Angela Merkel: "Nismo smeli da pustimo Grke u evrozonu"

Ко је и када помињао и ко се када залагао да Србија уђе у Еврозону?

ПС. Какве везе наслов има са текстом са линка?
Pa to je TihiTova cuvena metodologija
On zna da EU i evro zona nije isto, ali zna da ovde borave budale izgleda da ne zna da ipak ima i pismenog sveta.
 
jel bi dala desnu ruku za ovo :hahaha:
Ja nisam njena obozavateljka, ali je ona jako pragmaticna, ambiciozna, radi ko skot 24 sati dnevno, lukava, demagog po potrebi,
a sigurna da lepo razikuje evro zonu od cele zajednice.
Htela je ona da preskoci temu Grcka jer zna da su Nemci popizdeli vise od Grcke i kredita, ali je njen ministar finansija mrtav ladan rekao
da ce Grckoj morati da se daju novi krediti pa je zato bila prinudjena da laprda malo o Grckoj.
 
Ja nisam njena obozavateljka, ali je ona jako pragmaticna, ambiciozna, radi ko skot 24 sati dnevno, lukava, demagog po potrebi,
a sigurna da lepo razikuje evro zonu od cele zajednice.
Htela je ona da preskoci temu Grcka jer zna da su Nemci popizdeli vise od Grcke i kredita, ali je njen ministar finansija mrtav ladan rekao
da ce Grckoj morati da se daju novi krediti pa je zato bila prinudjena da laprda malo o Grckoj.

ona je žena zmaj i mogu samo da joj pljunu pod prozor.... zna šta je, ko je i čija je i ko ju je izabrao... i briga je za ostale....
da mi imamo nekoga kao što je Angela druga bi se pesma pevala...
 
Euro je jedna velika glupost, ali EU moze i bez evra.

- - - - - - - - - -

Pazi folirantkinje. Znali su oni sve, znali su i da Grčka tone u bespovratno dužničko ropstvo i ladno su je pustili da sklizne, jer neće Grčka da se porobi sama od sebe a Nemac puškom ne sme, rešenje? ... pa krediti naravno.

Pa znali su malo morgen, da su znali radili bi nesto protiv toga. Ili mislis da je Nemcima drago sto njihobe banke i oni gube desetina miljarde evra.
 
Sve je to tačno dok se ne dođe do vrednovanja.
Nemci su najverovatnije uspešniji i vredniji od Grka (ili Srba, Bugara i dr.).
A uspešniji i vredniji su zbog mentaliteta i okolnosti.
A mentalitet i okolnosti su posledica istorijskih okolnosti i nasleđa, a ne nečije veće vrednosti.
Znači dok god se govori o potrebi menjanja mentaliteta (onog dela koji nije dobar) uredu, ali kad se počne
sa tvrdnjama da neko više vredi i da je bolji od drugog tu već imamo problem.
A upravo to pomisli običan Nemac kad mu njegova kancelarka priča o Grčkoj.
Tako da se sve kreće po ivici i treba biti vrlo obazriv.
 
zato sto je grcka beda ko i mi al se dobro vade na turizam


Циганија.

- - - - - - - - - -

ona je žena zmaj i mogu samo da joj pljunu pod prozor.... zna šta je, ko je i čija je i ko ju je izabrao... i briga je za ostale....
da mi imamo nekoga kao što je Angela druga bi se pesma pevala...


Ангела је германска Тачерка.

Камо лепе среће да и ми добијемо једну Тачерку.
 

Back
Top