У перспективној и реформама препорођеној Пољској продају децу!!!
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: У перспективној и реформама препорођеној Пољској продају децу!!!

Poznavalac stvari nije na forumu
    Уништитељ мрачњака,незналица и секташа.
    Legenda Poznavalac stvari (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3727

Podrazumevano У перспективној и реформама препорођеној Пољској продају децу!!!

Домаћи дириговани медији који нам препричавају бајке о успешним транзицијама истичу Пољску која је, ето чак и током кризе када су све земље ЕУ имале рецесију(а Грчка, Бугарска, Румунија, Шпанија, Италија, Португалија, Ирска и Мађарска су у вишегодишњој депресији) привредно ,,цветала", избегавајући да спомену како се иселилио око 4М пољака, што је преко 12% становништва, а чак око 20% радно способних и то у најпродуктивнијем добу.
    Нови напредак перспективни Пољаци остварују у продаји деце паровима која их не могу имати, или барем се тако тврди, било да се уговара зачеће деце и постпорођајна цена за купце, или се већ ради о трудницама које су дале оглас по принципу лицитације.
    Сматра се да на око 3.000 легалних усвајања деце иде око 2.000 нелегалних усвајања!
    Линк:
    http://vesti.krstarica.com/svet/poljaci-prodaju-decu-preko-oglasa/
    Мора да трговци органима и педофили из ,,старих" ЕУ чланица трљају руке, јер како знати и/или контролисати судбину детета које је нелегално променило ,,власника"?!
    Poslednji put ažurirao/la Poznavalac stvari : 29.08.2013. u 11:54
    Муслимански мигранти не долазе у Европу да раде већ да се накаче на социјалу-Милош Земан, Председник Чешке Републике.

Elita Protector (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    585

Podrazumevano Re: У перспективној и реформама препорођеној Пољској продају децу!!!

Тужно...
    “You know it’s funny, when it rains it pours they got money for wars, but can’t feed the poor.” - 2Pac

Moderator Lakonac (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    17
    Reputaciona moć
    436

Podrazumevano Re: У перспективној и реформама препорођеној Пољској продају децу!!!

Ima ovo nažalost svuda. Predatori uvek napadaju nezaštićene i slabe. u suštini ovo je problem predatora i plena a ne neke nacije.
    all those moments will be lost like tears in the rain
    http://www.youtube.com/watch?v=Sy8iUI_ayuo
    http://www.youtube.com/watch?v=ApekdE42sHE

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2205

Citat Original postavio Nosferatu___ Pogledaj poruku
    Оригинал поставио Mickie

Poljaci su ljudski sljam, zakrzljala rasa, tipa Hrvati, Siptari i Balije. Ustvari gori su od svih ovih. Oni ni svoju decu ne vole. Jedino osecanje koje imaju je mrznja i zavist prema Rusiji i svemu pravoslavnom.

Ti si stvarno tesko bolestan covek.

Hajde malo do cika Laze na Padinjaku da vidimo sta tu moze da se uradi.

Neki haloperidolcic.
    Јес' гадно - али, на жалост у овоме што је написао Мицкие ИМА ИСТИНЕ........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Stara legenda mmaher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    3010

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    a gde se tu uklapamo mi?
    ja znam masu poljaka koji nas vole i koji nam se dive,a mi smo pravoslavci!?
    dakle,josh jedna losha generalizacija...
    (iako sam siguran da ima onih i onakvih kakve ih je Miki okarakterisao)
    Postupaj tako da svaki tvoj cin moze da se upotrebi kao univerzalni princip.

Iskusan
    Učlanjen
    23.08.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Kuda ide ovaj svijet?
    Prestali smo se "bojati" Boga, popa i ucitelja, (sto ce reci;nema autoriteta koji nam se moze nametnuti svojoj moralnom snagom), sveli smo ljudski zivot na zbir misicne i kostane mase. Znaci li to da su tvorci " Nove kulture" uspjeli u namjeri da nas dehumaniziraju?

Veoma poznat RebeccaBg (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1075

Citat Original postavio mmaher Pogledaj poruku
    a gde se tu uklapamo mi?
    Prošle ili pretprošle godine i kod nas se usvojio zakon o usvajanju dece od strane stranaca.

Koje to rizike i zloupotrebe nosi sa sobom , svako na savest mu da sam zaključuje.

Inače je taj zakon prošao bez ikakve medijske halabuke , takoreći u fusnotici jedva primetnoj da se šire mase vlaha ne dosete .

Ne (ras)prodaju se deca samo u Poljskoj nego i u Ukrajini itd....široka je to tema.
    Dokoni um je đavolje igralište !

Veoma poznat Mickie (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Citat Original postavio mmaher Pogledaj poruku
    a gde se tu uklapamo mi?
    Ne shvatas nista. Poljaci se "dive" i uvlace u dupe Srbima i Ukrajincima i Belorusima... zato sto misle da mogu da nas sve okrenu protiv Rusije. Nista drugo im nije na pameti. Razgovarao sam sa desetinama, mozda i stotinama Poljaka. Svi oni isto misle i prozirni su ko casa. Nema vecih podlaca na ovom svetu. Da parafraziram Vojvodu Misica...

Domaćin Jebivet@r (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    122

Stavljati u isti kontekst bilo koja divlja balkanska plemena, sto naravno ukljucuje Srbe i Hrvate, a o Siptarima da ne govorim, sa narodom koji ima istoriju pored koje bi se vecina postidela, je istovremeno i nevidjeno zalosno i urnebesno smesno.

Elita Protector (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    585

Citat Original postavio Mickie Pogledaj poruku
    Ne shvatas nista. Poljaci se "dive" i uvlace u dupe Srbima i Ukrajincima i Belorusima... zato sto misle da mogu da nas sve okrenu protiv Rusije. Nista drugo im nije na pameti. Razgovarao sam sa desetinama, mozda i stotinama Poljaka. Svi oni isto misle i prozirni su ko casa. Nema vecih podlaca na ovom svetu. Da parafraziram Vojvodu Misica...
    Пољак кад устане прво попије кафу пре него што крене на посао и размишља шта данас да уради како би убедио Србе да се окрену против Русије
    “You know it’s funny, when it rains it pours they got money for wars, but can’t feed the poor.” - 2Pac

Domaćin Jebivet@r (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    122

Citat Original postavio Protector Pogledaj poruku
    Пољак кад устане прво попије кафу пре него што крене на посао и размишља шта данас да уради како би убедио Србе да се окрену против Русије
    Opasno potcenjujes Poljake. Ti mislis da to oni razmisljaju uz jutarnju kafu, ali njihov papisticki mozak radi groznicavo i tokom noci, sve u cilju smisljanja nacina, da okrenu svet protiv Rusa.

I tako dok ti naivan mislis da te nista ne moze okrenuti protiv Majcice, jer Poljak jos nije ni pristavio kafu, kad najednom BAAAAM!!! Postao si rusofob tebra. Misli o tome. Ne daj da ti Poljaci udju u snove.

Buduća legenda Nosferatu___ (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1227

Citat Original postavio Mickie Pogledaj poruku
    Mhm.

Dakle ti glasovi, te stotine glasova koje cujes su na Poljskom?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Protector Pogledaj poruku
    Poljak po celu noc lezi na daskama i sneva o okretanju Srba protiv Rusije.

Najveci san Poljaka je da Djokovic odbije da igra na turniru u Sankt Peterburgu.

Buduća legenda Nosferatu___ (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1227

Nema nikakve istine, Miki ima shizofreniju.

Elita Protector (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    585

Citat Original postavio Jebivet@r Pogledaj poruku
    Opasno potcenjujes Poljake. Ti mislis da to oni razmisljaju uz jutarnju kafu, ali njihov papisticki mozak radi groznicavo i tokom noci, sve u cilju smisljanja nacina, da okrenu svet protiv Rusa.

I tako dok ti naivan mislis da te nista ne moze okrenuti protiv Majcice, jer Poljak jos nije ni pristavio kafu, kad najednom BAAAAM!!! Postao si rusofob tebra. Misli o tome. Ne daj da ti Poljaci udju u snove.
    Даћу све од себе да се одупрем тим подлим делима Пољака

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Nosferatu___ Pogledaj poruku
    Poljak po celu noc lezi na daskama i sneva o okretanju Srba protiv Rusije.

Najveci san Poljaka je da Djokovic odbije da igra na turniru u Sankt Peterburgu.
    Ма одувек су они мени били сумњиви, као они протести за Косово и остало... Твој коментар је само потврдио моје размишљање

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.05.2007., 17:13
  2. ПОП (М)УЧИО ДЕЦУ!
    Autor Iron Lord u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.03.2007., 15:52
  3. ПОП (М)УЧИО ДЕЦУ!
    Autor Iron Lord u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 09.03.2007., 17:49
  4. НЕ УБИЈАЈТЕ ДЕЦУ!