија, можда нема буквално значење. Атеизам је "религија" у коју прелазе људи из свих могућих религија.
 
Како неки кажу вероватно ће та нова религија бити спој свих и плус неки додаци. Природа ће се више поштовати као у стара времена, највероватније се ради о Њу Ејџ покрету. Данас можемо приметити разна учење помешана са будизмом и хиндуизмом нпр. Исус се почиње поистовећивати са Кришном.

Оно што је занимљиво за мене су ванземаљци. Сви сте чули за чувену документарну серију Ancient Aliens. Неки пак сматрају пошто теорија еволуције не може потпуно да се докаже, фале неке прелазне форме, да су живот на Земљи створили ванземаљци који се нас у прошлости посећивали и људи су их сматрали боговима. Тако у тој серији се наводе и цитати из Библије где се објашњава да су одређене појаве биле узрок ванземаљаца и да је Бог ништа друго до можда неки вазнемаљац или више њих, као и анђели и демони. Тако да ће се вероватно поново славити ванземаљци као дародаваоци живота. Гледали сте и филм Прометеј. То је баш доказ тога што причам. Само ме занима како ће показати те ванземаљце, ено развијају се неки холограми који могу да ''оживе'' Елвиса и да он пева на концертима као да је жив.
 
Poslednja izmena:
naletio sam tu na religiji na opise da ce antikrist imati nekog maga koji ce ciniti cuda i da ce izgraditi crkvu svih religija . ako sam dobro pohvatao naravno . dakle da li je to neki okultist , svecenik , iscjelitelj ili recimo doktor ?:whistling:

Problem je sto ljudi u religijama i vide boga. Problem je sto ljudi traze boga izvan sebe.

Cak i da on postoji, verovatno nije takav kakvog ga religije predstavljaju.

Samim tim oni koji ga vide u religijama i koji ga traze izvan sebe ce i biti prevareni od takozvanog antihrista jer ce on da se proglasi bogom a lakoverni vernici ce poverovati u to.

Daleko od toga da ja imam neko znanje o bogu. Ne znam nista o njemu, ali znam da u meni postoje mnoge mnoge stvari koje su mi dovoljne da budem srecan.

Jednom je jedan predsednik Amerike rekao: "Kada cinim dobro osecam se dobro, kada cinim lose osecam se lose, i to je moja religija."

Uzmimo primer nasih misli. Da li mozemo da dokazemo nekome svoju misao? Da li to znaci da ne postoji? Svako ima u sebi skriveno "blago" koje treba da pronadje.

Za nekoga je to duh sveti, za nekoga znak prosvetljenja a za nekoga nirvana.

Postujem ljude koji slave boga na svoj nacin, ali, ako veruju vec da je bog toliko svemocan i da je savrsen, zar bi on stvorio bica koji bi ga upoznali kroz religije? Ako je stvorio bica po svom liku, zar nije logicnije da je u nama usadio neku tajnu, koju svaki pojedinac na drugaciji nacin dozivljava?

KO RAZUME SHVATICE.
 
Poslednja izmena:
naletio sam tu na religiji na opise da ce antikrist imati nekog maga koji ce ciniti cuda i da ce izgraditi crkvu svih religija . ako sam dobro pohvatao naravno . dakle da li je to neki okultist , svecenik , iscjelitelj ili recimo doktor ?:whistling:

Ne postoji jedan natihrist, antihristi su svi oni koji su i rade protiv Hrista njegove nauke i svega sto je Bozansko...

a oni su sigurno okultisti...

evo kako Biblija to objasnjava


Deco, poslednji je čas, i kao što čuste da će doći antihrist, ima i sad mnogo antihrista. Po tome poznajemo da je poslednji čas. (1. Jovanova 2:18)

Ko je lažljivac, ako to ne onaj koji tvrdi da Isus ne Hristos? To je antihrist, koji odriče Oca i Sina. (1. Jovanova 2:22)

Jer iziđoše na svet mnoge varalice, koji ne priznaju da je Isus Hristos u puti došao. Ko je takav, on je varalica i antihrist. (2. Jovanova 1:7)

a svaki duh koji ne priznaje Isusa, nije od Boga, i on je antihristov, za čiji dolazak čuste, i sad je već na svetu. (1. Jovanova 4:3)

- - - - - - - - - -

barem tih bjelih magova ne nedostaje po balkanu a italija ih je puna .

i oni su antihristi

- - - - - - - - - -

bi li tako govorio i da ozdravis od raka ?

Ko je na Bozjoj strani nece se kompromitovati...

postoje normalni nacini lecenja... takodje biljkama...
 

Back
Top