Moć sugestije

Prvo i prvo, učila sam engleski u školi i u međuvremenu zaboravila....nisam dužna da ga znam....nisi ti baš tako mutav da ne možeš postaviti pitanje, a ne klip....
i ko ovo da gleda 5 sati..i evo ti smajlić :dash:...
 
Ne krivi ga, radi to da bi bio prihvacen u forumsko drustvo predstavljajuci se kao orginalan postavljajuci klip.
Kapiras, malo mu kasne repke u odnosu na broj postova pa ga tu svrbi.
 
Ne krivi ga, radi to da bi bio prihvacen u forumsko drustvo predstavljajuci se kao orginalan postavljajuci klip.
Kapiras, malo mu kasne repke u odnosu na broj postova pa ga tu svrbi.

Ma ne krivim ga...samo sam htela da isprovociram temu....u valjda pozitivnom smislu, kad je već postvljena...volim ja da pratim šta Zoro-pisac-folozof ima za kasti....
I kada smo kod repki, ja ne mrdam godinu dana...:besna:..kao fol...
 
Prvo i prvo, učila sam engleski u školi i u međuvremenu zaboravila....nisam dužna da ga znam....nisi ti baš tako mutav da ne možeš postaviti pitanje, a ne klip....
i ko ovo da gleda 5 sati..i evo ti smajlić :dash:...

prvo i prvo film traje 47:30
drugo, ako ne znaš engleski, onda nemoj ni da gledaš. Pretpostaka je da nas ima i pismenih jbg..


Ne krivi ga, radi to da bi bio prihvacen u forumsko drustvo predstavljajuci se kao orginalan postavljajuci klip.
Kapiras, malo mu kasne repke u odnosu na broj postova pa ga tu svrbi.

batice, a ti beše onaj što ga svrbi da zna šta drugi ljudi trpaju u svoje rupe pa si popio katanac preko gubice?

doduše, tvoj avatar i pokazuje da si opsednut rupama, pa se negde i dadeš razumeti...



što se tiče forumskog društva i prihvatanja, tu dakako možeš zorou da pljuneš pod fenetr.

elem, sada malo i o filmu, za one sa jeftinijim ulaznicama:

film na slikovit način predstavlja koliko na naše važne odluke, emocije, reakcije isl - utiču potpuno neprimetne stvari

a naročito je zanimljivo videti kako psiholozi poznaju ljudsku podsvest i kako planski mogu da je kontrolišu, upravo koristeći te razne neprimetne tehnike.

poenta : ako vas neki "mentalist" uhvati pod svoje, nemate ama baš nikakve šanse da mu se oduprete.

ranjivi ste i podložni manipulaciji 100%

ovaj film to lepo ilustruje

ko ga ne pogleda, mnogo gubi
kao i onaj koji ne zna engleski..
 
E sada stvarno rešse..... nepismenost je ne znati engleski jezik?......i to stručna tema.....viiiidiiim post do posta na temi.....ili su ovde pribogu svi englezi i praaave se nešto.....
 
film traje 47:30 (jesi ti ćorav)

ko u današnjem veku ne zna engleski? fok ju bre..sa takvima nemam posla

slobodni ste

- - - - - - - - - -



jesi pogledala filmić?

Ti si stvarno fijuknuo, kada misliš da si taj koji će odlučivati ko će biti na forumu......ne skidaš se sa njega, ustaani makar sa WC šolje...ovo mi liči na OKP....
 

interesuje me vaše mišljenje u vezi sa ovim filmićem
Brao care
DUSq5lo.gif
 
imalo bi tu mnogo da se priča
i o tehnikama i o religiji
i o psihologiji
i podložnosti manipulaciji

- - - - - - - - - -

sve mi se čini da ću da pogledam i ostale delove
 
natali se sve vreme grčevito kezila dok su pričali u crkvi, vid pokornosti i maskirane negativne tenzije.
onda kad je on otišao ona je briznula u plač, možda usled nakupljenog bola koji nosi, stresa zbog intervjua, evociranog sećanja na oca i atmosfere crkve koja prati pogrebe. sve se to nakupilo i došlo je do emocionalnog pražnjenja a samim tim i trenutnog olakšanja...
 
Odgledah filmic i shvatih da sam jako intilidzentna. Nisam nanjushkala mentu, nije mi se padalo u nesvest, a i sigurno ne bi varala na onom testu jer cim te stave u tako neku sobu i kao fora izadju napolje, onda negde chuchi neka skrivena kamerica. Pa te posle puste u javnost. I kazu da lazes ko pas.
 

Back
Top