SAOBRACAJNI FAKULTET?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: SAOBRACAJNI FAKULTET?

Početnik
    Učlanjen
    20.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano SAOBRACAJNI FAKULTET?

Ove godine sam upisao Saobracajni fakultet,koji mi iskreno nije bio prva opcija...stavise nisam ni smer upisao koji sam hteo .Ali dobro,kako je tako je
    E sada meni trebaju odredjene informacije ...
    1. sto me zanima je kada zavrsim prvu godinu koji je uslov za promenu smera,i da li se promenom smera ostaju na budzetu ili se postaje samofinansirajuci?

2. sto me zanima je to kada zavrsim prvu godinu da li bih mogao da se prebacim na FON ili ETF,i ako mogu sta bi trebalo u tom slucaju da polazem?

Svaka informacija je dobrodosla
    Poslednji put ažurirao/la Nevill : 28.08.2013. u 16:46

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

Podrazumevano Re: SAOBRACAJNI FAKULTET?

Kada i ako se prebacis na drugi smer/fakultet, imaces status samofinansirajuceg studenta.
    Za prebacivanje na drugi smer ili fakultet ti niko na forumu ne moze dati tacnu informaciju, zato sto se svaki slucaj tretira posebno. Znaci podneses zahtev za prebacivanje, oni pogledaju predmete sa tvog smera i uporede sa smerom na koji zelis da se prebacis... I onda rasprave da li te mogu prebaciti i sta ti od predmeta mogu priznati a sta ne.
    Obicno na fakultetima gde nema puno studenata mozes da se prebacis cak i ako su predmeti nebo i zemlja, ali na fon ili etf tesko...

Početnik
    Učlanjen
    20.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa na Saobracajnom je 1. godina ista za sve,svi imaju iste predmete...kada sam napisao uslove mislio sam da li je potreban odredjeni prosek?...a za FON sam cuo da moze da se predje i da se polaze neka razlika iz matematike ali ako neko ima nesto detaljnije...a za ETF iskreno nemam pojma kakva je situacija...Hvala na odgovoru u svakom slucaju

Ističe se oskar2215 (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

@Nevill
    Malo kasnim sa odgovorom, ali mozda mogu da pomognem posto ja studiram saobracajni:
    1. Najvazniji uslov je da ocistis sve ispite u roku. Za prosek cu te slagati jer nisam ni ja 100% siguran tako da ti je u vezi toga najsigurnije da pitas u studentskoj sluzbi u prizemlju gde si overavao i predavao dokumenta za upis.
    2. Ja na tvom mestu ne bih to radio, slicno sam i ja razmisljao za FON ali sam odustao. ETF zaboravi, svi prijatelji mi kukaju da je pretezak. Poprilicno je komplikovana procedura, a i uvek mozes po zavrsetku fakulteta da upises master studije na nekom od tih fakulteta
    Ako te jos nesto zanima u vezi faksa i predmeta slobodno pitaj (mozes i na pp)

Slične teme

1. Saobracajni fakultet?da ili ne?help!
    Autor Mariah u forumu Fakulteti
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 03.01.2016., 00:17
  2. Ekonomski fakultet
    Autor bety u forumu Fakulteti
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.07.2009., 13:36
  3. zbirka iz matematike 1 za SAOBRACAJNI fakultet
    Autor MarkoniBG88 u forumu Fakulteti
    Odgovora: 1