Буђење
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Буђење

Ističe se Бранчез (avatar)
    Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano Буђење

Куцнуо је час последњи да се пренемо и устанемо у одбрану свог опстанка. Када, о када ћемо схватити шта нам се дешава и да не можемо чекати да се само реши? Да ли можемо променити "начин размишљања" годинама усађиван у нашу свест? Или ћемо једноставно нестати? Славна нација са богатом и храбрости пуном историјом остаће "под једном шљивом"? БУДИТЕ СЕ ЉУДИ! Још није касно. Са вером у Бога, успећемо заједно. Пробудимо се. Преклињем вас. Кад у неком тренутку се зауставим и замислим, размислим о свему шта нам се дешава. Плаче ми се од муке! Сад ми дође да плачем док пишем ово.
    "Everyone is entitled to their own opinions, but they are not entitled to their own facts." - Daniel Patrick Moynihan

Veoma poznat Mickie (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Podrazumevano Re: Буђење

Ja bas hteo da legnem da spavam.

Ajde necu jos.

Elita
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1166

Ja sam vec u sumi.

Sent from my golub pismonosa
    Jeremic: Da li je unilateralna deklaracija Privremenih institucija samouprave na Kosovu o nezavisnosti od 17. februara 2008. godine u saglasnosti s međunarodnim pravom?
    Odgovor Suda pravde: Da

Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    80

Citat Original postavio Mickie Pogledaj poruku
    Ja bas hteo da legnem da spavam.

Ajde necu jos.
    Коментар ради коментара не вреди ничему. Они који не знају шта да кажу, боље је да ћуте.
    "Everyone is entitled to their own opinions, but they are not entitled to their own facts." - Daniel Patrick Moynihan

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Бранчез Pogledaj poruku
    Куцнуо је час последњи да се пренемо и устанемо у одбрану свог опстанка. Када, о када ћемо схватити шта нам се дешава и да не можемо чекати да се само реши? Да ли можемо променити "начин размишљања" годинама усађиван у нашу свест? Или ћемо једноставно нестати? Славна нација са богатом и храбрости пуном историјом остаће "под једном шљивом"? БУДИТЕ СЕ ЉУДИ! Још није касно. Са вером у Бога, успећемо заједно. Пробудимо се. Преклињем вас. Кад у неком тренутку се зауставим и замислим, размислим о свему шта нам се дешава. Плаче ми се од муке! Сад ми дође да плачем док пишем ово.

За почетак престаните да фрљате пластичне флаше где год стигнете и користите платнене цегере уместо кеса.

Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    80

Citat Original postavio електрика Pogledaj poruku
    За почетак престаните да фрљате пластичне флаше где год стигнете и користите платнене цегере уместо кеса.
    Браво! Увек сам покушавао да промовишем овакав став, али изгледа да сам због тога сматран "фриком".
    Али то је само једна од милијарду других ствари на које се мора обратити пажња.

Primećen član 4thman (avatar)
    Učlanjen
    13.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Ako niste gledali, pogledajte.
    Visa politika koju sam spomenuo. Milos Obrenovic.

https://www.youtube.com/watch?v=cogd9GvjePc
    ...kako čitaš, tako razumeš...

Elita Sreten Žujović (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    994

Мислим да се каже да ћемо "сви моћи да станемо под једну крушку".

Што психолошки делује много страшније. Јер шљивовица може да се прави од било које шљиве, а виљамовка је тек једна сорта крушке. Стати под једну крушку, значи запловити пут непознатог. Шта ако та крушка није виљамовка?

Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    80

Citat Original postavio Sreten Žujović Pogledaj poruku

Што психолошки делује много страшније. Јер шљивовица може да се прави од било које шљиве, а виљамовка је тек једна сорта крушке. Стати под једну крушку, значи запловити пут непознатог. Шта ако та крушка није виљамовка?
    Ја сам мислио на жаргонски израз који је у мом окружењу присутан. Нисам налазио неко скривено значење осим оног једног, јасног.

Citat Original postavio Smuda Pogledaj poruku
    Ne znam, što pitaš?
    Онако.

Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    80

Жао ми је што тако размишљате. Можда је оно чему се надам ипак лажна нада.

Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    994

Ја ти предлажем Републику Српску. Мислим да су они расположенији за устанак. Полако, доћи ће и Србија на ред. И Че је ишао тамо где су били расположенији за револуцију, али је увек сањао Аргентину.

Elita
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1166

Neozbiljni ste za Ustanak. Cekam vas u sumi vec sat vremena.
    Jeremic: Da li je unilateralna deklaracija Privremenih institucija samouprave na Kosovu o nezavisnosti od 17. februara 2008. godine u saglasnosti s međunarodnim pravom?
    Odgovor Suda pravde: Da

Primećen član 4thman (avatar)
    Učlanjen
    13.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio Smuda Pogledaj poruku
    Ćuti, kako je krenuo ovaj će da nas bije što se ne budimo i ne krećemo u ustanak, treći srpski.
    Hahaha...Srbijo medju sljivama...
    Odustasmo od tebe majko Srbijo. Hoce li Nikolic biti upamcen kao lukav predsednik? Ili kao neko negativan u istoriji Srba? Ja ne znam, nekako mu verujem, tek je godinu dana na vlasti.
    Kostunica, Karic, (Glisic)Nikolic, moji glasovi do sada za modernog vodju Srba.
    ...kako čitaš, tako razumeš...

Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    80

Људи, овим што сам написао ја не позивам на револуцију нити на устанке. Само покушавам да кажем да треба да се освестимо. Да мислимо мало на своју нацију а не само на своје џепове. А ви, којих очигледно овде има, који сте пак сконцентрисани на свој џеп, надам се да сте бар продали своју државу и своје претке за лепе паре . . . Мада ме не би чудило и да то за сићу радите. Јадни сте. Одувек сам знао да има тако поганих људи (нигде не наводим на кога се ово односи) али изгледа да касно схватам да то умногоме превазилази и моје највеће страхове.

Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    80

Електрика је кренула у правом смеру, али се уклонила са теме кад је видела куда води (или можда отишла да спава )

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1391

Citat Original postavio Sreten Žujović Pogledaj poruku

Pa bosanci i sremci prave rejdz i od divlje kruške , ne mora da bude vilja obavezno.
    The Show Must Go On...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2205

Не брини - СРБИЈА ЈЕ ВЕЛИКА ТАЈНА........ знају добро то наши душмани па су зато оволико навалили... међутим...... ништа им не вреди...... видећеш......... запамти: СРБИЈА ЈЕ ВЕЛИКА ТАЈНА.....
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

_nobody_ nije na forumu
    Zivot je Zivotinjsko Carstvo u kome NE caruje Drugarstvo!
    Veoma poznat
    Učlanjen
    01.07.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Људи, овим што сам написао ја не позивам на револуцију нити на устанке. Само покушавам да кажем да треба да се освестимо. Да мислимо мало на своју нацију а не само на своје џепове. А ви, којих очигледно овде има, који сте пак сконцентрисани на свој џеп, надам се да сте бар продали своју државу и своје претке за лепе паре . . . Мада ме не би чудило и да то за сићу радите. Јадни сте. Одувек сам знао да има тако поганих људи (нигде не наводим на кога се ово односи) али изгледа да касно схватам да то умногоме превазилази и моје највеће страхове.
    A zasto da se osvestimo? Ne treba. Treba i dalje da sedimo, da se drzimo rukama za doopeta, da setamo po nocnim klubovima i da razvodimo prazne price... Da skacemo iz kreveta u krevet, da razvijamo socijalnu inteligenciju, i da zivimo na dedinskim, babinskim, ocinskim i majcinskim peMzijama, a da se busamo Rodjenjem sa Autoritetom. Lepota nezamisliva. Zasto da menjamo bilo sta?!

_nobody_

_nobody_ nije na forumu
    Zivot je Zivotinjsko Carstvo u kome NE caruje Drugarstvo!
    Veoma poznat
    Učlanjen
    01.07.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Електрика је кренула у правом смеру, али се уклонила са теме кад је видела куда води (или можда отишла да спава )
    Citat Original postavio Бранчез
    “A single dream is more powerful than a thousand realities.” -Tolkien
    Ali ti si, batice, od samog pocetka krenuo u suprotnom smeru... Pravo u Crnu Rupu!

_nobody_

Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    994

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Pa bosanci i sremci prave rejdz i od divlje kruške , ne mora da bude vilja obavezno.
    Ако нас остане за под једну виљамовку или дивљу крушку, онда нема бриге. Али ако сви станемо под једну лубеничарку, е то је већ проблем.

Veoma poznat Mickie (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Sad sam se naspavao i spreman sam za budjenje.

- - - - - - - - - -

Brancez, da cujem plan

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    552

Плачичипка наш'о да нам прича како треба да устајемо у одбрану свог опстанка.

Плачичипке не треба да опстану.

Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    80

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Плачичипка наш'о да нам прича како треба да устајемо у одбрану свог опстанка.

Плачичипке не треба да опстану.
    Зашто се вређаш? Мислио сам да је то забрањено. Већ сам рекао да они који не знају шта да кажу треба да ћуте. Далеко је боље да си ћутао. Само си показао да не можеш да разумеш шта је написано.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

kucnulo je devetog marta. ali narod nije izasao da se obracuna sa vukom. propustena je dobra prilika
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Не брини - СРБИЈА ЈЕ ВЕЛИКА ТАЈНА........ знају добро то наши душмани па су зато оволико навалили... међутим...... ништа им не вреди...... видећеш......... запамти: СРБИЈА ЈЕ ВЕЛИКА ТАЈНА.....

Hehe, za njih važi ono: " Da je babi mooda bila bi deda".

Ali i dalje me hvata jeza od izdajnika....

Slične teme

1. Аларм за буђење?!
    Autor Vojvodjanin = Zemunac u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 03.09.2013., 11:01
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.05.2008., 02:37
  3. БУЂЕЊЕ СРПСКОГ ПОКРЕТА ОБНОВЕ
    Autor zvezdica-danica u forumu Politika
    Odgovora: 166
    Poslednja poruka: 12.04.2008., 08:17

Pravila za slanje poruka