OVolite li riming??

Vexi

Zainteresovan član
Poruka
237
Volite li riming ( jedna veoma rashirena i uglavnom vrlo prijatna tehnika koja se korisiti prilikom seksualnog odnosa. Igranje jezika sa partnerchinim sfinkterom, i obratno?
Da li ga praktikujete? Kakav je osecaj?

Evo, meni se prilichno svidja. Josh prvi put kad sam bio sa devojkom, radili smo ga, a nismo ni znali kako se to zove. Kad bolje razmislim, mnogo sam stvari radio, pa posle saznao kako se zovu.
 
Добро, де, већ си се похвалио како си открио нешто ново...ОК, али не мораш да три пута отвараш исту тему! :?

И објасни ово, леба ти:

''Igranje jezika sa partnerchinim sfinkterom, i obratno? ''

Како се то сфинктер твоје партнерке игра твојим језиком? :roll:
:lol: :lol: :lol:
 
Ha, ha... :lol: Bas sam se slatko nasmejao...i obratno...
Dobro znas sta sam hteo da kazem. Svima nam je jasno da anus stoji u istom rangu sa penisom i vaginom, kada je jacina erogene zone u pitanju, kako kod zena tako i kod muskaraca. Tako da bi riming mogla svom decku da priusti i lepsa polovina. Ipak sam misljenja da ovo uzivanje uglavnom treba momak devojci da podari, jer slozicemo se da one imaju obicno tu pasivnu ulogu. :roll:

Sta je svinker?
U pitanju je analni sfinker...(btw, postoji vise tipova sfinker misica, ovde se radi o doticnom). Za neozbiljne devojcice-misic podizac cmara...
 
Vexi:
Ha,
Sta je svinker?
U pitanju je analni sfinker...(btw, postoji vise tipova sfinker misica, ovde se radi o doticnom)

Aaaaaaa, guuuza! Tako reci!

Pa to je bas fino za lickanje, ja tu naprosto ne mogu da odolim, a iskreno, ponekad volim i ja da osetim... :lol: :D 8)

BRW ja mislim da to nije ne-macho, i daleko od bilo kakave gej insinuacije, sta vi mislite?
 
Vrlo ste zanimljivi i puni dosetki, ali zelja mi je bila da izlozimo nase dozivljaje u vezi RIMING-a :lol:
i da razmenimo iskustvo.
Medjutim, vi se ponasate kao primadone ne zeleci da kvarite vasu reputaciju na ovom sajtu.
Govorite, pricajte, uzivajte, cega se i koga stidite da izlozite svoje PRAVO misljenje.
 
Vexi:
Vrlo ste zanimljivi i puni dosetki, ali zelja mi je bila da izlozimo nase dozivljaje u vezi RIMING-a :lol:
i da razmenimo iskustvo.
Medjutim, vi se ponasate kao primadone ne zeleci da kvarite vasu reputaciju na ovom sajtu.
Govorite, pricajte, uzivajte, cega se i koga stidite da izlozite svoje PRAVO misljenje.
Za pocetak - ja sam Julian...

Lako je tebi, kad imas samo sedam postova... ili onoj sto zivi daleko...
Video bih te, da si javna licnost... ovde, na forumu.
Kako bre, da priznam lizanje dupeta? Svi bi me zaebavali...
 

Back
Top