Devojka me previše voli.

Zastavnik

Početnik
Banovan
Poruka
17
Imam mali "problem" koji ne znam kako da rešim a da je ne povredim.

Sa devojkom sam zajedno preko 2 godine i ona se skoro uselila u moj stan, ima 2, 3 meseca, lepo nam je, mladi smo. Ona me prosto obožava. Trudi se oko mene, super kuva i čak dekoriše jela, stalno mi udovoljava, na seks pristaje i kad vidim da joj nije do toga, kao da se plaši da ću je ostaviti, što mi ne pada na pamet. Ja se trudim da uzvratim tu posvećenost makar upola, a i to je teško dostići. Nekad pomislim da je jedna od onih ludaka što ubiju partnera kad ga-je ostave od silne ljubavi. Stalno se pribija uz mene, grli me kad gledam TV, kad kunjam, kad god sam dostupan, samo što me ne zagrli kad sam u WC-u. Ona ima neki fetiš da me stalno makar drži, a pogotovu grli. Dobro sad malo preterujem, ali stvorili ste sliku, kad god ima priliku, uz mene je što mi ne smeta. Ali problem nastaje noću kad spavam, stalno se nešto migolji uz mene, a ja visok, nemam mesta ni za mene u krevetu nije dovoljno dugačak krevet, a ona je onako malo niža pa može da se uklopi gde hoće. Ne mogu da dišem od nje kad spavam, stalno mi je na grudima, uplete mi noge oko nogu, bude mi vruće. Neretko mi njena kosa upadne u usta, probudim se sa utrnutom rukom, ne mogu da spavam ko čovek. Probam da je pomerim, odmah se probudi, pa mi bude žao pa nekako zaspim ugnječen. Još ja vučem iz detinjstva da u snu znam da se ritnem, bojim se povrediću je. Ja se nekako nekad i izmigoljim, a probudim se opet obgrljen. Dok ona spava kao na oblaku. Još ove vrućine bile udarile... Pokušao sam nekako okolišavo da joj dam do znanja, ali ona je toliko osetljiva da bi pomislila da je ne volim i bla, bla, bla. Ona zaplače makar jednom u 3 dana, možda malo preterujem. Gledamo film, malo tužnija scena, ona zaplače, baš je emotivna i prija mi što je sentimentalna, sem kad spavamo, tad me uguši, a mislim da je to njoj nalepši deo dana, a meni ne baš.

Ne verujem da mi neko od vas može dati neku orginalnu ideju da joj onako fino saopštim pre nego što me nakautira, haha. Verujte, pokušao sam, ali kao u nekom lošem filmu ne mogu, nemam srca i onda samo upadam u još veći problem tj. zagrljaj. Haha! Ali šta znam, vredi pokušati i vas čuti.
 
Imam mali "problem" koji ne znam kako da rešim a da je ne povredim.

Sa devojkom sam zajedno preko 2 godine i ona se skoro uselila u moj stan, ima 2, 3 meseca, lepo nam je, mladi smo. Ona me prosto obožava. Trudi se oko mene, super kuva i čak dekoriše jela, stalno mi udovoljava, na seks pristaje i kad vidim da joj nije do toga, kao da se plaši da ću je ostaviti, što mi ne pada na pamet. Ja se trudim da uzvratim tu posvećenost makar upola, a i to je teško dostići. Nekad pomislim da je jedna od onih ludaka što ubiju partnera kad ga-je ostave od silne ljubavi. Stalno se pribija uz mene, grli me kad gledam TV, kad kunjam, kad god sam dostupan, samo što me ne zagrli kad sam u WC-u. Ona ima neki fetiš da me stalno makar drži, a pogotovu grli. Dobro sad malo preterujem, ali stvorili ste sliku, kad god ima priliku, uz mene je što mi ne smeta. Ali problem nastaje noću kad spavam, stalno se nešto migolji uz mene, a ja visok, nemam mesta ni za mene u krevetu nije dovoljno dugačak krevet, a ona je onako malo niža pa može da se uklopi gde hoće. Ne mogu da dišem od nje kad spavam, stalno mi je na grudima, uplete mi noge oko nogu, bude mi vruće. Neretko mi njena kosa upadne u usta, probudim se sa utrnutom rukom, ne mogu da spavam ko čovek. Probam da je pomerim, odmah se probudi, pa mi bude žao pa nekako zaspim ugnječen. Još ja vučem iz detinjstva da u snu znam da se ritnem, bojim se povrediću je. Ja se nekako nekad i izmigoljim, a probudim se opet obgrljen. Dok ona spava kao na oblaku. Još ove vrućine bile udarile... Pokušao sam nekako okolišavo da joj dam do znanja, ali ona je toliko osetljiva da bi pomislila da je ne volim i bla, bla, bla. Ona zaplače makar jednom u 3 dana, možda malo preterujem. Gledamo film, malo tužnija scena, ona zaplače, baš je emotivna i prija mi što je sentimentalna, sem kad spavamo, tad me uguši, a mislim da je to njoj nalepši deo dana, a meni ne baš.

Ne verujem da mi neko od vas može dati neku orginalnu ideju da joj onako fino saopštim pre nego što me nakautira, haha. Verujte, pokušao sam, ali kao u nekom lošem filmu ne mogu, nemam srca i onda samo upadam u još veći problem tj. zagrljaj. Haha! Ali šta znam, vredi pokušati i vas čuti.

Cuvaj je i cuti i trpi!Veruj mi da nas je jako malo takvih ostalo! <3
 
ne brini kad joj dosadi da ti kuva svakodnevno i pocne da ti servira pastetu za rucak znaces da si na dobrom putu i da te ne gnjavi u krevetu :lol:

a sta da ti kazem osim da joj kazes, tako i tako, volim ja tebe al brate vrelo mi je ukocim se..... ne vidim sta je tu lose

nije mi jasna, osim da je detinjasta, sto je simpaticno do neke granice...
sve sto ti smeta treba da imas mogucnost da kazes, i ona isto, ako nemas onda je veza losa, ja tako rezonujem....
 
Previse grljenja i pripijanje u krevetu.

Imas li ti nekih problema sa kontatkom, tj dodirom sa drugim osobama, posebno suprotnog pola?

Znas, ili je ona totalno sizofrena po tvojoj prici, ili sa tobom nesto nije u redu.

Obzirom koje si primere naveo da potkrepis ovaj uvrnuti naslov, pre bih probesedio da je ovo drugo u pitanju.
 
Mozda sve njoj to deluje lepo i simpaticno, grli te, mazi, pazi, ali ako ne mozes da spavas lepo od nje, kazes joj kao sto je neko rekao, volim te, itd, ali tako ne mogu da zaspim. E sad, meni se cini da ce je to pogoditi malo, sve je to ovako tokom dana podnosljivo, voli devojka da se grli i mazi, malo napadno mozda, ali nista ni previse lose, ali ako vec ne mozes da spavas od nje, e tu je vec problem.
 
a jel bila nevina pre tebe?
ako jeste smatraj se srecnikom i zeni odma ,tvoji tzv. problemi su sitnice u odnosu na torturu koju ostali momci papani podnose samo da znas...
ako nije onda je teska manipulatorka i kad se uvali bice trensformacija za 180 stepeni, znaci shutkartiraj i shkartiraj to odma.
sve sto je previse fino, previse dobro ,previse umiljato, kez umesto osmeha ,to su droljexi ,vidis da ti se vec uvalila u stan...
 
Izvini, mozda cu biti malo gruba, ali jel si ti musko ili nisi?
Vise od dve godine ste zajedno i ti se plasis da joj kazes sta ti prija, a sta ne?
Meni ovo sa preteranim gnjavljenjem u toku spavanja je jasno da ti smeta posto sam i ja takva, grlimo se mazimo i volimo, ali brate, kad se spava, onda se zaista spava, zasto bi trpeo da budes izmrcvaren i neispavan, pogotovo sto ti to moze stvoriti dnevnu nervozu? Lepo joj kazi. To sto je ona takva kakvom si je opisao ne znaci da ona tebe previse voli, moguce da je preosetljiva, to sigurno, ali ti se toliko plasis da je recima ne povredis da se to pre za tebe moze reci, ali definitivno nije dobra stvar.
Komunikacija, iskreno, otvoreno saopstavanje sopstvenih zelja, afiniteta i sl. u jednom ozbiljnom, zrelom odnosu kada ljudi zive zajedno je neophodna, precutkivanjem ce se samo kasnije stvoriti mnogo slozeniji i ozbiljniji problemi.
Savet - otvoreno kazi, ne grubo, ali jasno, ako je razumna i ako te zaista voli, a nije samo jedno razmazeno stvorenje, ona ce to prihvatiti i potruditi se da ti ipak ne otezava. Pozdrav! :)
 

Back
Top