Velike sike :3

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Oduvek sam se pitala kako je curama sa baš velikim sikama, ima li ovde takvih?
Naišla sam na ovaj klipić koji opisuje otprilike ono kako mislim da ih mnoge doživljavaju, ali pošto su popularne i određene mlađahne i starije gospoje vole da krknu bruka mnogo silikona tu... valjda se o ovome ne priča, ili?


Uglavnom, trčanje, sport, svakodnevne aktivnosti...? Disanje :eek:
Muškarci se žale na mudašca što su izložena pa su tu ranjivi i da ne nabrajamo brojne neugodnosti o kojima tu i tamo progovore :per: ali ovo je jbt baš problem?

Ima li neka žena na forumu da progovori? :D

- - - - - - - - - -

E i nema nikakvih gadnih scena msm može svako pogledati, da ne gasite nepotrebno...
 
Oduvek sam se pitala kako je curama sa baš velikim sikama, ima li ovde takvih?
Naišla sam na ovaj klipić koji opisuje otprilike ono kako mislim da ih mnoge doživljavaju, ali pošto su popularne i određene mlađahne i starije gospoje vole da krknu bruka mnogo silikona tu... valjda se o ovome ne priča, ili?


Uglavnom, trčanje, sport, svakodnevne aktivnosti...? Disanje :eek:
Muškarci se žale na mudašca što su izložena pa su tu ranjivi i da ne nabrajamo brojne neugodnosti o kojima tu i tamo progovore :per: ali ovo je jbt baš problem?

Ima li neka žena na forumu da progovori? :D

- - - - - - - - - -

E i nema nikakvih gadnih scena msm može svako pogledati, da ne gasite nepotrebno...

ima ima :per: :)))
 
lol..prvo sma pomislio..wtf..sta se desilo sa natali portman...
bas je lepa devojka na klipu...steta sto voli da njupa previse masnog i slatkisa...
kada bi skinula 30-40kg i grudi bi joj opale dovoljno da joj bude lakse.

dimam ja tolike, naravno da se ne bih bavio sportom vec bih stajao ispred ogledala i dodirivao bih se 24/7 :D al...to opet kazem ja koji sma muskarac ;)
kapiram da jeste zeznuto imati baloncine zbog kojih ne mozes da spavas na stomaku ili da ih jedino koristis kao jastuk...nije joj lako..siroma :(
 
kad bi smrsala 100% bi joj se smanjile i sise, i to solidno...ona jeste tip zene sa velikim grudima, ali je i debela, a u takvim slucajevima i sise rastu i postanu teret...:neutral:
 
kolko znam krivi kicmu smeta disanju i fizickim aktivnostima, koza bude katastrofa ojedi i sl....
mislim ako pricamo o prirodno prevelikim grudima
i kolko sam cula, a mozda nije tacno, skuplje je smanjivanje nego ugradnja silikona, pa vi sad vidite u kakvom svetu zivimo :dash:
mozda je "lazna dezinformacija", mozda nije tacno da je skuplje, mozda ipak zivimo u savrsenom svetu :lol:

u svakom slucaju ja kad vidim neku sa bas velikim, a sretala sam, bude mi zao malo, ozbiljno, muke su to, i nisam do sad srela neku da je srecna zbog toga
a mozda ih ima....

a ako pricamo o silikonkama, nemam neko misljenje o njima osim da su same sebi to uradile i eto im neka ako su sad srecne i bolesne u glavicu neka ih, njima lepo sta mene briga :lol: mislim na one sa prevelikim silikonima, ne pricam za sve silikonke, da se ne javi neka iz grma uvredjena :aha:
 
lol..prvo sma pomislio..wtf..sta se desilo sa natali portman...
bas je lepa devojka na klipu...steta sto voli da njupa previse masnog i slatkisa...
kada bi skinula 30-40kg i grudi bi joj opale dovoljno da joj bude lakse.

dimam ja tolike, naravno da se ne bih bavio sportom vec bih stajao ispred ogledala i dodirivao bih se 24/7 :D al...to opet kazem ja koji sma muskarac ;)
kapiram da jeste zeznuto imati baloncine zbog kojih ne mozes da spavas na stomaku ili da ih jedino koristis kao jastuk...nije joj lako..siroma :(

ybt, i da smrsa mislim da bi i dalje imala dva balona. :huh:

:lol:
 
kolko znam krivi kicmu smeta disanju i fizickim aktivnostima, koza bude katastrofa ojedi i sl....
mislim ako pricamo o prirodno prevelikim grudima
i kolko sam cula, a mozda nije tacno, skuplje je smanjivanje nego ugradnja silikona, pa vi sad vidite u kakvom svetu zivimo :dash:
mozda je "lazna dezinformacija", mozda nije tacno da je skuplje, mozda ipak zivimo u savrsenom svetu :lol:

u svakom slucaju ja kad vidim neku sa bas velikim, a sretala sam, bude mi zao malo, ozbiljno, muke su to, i nisam do sad srela neku da je srecna zbog toga
a mozda ih ima....

a ako pricamo o silikonkama, nemam neko misljenje o njima osim da su same sebi to uradile i eto im neka ako su sad srecne i bolesne u glavicu neka ih, njima lepo sta mene briga :lol: mislim na one sa prevelikim silikonima, ne pricam za sve silikonke, da se ne javi neka iz grma uvredjena :aha:

da...jednostavno zahtevnije je kao operacija. plus ostaje vise oziljaka.
 
Ja ako žemsko nema velke grudi,neću ni da pogledam u njenom pravcu a kamoli da joj dozvolim da mi prođe kroz kapiju...


Sve žemske kojima se ne sviđa šta je ovaj gore napisao, neka se obrate meni u pp.

Garantujem da me $i$e zanimaju koliko i zadnji trap FAP kamiona.. samo neka su vam lepe ruke, none i gooza i možete me imati :cool:
 
leksa, bolesnice mala retardirana od majke bolesnice i oca degenerika, nikad nećeš biti normalna i pomiri se sa tim. znači mojne da pokušavaš da menjaš svet da bude bolestan jer si ti bolid i izmet nego ćuti u svojoj mišjoj rupi i plači

OK znači pomirio si se da ćeš opet popiti ban pa koristiš priliku da prdiš na usta.
Reci mi samo jedno, je l se trljaš dok čitaš moje postove? :lol:
 
pretpostavljam da nenormalno velike grudi mogu biti problem, zaista problem.. međutim, nema ništa loše u velikim grudima, iako su retke mršavice koje imaju velike prirodne, tako da bi ova sa videa zaista mogla malo smršati, bilo bi joj za nijansu lakše..
 

Back
Top