Golf 5

JA sam vozio Golf 3 doduse pre 10tak godina.

Posle toga nikada vise.

Tvrd, precenjen, neudoban....

Nakon 3-4 sata voznje istog , ledja utrnu i treba ti jedna dobra masaza.

Broj 1 auto koji se krade. Pre neki dan su rodjaku mog suraka ukrali Golf 4-u i ludak kupuje opet isti auto

Broj 1 auto na kojem se vraca kilometraza i tesko ga je naci sa pravom kilometrazom u dobrom stanju.

Jedino pozitivno je sto ga Srbi obozavaju pa se zato lako prodaje kad pozelis da ga se resis.

Za pare koje das za golfa moze se uzeti daleko kvalitetnije i bolje vozilo nekog drugog proizvodjaca ili platiti auto u istoj klasi 50% manje novca ako je druge marke.

Al opet neki jednostavno obozavaju da ga voze zato mu je i takva cena.
 
Poslednja izmena:
JA sam vozio Golf 3 doduse pre 10tak godina.

Posle toga nikada vise.

Tvrd, precenjen, neudoban....

Broj 1 auto koji se krade. Pre neki dan su rodjaku mog suraka ukrali Golf 4-u i ludak kupuje opet isti auto

Za pare koje das za golfa moze se uzeti daleko kvalitetnije i bolje vozilo nekog drugog proizvodjaca.

Ovo boldovano je tačno.

Mada ne verujem da se četvorka krade kao ranije, stara je već, nije ni tako skupa, petice verovatno da.

Što se tiče udobnosti isto si u pravu, mada čvrst je to auto, može mnogo toga da izdrži, a i pravljen je za radničku klasu u Nemačkoj, nije ekskluziva.
 
JA sam vozio Golf 3 doduse pre 10tak godina.

Posle toga nikada vise.

Tvrd, precenjen, neudoban....

Nakon 3-4 sata voznje istog , ledja utrnu i treba ti jedna dobra masaza.

Broj 1 auto koji se krade. Pre neki dan su rodjaku mog suraka ukrali Golf 4-u i ludak kupuje opet isti auto

Broj 1 auto na kojem se vraca kilometraza i tesko ga je naci sa pravom kilometrazom u dobrom stanju.

Jedino pozitivno je sto ga Srbi obozavaju pa se zato lako prodaje kad pozelis da ga se resis.

Za pare koje das za golfa moze se uzeti daleko kvalitetnije i bolje vozilo nekog drugog proizvodjaca ili platiti auto u istoj klasi 50% manje novca ako je druge marke.

Al opet neki jednostavno obozavaju da ga voze zato mu je i takva cena.

Jeste mu jaka cena, ali opet, ne uzima mi se korsa, klio i slični...
 
Ovo boldovano je tačno.

Mada ne verujem da se četvorka krade kao ranije, stara je već, nije ni tako skupa, petice verovatno da.

Što se tiče udobnosti isto si u pravu, mada čvrst je to auto, može mnogo toga da izdrži, a i pravljen je za radničku klasu u Nemačkoj, nije ekskluziva.

Pa ko sto vidis krade se.

- - - - - - - - - -

Jeste mu jaka cena, ali opet, ne uzima mi se korsa, klio i slični...

U toj klasi preporucio bih Kia Proceed ili Honda Civic.
 
pa brate ako hoces bas njega, pazi imas motor od 105 ks dizel i 101 ks, jedan je bolji drugi nije za ama bas nista! Pazi da neduva motor, pazi na trubinu!
Dobre osobine stari sistem ubrizgavanja koji podnosi ovo trafo ulje sto mi sipamo u njega, popularan kod nas, lako se prodaje, mada ovo za prodaju nesto i neznaci u zadnje vreme, dobar obrtni odmah iznad lera!
Lose : krade se , skup, neudoban, vrlo brzo pokazuje znake habanja, voli da mu se menjaju delovi redovno tipa turbince, glava itd! pretplacuje se samim tim posle par godina i vise se gubi na razlici u ceni, kada se gazi zna i doobro da posrce i preko 8, ali kao svaki drugi u toj klasi zavisi od voznje!
Inace prodaje mi drugar jednog sivog lepog, ako hoces da ti pustim telefon!
 
Poslednja izmena:
Da mi je 7 soma, verovatno ne bih ni razmišljao :mrgreen:

Nađi neki po šest...:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Mozes pokusati da nahvatas neki dobar Ford Mondeo, 2007 mislim da moze da se nadje za 6000e

Mani se Forda, pogotovo Mondea, verovatno je to jedini Ford koji izgleda lepo, barem meni, koliko znam imaju česte kvarove, opravke jako skupe, nije to auto za ove prostore.
 
Mani se Forda, pogotovo Mondea, verovatno je to jedini Ford koji izgleda lepo, barem meni, koliko znam imaju česte kvarove, opravke jako skupe, nije to auto za ove prostore.

Nisam cuo da imaju kvarove. Drug vozi Mondea, 6 godian star, do sada nije imao ni jedan kvar. A iskreno ne uzimas auto zato sto izgleda lepo vec da ti sluzi za ono za cega zelis da ga koristis. Modeo je velik auto, malo tvrdji al svi Fordovi su takvi. Mislim da ne trosi mnogo, pogotovo ne dizelas, cvrsti su, ne kradu se kao WV vozila, za te pare koliko kostaju mnogo toga pruzaju.
 
Nisam cuo da imaju kvarove. Drug vozi Mondea, 6 godian star, do sada nije imao ni jedan kvar. A iskreno ne uzimas auto zato sto izgleda lepo vec da ti sluzi za ono za cega zelis da ga koristis. Modeo je velik auto, malo tvrdji al svi Fordovi su takvi. Mislim da ne trosi mnogo, pogotovo ne dizelas, cvrsti su, ne kradu se kao WV vozila, za te pare koliko kostaju mnogo toga pruzaju.

Pa mislim da je potrebno da ti se i svidi auto.:neutral: Naravno, to nije presudno.

A i ne volim nešto velika kola, imaju kvarove, imam ja druga, 2 su mu se zajebala.

Nemac je Nemac.:D

- - - - - - - - - -

Teško, ali vredi probati :mrgreen:

To je sjajna kupovina, naravno, ko je u mogućnosti.

Retko ko daje puno za kola u ovo vreme, preko 3 soma slabo idu, takvo vreme došlo.
 

Back
Top