У перспективној и реформама препорођеној Пољској продају децу!!!

Poruka
60.354
Домаћи дириговани медији који нам препричавају бајке о успешним транзицијама истичу Пољску која је, ето чак и током кризе када су све земље ЕУ имале рецесију(а Грчка, Бугарска, Румунија, Шпанија, Италија, Португалија, Ирска и Мађарска су у вишегодишњој депресији) привредно ,,цветала", избегавајући да спомену како се иселилио око 4М пољака, што је преко 12% становништва, а чак око 20% радно способних и то у најпродуктивнијем добу.
Нови напредак перспективни Пољаци остварују у продаји деце паровима која их не могу имати, или барем се тако тврди, било да се уговара зачеће деце и постпорођајна цена за купце, или се већ ради о трудницама које су дале оглас по принципу лицитације.
Сматра се да на око 3.000 легалних усвајања деце иде око 2.000 нелегалних усвајања!
Линк:
http://vesti.krstarica.com/svet/poljaci-prodaju-decu-preko-oglasa/
Мора да трговци органима и педофили из ,,старих" ЕУ чланица трљају руке, јер како знати и/или контролисати судбину детета које је нелегално променило ,,власника"?!
 
Poslednja izmena:
quote_icon.png
Оригинал поставио Mickie

Poljaci su ljudski sljam, zakrzljala rasa, tipa Hrvati, Siptari i Balije. Ustvari gori su od svih ovih. Oni ni svoju decu ne vole. Jedino osecanje koje imaju je mrznja i zavist prema Rusiji i svemu pravoslavnom.

Ti si stvarno tesko bolestan covek.

Hajde malo do cika Laze na Padinjaku da vidimo sta tu moze da se uradi.

Neki haloperidolcic.

Јес' гадно - али, на жалост у овоме што је написао Мицкие ИМА ИСТИНЕ........
 
Јес' гадно - али, на жалост у овоме што је написао Мицкие ИМА ИСТИНЕ........

a gde se tu uklapamo mi?
ja znam masu poljaka koji nas vole i koji nam se dive,a mi smo pravoslavci!?
dakle,josh jedna losha generalizacija...
(iako sam siguran da ima onih i onakvih kakve ih je Miki okarakterisao)
 
a gde se tu uklapamo mi?
ja znam masu poljaka koji nas vole i koji nam se dive,a mi smo pravoslavci!?
dakle,josh jedna losha generalizacija...
(iako sam siguran da ima onih i onakvih kakve ih je Miki okarakterisao)

Prošle ili pretprošle godine i kod nas se usvojio zakon o usvajanju dece od strane stranaca.

Koje to rizike i zloupotrebe nosi sa sobom , svako na savest mu da sam zaključuje.

Inače je taj zakon prošao bez ikakve medijske halabuke , takoreći u fusnotici jedva primetnoj da se šire mase vlaha ne dosete .

Ne (ras)prodaju se deca samo u Poljskoj nego i u Ukrajini itd....široka je to tema.
 
a gde se tu uklapamo mi?
ja znam masu poljaka koji nas vole i koji nam se dive,a mi smo pravoslavci!?
dakle,josh jedna losha generalizacija...
(iako sam siguran da ima onih i onakvih kakve ih je Miki okarakterisao)

Ne shvatas nista. Poljaci se "dive" i uvlace u dupe Srbima i Ukrajincima i Belorusima... zato sto misle da mogu da nas sve okrenu protiv Rusije. Nista drugo im nije na pameti. Razgovarao sam sa desetinama, mozda i stotinama Poljaka. Svi oni isto misle i prozirni su ko casa. Nema vecih podlaca na ovom svetu. Da parafraziram Vojvodu Misica...
 
Јес' гадно - али, на жалост у овоме што је написао Мицкие ИМА ИСТИНЕ........

Stavljati u isti kontekst bilo koja divlja balkanska plemena, sto naravno ukljucuje Srbe i Hrvate, a o Siptarima da ne govorim, sa narodom koji ima istoriju pored koje bi se vecina postidela, je istovremeno i nevidjeno zalosno i urnebesno smesno.
 
Ne shvatas nista. Poljaci se "dive" i uvlace u dupe Srbima i Ukrajincima i Belorusima... zato sto misle da mogu da nas sve okrenu protiv Rusije. Nista drugo im nije na pameti. Razgovarao sam sa desetinama, mozda i stotinama Poljaka. Svi oni isto misle i prozirni su ko casa. Nema vecih podlaca na ovom svetu. Da parafraziram Vojvodu Misica...

Пољак кад устане прво попије кафу пре него што крене на посао и размишља шта данас да уради како би убедио Србе да се окрену против Русије :hahaha:
 
Пољак кад устане прво попије кафу пре него што крене на посао и размишља шта данас да уради како би убедио Србе да се окрену против Русије :hahaha:

Opasno potcenjujes Poljake. Ti mislis da to oni razmisljaju uz jutarnju kafu, ali njihov papisticki mozak radi groznicavo i tokom noci, sve u cilju smisljanja nacina, da okrenu svet protiv Rusa.

I tako dok ti naivan mislis da te nista ne moze okrenuti protiv Majcice, jer Poljak jos nije ni pristavio kafu, kad najednom BAAAAM!!! Postao si rusofob tebra. Misli o tome. Ne daj da ti Poljaci udju u snove.
 
Ne shvatas nista. Poljaci se "dive" i uvlace u dupe Srbima i Ukrajincima i Belorusima... zato sto misle da mogu da nas sve okrenu protiv Rusije. Nista drugo im nije na pameti. Razgovarao sam sa desetinama, mozda i stotinama Poljaka. Svi oni isto misle i prozirni su ko casa. Nema vecih podlaca na ovom svetu. Da parafraziram Vojvodu Misica...

Mhm.

Dakle ti glasovi, te stotine glasova koje cujes su na Poljskom?

- - - - - - - - - -

Пољак кад устане прво попије кафу пре него што крене на посао и размишља шта данас да уради како би убедио Србе да се окрену против Русије :hahaha:

Poljak po celu noc lezi na daskama i sneva o okretanju Srba protiv Rusije.

Najveci san Poljaka je da Djokovic odbije da igra na turniru u Sankt Peterburgu.
 
Opasno potcenjujes Poljake. Ti mislis da to oni razmisljaju uz jutarnju kafu, ali njihov papisticki mozak radi groznicavo i tokom noci, sve u cilju smisljanja nacina, da okrenu svet protiv Rusa.

I tako dok ti naivan mislis da te nista ne moze okrenuti protiv Majcice, jer Poljak jos nije ni pristavio kafu, kad najednom BAAAAM!!! Postao si rusofob tebra. Misli o tome. Ne daj da ti Poljaci udju u snove.

Даћу све од себе да се одупрем тим подлим делима Пољака :sad2:

- - - - - - - - - -

Poljak po celu noc lezi na daskama i sneva o okretanju Srba protiv Rusije.

Najveci san Poljaka je da Djokovic odbije da igra na turniru u Sankt Peterburgu.

Ма одувек су они мени били сумњиви, као они протести за Косово и остало... Твој коментар је само потврдио моје размишљање :sad2:
 

Back
Top